Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 27/03/2021)

Pro cestování po Evropě je dnes k dispozici několik druhů dopravy, ale cestování vlakem v závislosti na cestování letadlem je nejzajímavější.

nicméně, který druh dopravy je nejlepší? V Uložit vlak, Jsme samozřejmě neobjektivní a myslím, že cestování vlakem je zdaleka lepší druh dopravy! Přečtěte si níže, abyste zjistili, co je lepší, a pojďme se ponořit do našeho příspěvku o cestování vlakem versus cestování letadlem.

 

Eco- přátelský

Letecká doprava je nyní uznávána jako nejrychleji rostoucí přispěvatel ke globálnímu oteplování. Vyhnout letadla v případě, že je snadné alternativy k cestování je možná největší jediná věc, že ​​každý jednotlivec může udělat snížit svou uhlíkovou stopu. Znečištění ovzduší se snižuje dramaticky vlakem přes roviny. Ve většině evropských zemí, vlakové sítě jsou rozsáhlé a služby jsou časté, takže si můžete být cestují šetrné k životnímu prostředí bez obětování.

Foggia do Bari Vlaky

Florence Bari vlaků

Neapol Bari Vlaky

Řím Bari Vlaky

 

ekologicky šetrné cestování vlakem

 

Flexibilita cestování vlakem v závislosti na cestování letadlem

Cestování letadlem obvykle znamená, že si musíte zajistit svá místa na týdny, nebo dokonce měsíce, v předstihu získat přiměřenou stravu.

Jakmile budete mít zajištěné své místo, to není snadné změnit své lety, aniž by museli platit velké poplatek.

Ačkoli některé vlaky vyžadují, aby místenky v předstihu, tam je mnohem více flexibility, zejména pokud je třeba změnit dobu, po kterou chcete cestovat.

Nyní se ušetřit vlak, i když cena klesne Your Ticket to, oni vám vědět a pomůže vám vyměnit letenku za nižší cenu!

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

Žádný povyk

Představ si nastoupením cesty a nemají přijít dvě hodiny časně, čekat v dlouhé bezpečnostní linii, opatření out vašich tekutin a gelů, nebo sundat boty k nahlédnutí. Vítejte ve světě cestování vlakem. Když cestujete letecky, Je zapotřebí více času a bezpečnostní opatření. Cestování vlakem obvykle znamená, že můžete přijet 30 minut dopředu a jít rovnou do vaší platformě bez jakýchkoli potíží a aniž by bylo nutné odbavit svých kufrech, takže tady vám prezentovány s dalším velkým bodem cestování vlakem ve srovnání cestování letadlem, kde vyhrává cestování vlakem!

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

Cestování vlakem v závislosti na cestování letadlem, Speed ​​- rychlejší dveří ke dveřím

Letecká doprava je známo, že je jedním z nejrychlejších způsobů, jak dosáhnout svého cíle, nicméně, to trvá jen Samotný let úvahu. Jak daleko v předstihu letu máte přijet překonat dlouhou check-in a bezpečnostní linii? Pokud jste odbavili tašku, musíte počkat, až ji vyzvednete, až dorazíte - časově náročné. Na rozdíl od letišť, na nádražích nejsou ohlášení nebo bezpečnostní linky, takže nemusíte být na hodinách stanice před vašima cesta. Většina hlavní vlaková nádraží se nachází přímo v centru města, které slouží. Většinou, když budete mít vlak, přijedete přímo na místě určení. nicméně, tím, že vezmete letadlo, můžete strávit hodiny dostat na az letiště.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Nákladově efektivní

V posledním desetiletí, cestování vlakem je stále atraktivní rozpočet-vědomé cestující. Ačkoli přičemž letadlo váš cíl je stále účinný způsob, jak dosáhnout svého cíle, jsou dodatečné náklady, které jsme obvykle zapomínají vzít v úvahu. Při zvažování způsob dopravy, musíte přidat dodatečné náklady na cestování do práce az letiště. To buď zahrnuje náklady na pohonné hmoty a parkovné, nebo letištní autobus nebo taxi jízdné. Žádný z nich je levné.

Mnichov na Potsdam Vlaky

Hamburg do Potsdam Vlaky

Hanover se Postupim Vlaky

Frankfurt na Potsdam Vlaky

 

Pohodlí

Pokud jste zaplatili za business class, Váš prostor je obvykle omezen na sedadle letadla. Ve vlaku, se můžete pohybovat volněji, a budete mít více prostoru pro nohy kolem svých místech. Během letu, musíte počkat na znamení bezpečnostního pásu vypnout přesunout ze svého sedadla. nicméně, ve vlaku budete pohybovat dolů uličky, popadat sousto nebo kávu, a dívat se na svět. A scénické vlakem může být i dovolená. Většina evropských vlaky také nabízejí bezplatné Wi-Fi - něco, co nemůže být ještě řekl pro všechny letecké.

Cestování vlakem vám také umožní pohodlně cestovat se svým zbožňoval domácího mazlíčka. mnoho domácích zvířat nejsou vhodné pro leteckou dopravu z důvodu zdravotního, stáří, nebo plemeno.

cestující evropští vlaky Může trvat psy, kočky, a další malá zvířata s nimi a většinou bez dalších nákladů!

S ohledem na všechny tyto faktory v úvahu, Je snadné vidět, jak cestování vlakem je stále převládající dnes. Letadla jsou vhodné pro vás dostat do země na míle daleko. nicméně, pokud cestujete po Evropě nebo jiných oblastech s vynikající železniční dopravou, cestování vlakem je efektivnější a pohodlnější způsob dopravy.

Frankfurt do Salzburg Vlaky

Berlín do Salzburg Vlaky

Kolín nad Rýnem do Salzburg Vlaky

Dresden do Salzburg Vlaky

 

komfort cestování vlakem

 

Takže teď, že jsme dospěli k závěru vítěze cestování vlakem ve srovnání cestování letadlem, Najít Nejlepší vlakové jízdné v Evropě, návštěva Uložit vlak.

Pro více informací, Následovat Uložit vlak na Facebooku, účet Instagram, a Cvrlikání Účty.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-versus-plane-travel%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)