Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 11/12/2020)

Německo má majestátní hory, dechberoucí krajina, a kosmopolitní města, díky nimž je cestování vlakem podmanivým zážitkem. Existují mnoho nádherných míst vidět včetně Berlín, Mnichov, Hamburg, kolínská, a Frankfurt, a mnoho dalších. Tyto hotspoty a menších měst jsou propojeny dobře organizované Hi-Speed železniční systém. To dělá cestování vlakem v Německu tak snadné. Zde je průvodce pro turisty pro cestování vlakem v Německu aby zajistily máte nejvíce zábavná cesta možný.

 

Jednotlivé vlaky k dispozici

Německý vlak síť provozuje společnost Deutsche Bahn. To poskytuje celou řadu typů vlaků vás transportovat ve dne iv noci. Hlavní železniční síť v Německu se skládá z regionálních vlaků (jako je regionální expres) a meziměstské vlaky. Meziměstské vlaky jezdí v tuzemsku iv zahraničí mezi klíčovými městy.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Cesta vlakem přírody v Německu

 

Existují i ​​jiné způsoby, jak cestování vlakem v Německu, jako je domácí vysokorychlostní vlaky, The LED (InterCity Express). To je nejvíce populární vlak v Německu, spojující hlavní města s vysokou rychlostí. Tyto vysokorychlostní vlaky jezdit rychlostí až 200mph (320 km / h).

 

Musím udělat místenky na německých vlacích?

Nejlepší využití železniční dopravy v Německu v průběhu dne, včetně rychlého Intercity Express, nevyžadují místenky. nicméně, Pokud plánujete svou cestu není nic špatného v rezervace svá místa v předstihu. Zajistěte si místo u okna na krajinu, nebo stačí si vybrat své místo, aby vám zažít maximální pohodlí.

Nějaký mezinárodní vlaky a přes noc trasy jako například do Paříže, Brusel, Benátky, nebo Kodaň si vyžadují, že máte výhrady před nástupem do letadla. Při použití Save vlaku webu rezervovat jízdenky na vlak, bude uvádět, zda jste či nejste povinni provést rezervaci.

Kolín nad Rýnem do Frankfurtu Vlaky

Mnichov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Použijte skříňky stanice – Cestování vlakem v Německu

Většina německých vlakových stanic má několik bank skříňky v různých velikostech. Jedná se ubytovat malé i velký zavazadlový. Pokud máte tak hodinu před vašima spojovacích vlak opustí, Dej svůj zavazadla do skříňky, jít na drink, nebo mají krátkou rozhlédl po okolí.

Frankfurt na Hanover Vlaky

Brusel do Hannoveru Vlaky

Vienna do Hanover Vlaky

Kolín nad Rýnem do Hanover Vlaky

 

Cestování vlakem v Německu, train station, vlakové nádraží

 

V ceně skříňky určuje jejich cenu. To znamená, že pokud budete potřebovat menší úložný prostor pro zavazadla, budete platit méně a naopak. Cenovém rozpětí stanic skříňky v Německu se pohybuje v rozmezí 1 € – 5 € na 24 použití hodin.

 

Děti se mohou Vlak cestování v Německu zdarma

Německo je skvělým místem pro cestovat s rodinou. Na německých železničních vlacích, děti mladší šesti cestování zdarma bez jízdenky potřebného. děti starší 6 ale mladší 15 také cestovat zdarma jakmile jsou doprovázeny dospělou platících.

 

 

Přemýšlíte o přijetí vlak kolem Německa? Jít zachránit vlaku Online prohlédněte si všechny naše exkluzivní tarify a začněte plánovat své další dobrodružství! Následuj nás na Facebook, Cvrlikání, a Ušetřit vlaku Instagram Stránka také vidět naše nejnovější nabídky a další!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-germany%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)