Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 08/01/2021)

Koronavirus vypuknutí byl obrovský důvodem k obavám pro lidi na celém světě, ale možná jeden z největších problémů je, že čelí cestující. Protože cestovní plány se obtížně mění a letenky jsou často již rezervovány, to může větší smysl pro vás k pokračování se svými plány namísto zrušení. Zvolíte-li tak učinit, využít těchto tipů aby se ujistil, že budete cestovat bezpečně během koronaviru vypuknutí a získat všechny Corona Nejnovější aktualizace.

 

Co je Coronavirus?

za prvé, co přesně je Coronavirus? Je to kmen viru, který zahrnuje takové onemocnění dýchacích cest, jako je Blízký východ respirační syndrom (MERS) a syndromu akutního respiračního selhání (SARS). Letošní nový koronavirus se nazývá COVID-19 a předpokládá se, že pochází z provincie Hubei pevninská Čína, ve městě Wuhan. Jedná se o vysoce infekční onemocnění s příznaky nachlazení podobných, včetně horečky, bolest krku, kašel, a rýma. Vzhledem k tomu, že nejprve přišel k uznání v lednu, nákaza se rozšířila napříč hodně z Asie a zbytku světa, ovlivňují země jako Japonsko, Jižní Korea, Itálie, Spojené státy, a Íránu. To má za následek omezení cestování nebo cestovní rad v mnoha lokalitách, i když mnohé další jsou stále životaschopné pro cestování.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Jak bezpečně cestovat během koronaviru Outbreak?

Zatímco Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) varoval před neesenciální cestování do těchto zemí nejvíce postižených, velké části světa je vidět omezen, pokud všechny případy. The Světová zdravotnická organizace má za to, COVID-19 ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu, spíše než pandemie, což znamená, že můžete dál s těmito cestovní plány Pokud jste pečlivých. Jen dbát zvýšené opatrnosti, udržet si své zdraví pomocí těchto tipů:

Marseilles Lyon Vlaky

Paříže do Lyonu Vlaky

Lyon je Pařížské Vlaky

Lyon Avignon Vlaky

 

 

Spropitné 1: Dostat všechny vaše vakcíny

I když to může zdát zřejmé, je důležité, aby se ujistil, že máte všechny své vakcín před zahájením své cesty. Aby bylo možné zjistit, jaké záběry budete potřebovat, než půjdete, zkontrolovat na internetových stránkách CDC zdravotních informací. Ujistit se, že jste chráněni před tolika předcházet nemocem jak je to možné, je klíčem k udržení váš imunitní systém silný.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

take Vaccines to travel safely during the coronavirus outbreak

 

Spropitné 2: Přinést dezinfekci ubrousky

Některé z nejhorších epidemií byly pozorovány v místech s úzkým kontaktům, jako například v karanténě Diamond Princess výletní lodi v Japonsku, která zůstává ukotvena nedaleko Tokia. Pokud jste také cestuje mezi mnoha ostatními cestujícími, jako je například v rovině, být jisti, aby váš prostor v čistotě. Přinést i antibakteriální ubrousky a vyčistit prostor, když přijedete. To zahrnuje utírání područek, držáky nápojů, podnosové stoly, a jakékoli oblasti, které budete okupovat.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Spropitné 3: Keep Your Hands Clean Pokud chcete cestovat bezpečně během koronaviru Outbreak

Zatímco mnoho lidí se snaží vyhýbat viru pomocí roušek, v realitě, Lékaři našli ty dělat téměř nic, aby vám zdravé. Místo toho, mytí rukou často zjištěno, že nejefektivnější zůstat zdravý. Pokud cestujete někam, kde nebudete často moci umýt ruce, přinést rukám místo a používat jej často.

V tomto stejném duchu, aby se vaše ruce pryč od vaší tváře, a od úst a očí. Jedná se o vyšší rizikové oblasti pro Vás dojít k rozvoji infekce.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

wash your hands if you want to travel safely during the coronavirus outbreak

 

Spropitné 4: Získat cestovní pojištění

Pokud jste se sídlem v USA, mnoho kreditní karty nabízejí vestavěný cestovní pojištění, i když budete muset poradit se svým vydavatelem karty, zda je nový Coronavirus ohnisko je pokryta. Pro všechny ostatní, nicméně, budete muset koupit cestovní pojištění, pokud potvrzených případů viru začínají objevovat a šíří v zemi svého pobytu.

Tento tip se vztahuje i na vratné cestování, jako například jízdenky na vlak, hotely, a prohlídky. I když to může být dražší předem na knihy, flexibilita má vratná cestovní plány se může vyplatit velký v případě zrušení.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Spropitné 5: Drž se dál od davů!

zdravotničtí odborníci varují, že virus se šíří kontaktem komunitní, Což znamená, že by měl zůstat daleko od přeplněných míst, stejně jako je to možné. To minimalizuje svoji expozici vůči nemocným lidem. Samozřejmě, turistické atrakce mají tendenci přitahovat davy, měli byste však být schopni Návštěva v období mimo špičku když návštěvníci jsou nízké. V místech, jako je Paříž, to může znamenat návštěvu Louvre na otevření muzea, nebo těsně předtím, než blízký místo uprostřed dne, kdy cestovního ruchu špičky.

Samozřejmě, to může být nemožné, aby se zabránilo davy zcela, zejména při festivaly. Zatímco ve většině zemí Evropy se aktivně zrušena festivaly, jako například v Itálii Carnivale a dokonce Expo Mobile World Congress ve Španělsku.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

soccer crowd

 

Spropitné 6: Opatruj se

Travel je hektické, všichni víme, že. nicméně, vysokorychlostní go povaha cesty neznamená, že budete muset spustit sami rozedraný. Může to znít atraktivní probudit na úsvitu a vyrazit až po půlnoci, ale je důležité se ujistit, že postarat se o sebe, uprostřed se všemi zábava. Proč? Vzhledem k tomu dostatečný spánek a zdravá strava znamená, vaše tělo může bránit proti nemocem. To je důležité zejména pro ty, kteří jsou náchylnější k chorobám, jako jsou starší, nebo ty, které se obsažených imunitním systémem.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Cestovní Bezpečně během koronaviru Outbreak – Sečteno podtrženo

Zatímco tam je jistě problémem pro ty, kteří si rezervovali cestu Během této doby, existují způsoby, jak pro vás bezpečně cestovat během koronaviru vypuknutí. The COVID-19 infekční, ale mnohé země ještě nejsou ovlivněny a jsou stále bezpečné pro cestování. Pokud plánujete pokračovat s vaší dovolenou, Pomocí těchto tipů, jak udržet si zdravou. Ujistěte se, že budete spát dost a dobře najíst, dostat všechny potřebné vakcín, vyčištění oblasti kolem vás s dezinfekčním, a aby se vaše cestovní plány flexibilní. Prodám cestovní pojištění a vyhnout se přeplněné oblasti co nejvíce, a především udržet si vědom. Udržet si skutečně připraven v případě koronaviru ohnisek pop-up ve vaší zemi.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

travel safely and use trains

 

Jedním z nejlepších způsobů, jak cestovat bezpečně během koronavirů vypuknutí je vlakem – nyní pohodlí a bezpečnost cestování vlakem a využívání Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Jak bezpečně cestovat během koronaviru Outbreak?” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-safely-coronavirus/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)