Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 02/09/2022)

Ekologicky šetrné cestování je v popředí naší mysli, jak jsme vstoupit do této nové dekády. S ekologickými aktivisty, jako je Robert Swan a Greta Thunbergová, poselství světu je dodáván s křišťálovou čistotou. Jsme málo času, aby se trvalý dopad na planetu a zachování své vzácné zdroje.

Změna začíná dnes a u nás, naše rozhodnutí, které podporují odpovědný cestovní ruch. Jak jsme se více vědomi našich vlivů na životní prostředí a udržitelný cestovní iniciativy, máme stále tendenci si myslet, ekologicky šetrné cestování v příliš širokém smyslu. odpovědný cestovní již není něco, co můžeme rozhodnout podílet se na tu a tam. To je něco, co je třeba složitě tkané do našeho každodenního života, stává druhou přirozeností.

Tento pozitivní trend je dělat progresivní vlny do celého globálního cestovního ruchu. Cestovní zařízení zavádějí výkon solární, recyklace vody systémy byly zavedeny ke snížení spotřeby a plast se stává politováníhodné využití minulosti. Tam je hluboký globální hnutí na vzestupu a ten, který, s nadějí a odhodláním, bude echo pozitivně na budoucí generace nenasytných cestovatelů. Zde jsou naše tipy na to, jak cestovat ekologicky šetrné:

 

Dávnou milost cestování vlakem

Mnoho cestovatelů si vybralo snížit svou uhlíkovou stopu tím, že letí méně nebo vyříznutím cestování letadlem úplně, převážně v reakci na švédském módním výrazem lety Shame (Let škoda). Není žádným tajemstvím, že letecká doprava je nyní jedním z nejrychleji rostoucích přispěvatelů ke změně klimatu. Ačkoliv létání bude vždy klíčovým hráčem v tom, jak jsme se rozhodli cestovat, musíme být připomenuto, že jiné formy cestování nabízejí senzační eco prázdniny.

Cestování vlakem Má nostalgický minulé odkladu atmosféru a je silný ekologický cestovní iniciativa. Nabízí a řadu výhod včetně většího prostoru pro nohy, stolování v jídelním voze a zároveň se těší na krásné přírodní scenérii, cestování s dětmi Je mnohem jednodušší a pro ty, kteří chtějí zůstat ve spojení, není k dispozici žádný režim za letu. Cestování vlakem rovná jednoznačně odpovědný cestovní.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Train Travel Eco Friendly

 

Buďte ohleduplní k životnímu prostředí, Opustit pouze Footprints

Kdekoli jsme cestovní, bychom měli ponechat jen stopy. Jako eko cestovatele, už to vědí. nicméně, se nás tyto trendy tlačí, aby se více, můžeme tento krok trvat dál. Nejvíce pozitivní věc vidět, je cestující spojí a opouštět cíl lepší, než jsme ho našli. To nic nestojí vyzvednout několik kousků odpadu, který vidíme na pláži nebo v lese. navíc, jeho správná likvidace znamená, že nepřistane v oceánu.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Jíst a pít Local

Podpora místních obyvatel není jen ekologicky šetrné cestování iniciativa, ale je to také příspěvek Společenství povznesení. Nakupování na místě znamená, že nikdo neměl k přepravě těchto výrobků. Ještě více, Místní podniky mají možnost se daří. Jedná se o snižování uhlíkové stopy a vítězství místní komunity.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Eat And Drink Local

 

Být součástí Eco Friendly konverzace

Trendem se stává trendem, protože je součástí globálního rozhovoru. Jako ekologicky cestovatel zavázala ekologicky šetrné cestování zásady, musíme zapojit a stát se součástí tohoto příběhu. Naše hlasy mají moc. Jak jsme se komunikovat s ostatními cestujícími a jak jsme cestovat do jedinečných koutů světa. Musíme udržet šíření poselství. Vedeme sobě příkladem a jak provést tyto nezbytné změny, aby naše životy a jak přispět k udržitelný cestovní ruch, budeme inspirovat ostatní, aby udělali totéž.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

Travel Eco Friendly

 

Použití MHD nebo pěšky

I když by se mohlo zdát na první pohled neatraktivní a výzkum musí být provedeno s ohledem na bezpečnost veřejná doprava a cíle, hromadné dopravy je ekologicky šetrné způsob, jak cestovat po. Využívá výrazně snížené množství paliva na cestujícího v porovnání s autem.

Cílová láká cestovatele ponořit se do všeho, co má na nabídku. Tam opravdu není žádný lepší způsob, jak komunikovat se svými lidmi, zažít jeho kulturu, a oddávat se okolnímu prostředí. Užívání veřejné dopravy dělá jen to a chůze je ještě lepší alternativou.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

Use Public Transportation Or Walk to be eco friendly

 

Pack Light A Ekologický

Je to velká mylná představa, že balení světlo je nevýznamný. Balení světlo nepochybně je eco friendly princip cestovní můžeme snadno přijmout a má obrovský dopad. Lehčí balíme, lehčí naše způsoby přepravy bude vážit, a to se promítá do nižší spotřebu paliva.

Dalším způsobem, jak hrát svou roli v udržitelný cestovní je se podívat na cestovní kit. Šetrný eco cestovní kit bude skládat snad z bambusu zubní kartáček, šamponové tyčinky, a mýdlové tyčinky místo sprchových gelů. Miniaturní šampony a kondicionéry a opakovaně použitelné pohárky odolné proti polití. Hliníkové láhve na vodu jsou životně důležité, stejně jako kovová sláma.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

Pack Light for Eco Friendly Travel

 

Dobrovolník

Největší cestovní trendy 2020 naznačují, že prožitkové cestování je nový způsob cestování. Uhni, to je klasika. To vytváří prostor pro zážitky, které vitrína kultura, aktivity, a jedinečný pohled na destinace.

  1. Zvolit Dodavatelé odhodlána udržitelný cestovní.
  2. Vezměme si Cíl v případě potřeby cestovního ruchu.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Volunteer in the forest

 

Budeme-li pečovat o životní prostředí a my jsme rádi umění cestování, budeme šetřit, chránit, a aby naše cestování znamenalo něco pro větší kolektivní dobro planety a eco turismus. Začněte tím, že rezervaci výlet vlakem Uložit vlak, dnes!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Jak cestovat Eco Friendly V 2020?” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-eco-friendly/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)