Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 11/12/2020)

Cestovat přes Itálii vlakem je nezapomenutelný zážitek. Vlak síť Italský připojí k téměř každém větším městě v Itálii, takže je snadné se dostat z místa na místo. Cestování po železnici je nejen rychlý a účinný způsob, jak vidět Itálii, ale také nabízí nejvíce překrásný výhled na jeho krajinu. Zde jsou některé jednoduché tipy na cestování pro poznávání Itálie vlakem, které zaručí vám cestu na celý život.

 

Cestovní tipy pro návštěvu Itálie – Rezervovat co nejdříve

Sedačky a vozíky jsou čisté a pohodlné bez ohledu na to, kde se rozhodnete posadit. nicméně, když zakoupení jízdenky, zkusit kniha brzy aby vám sedačku, která je pro vás to pravé.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

 

Zobrazit tento příspěvek na Instagram

 

Příspěvek sdílený Save A Train (@saveatrain)

V závislosti na cíli máme různé tipy na cestování pro poznávání Itálie vlakem, můžete cestovat po dobu několika hodin, takže přemýšlet o svých potřebách. Jsi šťastná sedět u okna? strávil nějaký čas odpočinku a díval se, jak budete sledovat ohromující scenérie míjet, nebo byste raději být v uličce sedadle? kde si můžete přesunout ze svého sedadla volněji, přesto ocení výhled z velkých oken v kabině.

 

Využijte svého času na palubě

Čas, který stráví na Dlouhé jízdy vlaků může být příležitostí k organizované, dohnat spánek nebo dělat plány na další destinace.

Nestává se často, že můžete opravdu vypnout a vzít nějaký čas pro sebe. Ať už si chcete přečíst knihu, pracovat na váš italský nebo se dozvědět o Dějiny a místa vašeho zvolené destinace, volba je na tobě. Užijte si cestu a nezapomeňte dávat pozor na okna, aby se v Itálii je malebná krajina.

Kolín nad Rýnem do Berlín Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Promluvte si s místními obyvateli a cestovatelů

Jeden z nejlepších tipů v tomto blogu, Cestovní tipy pro poznávání Itálie vlakem je skutečně cestování vlakem je to skvělá příležitost setkat místní obyvatelé nebo podobně smýšlející cestovatele. Je úžasné, co se můžete naučit od druhých. Místní jsi nejlepší říci-skryté drahokamy navštívit, zatímco ostatní cestující mohou sdílet své zkušenosti a doporučení. Ty by mohly sedět naproti tichý, ale fascinující a přátelský člověk Po celý jízda vlakem, nebo byste mohli prolomit ledy tím, že žádá otázku. Být otevřený rozhovor, nikdy nevíte, co můžete naučit nebo kdo může setkat na cestě.

Offenburg na Konstanz Vlaky

Stuttgart se Offenburg Vlaky

Leipzig do Dortmund Vlaky

Dortmund do Stuttgart Vlaky

 

 

Následovat vlak etiketu – tipy na cestování pro poznávání Itálie vlakem

Cestoval po Itálii vlakem je úžasný zážitek. Je důležité, aby se respektovat ostatní cestující ve vlaku, aby se ujistil, každý má Šťastnou cestu. Personál bude vždy zajistí hostům postaráno a cítit pohodlně, nicméně, je na každého vlaku jednat ohleduplně.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pompei do Říma Vlaky

Neapol Pompeje Vlaky

 

Dávejte pozor na hladinu hluku ve svém vozíku a pokusit se držet toho. Hrát hlasitou hudbu nebo pomocí sedadlo naproti vám jako podnožka se nikdy oceněno. S chováním a pokud jde o ostatní, to bude dělat svou cestu vlakem a každý je plavba jiného, ​​mnohem zábavnější.

 

Chtěli byste zažít Itálii vlakem a využít naše tipy na cestování pro návštěvu Itálie? Jít do SaveATrain Online a podívejte se na všechny naše exkluzivní tarify a začít plánovat své další dobrodružství!

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-tips-for-exploring-italy-by-train%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)