Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 19/08/2022)

Pokud jste Individuální cestovatel a budete rádi cestování vlakem jako kočovník, pak jste na správném místě. Vlak cestování je jedním z nejlepších způsobů, jak cestovat přes Evropu Chcete-li zažít vše, co Evropa může nabídnout. Ať už se jedná města, nebo ohromující přírodní krajiny si můžete vychutnat úplně cestování vlakem.

A co víc, cestovat vlakem jako kočovník má mnoho dalších výhod. Dostanete zažít vše, co ve své době, a vlaky nabídnout možnost, aby to hladce a bez jakýchkoliv potíží. To by mohlo být občas zpomalit, ale neexistuje žádný stres v tomto režimu jízdy, zatímco Letadla jsou úplně jiná věc. Pokud cestujete letadlem, tam je neustálý stres přecpaný letišť a horliví bezpečnostní opatření. A co víc, v některých případech, dostanete k cíli rychleji, pokud budete mít vlak!

Z těchto a mnoha dalších důvodů, cestovat vlakem na vašich podmínek je to nejlepší, co můžete udělat,. Chcete-li spustit toto magické dobrodružství kočovným, Tento článek vám pomůže tím, že vám rady a tipy na to, jak to udělat dobře.

 

Hlavní Co je třeba zvážit, pokud chcete vlakem jako Nomad

Vlak Travel jako Nomad a vidět úžasné pohledy

 

Předtím, než začnete cestování vlakem jako Nomad dobrodružství, musíte mít vůli na to, a vy budete muset mít peníze.

Chcete-li být pramen vlak cestovatel, nebudete mít žádné problémy, pokud budete pracovat na volné noze, nebo z vašeho domova. Veškeré práce, které můžete udělat na notebooku, můžete to udělat v libovolném místě.

jestli ty chci si dát pauzu od práce tak na dovolenou, budete muset utratit své peníze moudře. Dobrá věc je, existuje několik řešení, která pomáhají.

Vězte, že pokud cestujete vlakem pro 30 dní nebo více, než zvolte Interrail global pass. Ale Jednotlivé jízdenky nabízíme vám možnost cestovat na většině území Evropy na vaše pohodlí, Díky tomu je snem kočovníka je. Dostanete jít, kdy a kde chcete, a to je nejlepší způsob, jak vytvořit jedinečný zážitek cestovní.

Ať už se rozhodnete pro cestování vlakem, stále můžeš ušetřit peníze tímto způsobem.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Jak ušetřit peníze, když cestujete vlakem jako nomád

Dobrou věc, o tento druh zkušeností je, že budete ze své podstaty utratit méně peněz. Tímto, máme na mysli, že když cestování vlakem jako kočovník, budete ten nejlepší zážitek, pokud si pobyt v laciné hostely, vařit jídlo, a více.

Rozhodnout se pro tento druh cestování vám ušetří peníze.

Nejvíce peněz strávil při Train Travel jako Nomad jde do rezervace pokojů. nicméně, pokud si knihu ubytovny, můžete ušetřit spoustu peněz as jsou mnohem dostupnější než hotely a nabídnout lepší a nezapomenutelný zážitek. A co víc, když budete cestovat sám, můžete si každé místnosti s co největším počtem lidí v něm, který je nejlevnější variantou. A věřte nám, budete to chtít, protože to vám umožní stýkat se s dalšími podobně smýšlejícími cestovateli.

Na druhou stranu, Pokud chceš splňují místní obyvatele, byste měli používat CouchSurfing, protože tímto způsobem budete mít k pobytu s místními obyvateli. Plus, oni vám říci více o jejich město a zobrazí všechny zábavné místa stojí za návštěvu.

Další věc, která ujídá vaše úspory, je, dobře, jíst. Můžete ušetřit peníze na jídlo tím, že připravuje jídlo v hostelu či bytů. Většina ubytoven a apartmánů nabízí kuchyně, které můžete využívat zdarma. A co víc, V ubytovně je jiná možnost je vyrazit s lidmi a připravit některé jídla sdílet.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Kolín nad Rýnem do Paříže Vlaky

 

 

Cestování vlakem je nomádské tipy

Vlak Travel jako Nomad a poznat nové přátele

 

  • Pokud jste vlakem jako Nomad typu extrovert, Pobytem v ubytovnách je věc, kterou budete zbožňovat, protože je pro lidi, jako jste vy.
  • Pokud jste vlakem jako Nomad typu introvert, budete muset dát do trochu úsilí, pokud chcete pověsit ven s ostatními. Dobrá věc je, že po několika dnech, budete se na to zvyknout. Nakonec, budete milovat tak, jak se dostanete do pověsit ven s ostatními zatímco je kočovník cestovatel.
  • Nemusíte používat surfování gauč zůstat s místními obyvateli; můžete také použít k pověsit ven s nimi. Aplikaci je možné použít pro nastavení Meetups s místními obyvateli, kteří rádi berou cizinci v noci ven.
  • Dejte si pozor na kapsáře! Stejně jako je tomu u kterékoli jiné město na světě, evropská města mají kapsáře a jiné zločince, kteří se snaží využít turistů. Musíte být opatrní, a vy byste měli číst až na kapsář situaci na místě jste navštívili. Před návštěvou města vždy proveďte průzkum online.
  • Vždy používat aplikace, které mohou váš kočovník cestování život pohodlnější. Chcete-li sledovat své výdaje, hodně aplikace může být vaše nejlepší společníci.
  • Nezapomeňte cestovat nalehko. Pokud bude vlak cestování kočovník, budete mít jen větší šanci nesoucí, co je nezbytné. Hostely nabízejí spoustu základní občanské vybavenosti, jako jsou ručníky, fény, a podobně, takže nemusíte přinést tvoje. Plus, oni obvykle mají pračky a sušičky, které lze použít pro euro nebo dva, takže si nemusíte brát příliš mnoho oblečení s vámi buď. Chcete-li cestovat se spoustou věcí, backpacking může být lepší volbou.

Mnichov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Závěrečné myšlenky

Celkem vzato, cestování vlakem jako kočovník je krásná a bezproblémová zkušenost. Můžete navštívit mnoho míst, snadno po celé krásné země, jako je Francie, Německo, Itálie, a více. Plus, dostanete vidět krásná příroda a ohromující krajiny příroda má nabídnout. Žádná jiná možnost cestování vám poskytne takovou nezapomenutelný a zábavný zážitek.

 

Dělat vynikající cestování vlakem jako Nomad plán předem Koupit jízdenky na vlak, co potřebujete, a budete se nastavit na začátek dobrodružství!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkaz na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-nomad-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)