Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 18/06/2021)

Pokud plánujete svou první cestu do Evropy, existuje několik věcí, které byste měli vědět nejvíce krásných měst ve světě. jsme navrhli perfektního průvodce pro 10 cestovní chyby, kterým byste se v Evropě měli vyhnout. Výlet do země hradů, vynikající kuchyně, národní parky, a malebné vesnice, může být jednou z nejpamátnějších prázdnin, které budete mít. Naopak, může se také proměnit ve zlou legendu a mít špatný konec, pokud nejste řádně připraveni.

Ať už cestujete do Evropy poprvé nebo se vracíte, díky těmto tipům bude vaše cesta nejbezpečnější, nejpohodlnější, a rozhodně epické.

 

1. Nenavštěvování malých měst a míst mimo trať

Pokud je to vaše první cesta do Evropy, pak určitě míříte na místa, o kterých všichni mluví. nicméně, pokud chcete objevit zvláštní Evropu, then not visiting small villages and known cities are one of the travel mistakes to avoid in Europe. You should plan your trip to the most unforgettable off the beaten path places in Europe.

Samozřejmě, pokud chcete vidět a mít stejné obrázky jako ostatní miliony turistů, kteří se hemží ulicemi Paříže, Milán, a Praha, následujte davy. Ale, pokud máte duši průzkumníka, a hledám ty skryté drahokamy, pak naplánujte si cestu kolem malé a jedinečné vesnice v Evropě.

Ceny vlaků z Florencie do Milána

Ceny vlaků z Florencie do Benátek

Ceny vlaků z Milána do Florencie

Ceny vlaků z Benátek do Milána

 

žena chůze na trávě

 

2. Cestovní chyby, kterým byste se v Evropě měli vyhnout: Nepoužívat veřejnou dopravu

Jedna z prvních věcí, které vás napadnou, když uslyšíte veřejná doprava, jsou přeplněné a horké autobusy, fronty, a provoz. nicméně, veřejná doprava v Evropě nejsou jen autobusy, ale tramvaje a vlaky. Někteří turisté si raději půjčí auto, než dojíždět, ale veřejná doprava v Evropě je velmi pohodlná, přesný, levný, a doporučeno.

Snadno se dostanete do nejvzdálenějších částí Evropy, úžasné přírodní rezervace, zámky, a úchvatný výhled, vlakem. Neexistuje lepší způsob cestování po Evropě než vlakem, je to absolutní spořič času a peněz.

Ceny vlaků z Mnichova do Salcburku

Ceny vlaků z Vídně do Salcburku

Ceny vlaků z Grazu do Salcburku

Ceny vlaků z Lince do Salcburku

 

Nepoužívání veřejné dopravy je cestovní chyba, které byste se v Evropě měli vyhnout

 

3. Nezískáte cestovní pojištění

Ano, evropská města jsou jedním z nejrozvinutějších a nejbezpečnějších měst na světě. Ale, stále jsi člověk, a útesy v evropských národních parcích jsou strmé a nemilosrdné. I když můžete být nejzkušenějšími turisty a cestujícími, stále můžete nachladnout, zkroutit kotník, nebo vám ukradli fotoaparát.

Cestovní pojištění v Evropě je důležité ze zdravotních a jiných cestovních důvodů. Získání cestovního pojištění v Evropě je nutností, a neměli byste ušetřit na takové nutnosti. Nezískání cestovního pojištění je chybou, které byste se měli vyvarovat při cestování do Evropy, protože vás to může stát malé jmění.

Ceny vlaků z Marseille do Lyonu

Ceny vlaků z Paříže do Lyonu

Ceny vlaků z Lyonu do Paříže

Ceny vlaků z Lyonu do Avignonu

 

Cestovní chyby, kterým je třeba se v Evropě vyhnout, není výlet ve skvělé přírodě

 

4. Cestovní chyby, kterým byste se v Evropě měli vyhnout: Nekupování vstupenek předem

Evropa je drahá. I když cestujete na nejdostupnější místa, muzea a lístky na atrakce vás budou stát malé jmění. Nekupování lístků předem je jednou z největších chyb, kterým se v Evropě vyhnout, miliony turistů navštěvujících Evropu každý rok, to vám zaručí.

Tak, můžete najít skvělé nabídky pro ikonické weby v Evropě, atrakce, a aktivity, pokud zkoumáte a rezervujete předem. Někdy můžete získat opravdu skvělé nabídky jednoduše nákup vstupenek online, a ušetří vám tolik drahocenného času na vaší cestě. Dále, jestli je to vaše první cesta do Evropy, měli byste být připraveni na dlouhé fronty. Tak, nákup cestovních lístků a lístků na atrakce online vám ušetří postavení v dešti, horké letní dny, a nechává vám na to čas hledisko a piknik.

Ceny vlaků z Norimberku do Prahy

Ceny vlaků z Mnichova do Prahy

Ceny vlaků z Berlína do Prahy

Ceny vlaků z Vídně do Prahy

 

žena se směje vedle květin

 

5. Výměna peněz na letišti

Cestování do cizí země může být stresující, nemluvit jazykem nebo se orientovat ve městě. Manipulace s rozpočtem a cizí měnou může být také stresující. Výměna peněz na letišti je velmi pohodlná a spolehlivá, je to jedna z cestovatelských chyb, kterým se v Evropě musíme vyhnout.

Poplatky, které budete platit a směňovat měnu bude vás stát, proto je nejlepší provádět průzkum online na exzměnit body. Taky, kdykoli se můžete zeptat na recepci hotelu, rádi doporučí spolehlivé peněžní body v oblasti. Doporučuje se dostatečně vyměnit za cestu z letiště, a částku, která pokryje první 1-2 dny vaší cesty.

Ceny vlaků z Paříže do Rouenu

Ceny vlaků z Paříže do Lille

Ceny vlaků z Rouen do Brestu

Ceny vlaků z Rouenu do Le Havre

 

Cestovní chybou, které je třeba se v Evropě vyhnout, je směna peněz na letišti

 

6. Rezervace ubytování ve špatném sousedství

Umístění je jedním z nejdůležitějších faktorů při tvorbě perfektní dovolená v Evropě. Neděláte průzkum v nejlepší části města, sousedství, nebo vesnice, ve které chcete zůstat, je chybou se vyvarovat při cestování po Evropě. Volba místa ubytování je stejně důležitá jako volba typu ubytování. Pobyt ve špatné části města vás může stát cestovní čas, provoz, cena, a bezpečnost.

Ceny vlaků z Bruselu do Amsterdamu

Ceny vlaků z Londýna do Amsterdamu

Ceny vlaků z Berlína do Amsterdamu

Ceny vlaků z Paříže do Amsterdamu

 

Ubytování na hoře

 

7. Cestovní chyby, kterým byste se v Evropě měli vyhnout: Stravování v první restauraci, kterou vidíte

Pokud jste typický turista, pak půjdete na oběd do oblíbených řetězců rychlého občerstvení nebo do první restaurace na vaší cestě. nicméně, můžete přijít o úžasné restaurace, s fantastickými místními pokrmy a hledisky, které vám vyrazí dech.

Pokud byste věnovali nějaký čas výzkumu ještě před cestou, dopřát si nezapomenutelný kulinářský zážitek. kromě, zkouším chutné jídlo, můžete ušetřit pár desetníků, místo toho, aby šplhaly v první restauraci kolem. Skvělá káva, pečivo, místní kuchyně, a senzační jídla za vtipné ceny, může být hned za rohem.

Ceny vlaků z Florencie do Říma

Ceny vlaků z Neapole do Říma

Ceny vlaků z Florencie do Pisy

Ceny vlaků z Říma do Benátek

 

Jezte na správném místě a vyhýbejte se cestovním chybám v Evropě

 

8. Držte se průvodce spíše než bezplatné procházky po městě

Průvodce je skvělým zdrojem inspirace pro cestu do Evropy, a za to, že máte obecný cestovní plán. nicméně, držet se svého průvodce je jednou z největších cestovatelských chyb, kterým se v Evropě vyhnout. To znamená, že navštívíte stejná místa jako miliony dalších turistů, a jako turista.

Objevování města na pěší procházka zdarma je nejlepší způsob, jak si užít nejúžasnější města v Evropě. Po městě vás provede místně mluvící anglický průvodce. Kromě zobrazování populárních a slavných stránek, městský pěší průvodce vám prozradí nejzachovalejší tajemství města a dá vám spoustu doporučení a tipů pro město. To zahrnuje doporučení k jídlu, skvělé nabídky, skrytá místa, a co je nejdůležitější, jak zůstat v bezpečí.

ACeny vlaků z msterdamu do Londýna

Ceny vlaků z Paříže do Londýna

Ceny vlaků z Berlína do Londýna

Ceny vlaků z Bruselu do Londýna

 

 

9. Cestovní chyby, kterým byste se v Evropě měli vyhnout: Není baleno pro Evropu

Slunný, deštivý, chladně, nebo vlhký, jedna z nejzvláštnějších věcí v Evropě je, že můžete zažít všechno 4 roční období za den. Tak, nebalit se speciálně pro evropské počasí je cestovní chyba, které je třeba se za každou cenu vyhnout.

Trička, bunda do deště a větru, pohodlná obuv je prostě nezbytná součást balení pro vaši cestu do Evropy. Nejlepší je zabalit a nosit vrstvy, tak vám bude pohodlně za každého počasí, a nebude nosit celou skříň.

Ceny vlaků z Mnichova do Curychu

Ceny vlaků z Berlína do Curychu

Ceny vlaků z Basilej do Curychu

Ceny vlaků Vídeň - Curych

 

eiffelova věž černá a bílá

 

10. Vaše hotovost na jednom místě

Evropská města jsou známá tím, že jsou ohromující, ale také pro kapsář, turistické pasti, a různá schémata, jak oklamat turisty. Potápění váš cestovní rozpočet mezi váš jednodenní výlet Taška, bezpečný, a kreditní karta je nejlepší způsob, jak bezpečně cestovat a užívat si.

Nejlepší je zůstat na bezpečném místě a vyhnout se uchovávání hotovosti a kreditní karty na jednom místě. Tak, mít na sobě svoji drahocennou příslušnost za všech okolností a na všech místech, je cestovní chyba, které byste se měli v Evropě vyhnout.

Ceny vlaků z Amsterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Londýna do Paříže

Ceny vlaků z Rotterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Bruselu do Paříže

 

Cestovní chyby, kterým je třeba se v Evropě vyhnout, není podniknout výlet po kanálu

 

Závěr

dospět k závěru,, v Evropě je mnoho skvělých míst k objevování. Můžete strávit úžasný víkend nebo naplánovat dlouhý výlet na Euro, možnosti jsou nekonečné. Ale, když cestujete do cizí země, pravidla hry se v jednotlivých městech liší. Jediná věc, která zůstává stejná, jsou chyby, které turisté dělají při každé cestě. Náš 10 cestovní chyby, kterým je třeba se v Evropě vyhnout, vás udrží v bezpečí a učiní váš výlet skutečně jedinečným.

 

Tady v Save A Train, rádi vám pomůžeme s plánováním vaší dovolené do Evropy podle vašeho výběru vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 cestovatelských chyb, kterým byste se měli v Evropě vyhnout“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-mistakes-avoid-europe%2F%3Flang%3Dcs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)