Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 11/04/2022)

Cestování v Evropě na rozpočet je výzvou! nicméně, je to možné, tak dlouho, jak si udělat svůj výzkum zařídit si výlet moudře. Možná vás překvapí, kolik můžete ušetřit tím, že vezme pravý způsob dopravy nebo zvolit levnější destinace. Věř nám; tam jsou cenově dostupné alternativy jednání za vše podél tvůj výlet - z atrakce s dopravou do jídlo na ubytování.

Pamatovat, cestující na rozpočet nejsou „chudým:“Jsou zdatné! Takže předtím, než jdete litoval sám sebe, myslete na všechny peníze, které ušetříte vytváření úžasných vzpomínek. Váš rozpočet je omezený a vzácný; proto, byste měli zacházet opatrně. Zde jsou naše tipy na cestování po Evropě na rozpočet:

 

Plot svůj trasy

Sestavte si svůj itinerář před vším ostatním. Bezpochyby, máte seznam must-návštěvu evropských destinací. Realisticky, nemůžete navštívit je všechny při cestování v Evropě na rozpočet, zejména, pokud váš čas je tak omezený jako váš rozpočet. Takže místo toho, tlačení vidět je všechny, vyberte si svou horní dva nebo tři. Nyní se podívejte na mapu, aby zjistili, zda měst jste s ohledem na lze snadno připojit k, a co ostatní města jsou podél této trasy.

Například, můžete mít zájem o návštěvu Paříž a Amsterdam. Zkontrolujte trasu, a uvidíte, že Brusel je město nacházející se mezi těmito dvěma! výběrem města, které se připojují, nebo mezi dvěma vysněné destinace, můžete získat více zaplacená zábava.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Vyberte si ubytování moudře při cestování v Evropě na rozpočet

Získáte nejlepší ceny, když si objednat hotel nebo hostel pokoje v předstihu. Čím dříve, ten lepší. Vyberte si ubytování moudře.

Zatímco apartmá 5-hvězdičkové hotely znamenat úplný komfort a luxus, nejsou to chytrá volba při jednání s omezeným rozpočtem. Dále, ubytováni v drahé hotelový pokoj by bylo plýtvání peněz, zvláště je-li vaše trasa zahrnuje prohlídka a poznávání město. To znamená, že budete místnost používat pouze k nabourání a většinu dní budete trávit venku.

Chcete-li ušetřit, můžete zůstat s místní zdarma na adrese výměn pohostinství. Ostatní Levné ubytování patří ubytovny které nabízejí ubytovna-styl zařízení. pronájem pokojů na online tržiště, jako Airbnb jsou také ideální pro cestování po Evropě na rozpočet.

 

Jíst jako místní při cestování v Evropě na rozpočet

think like a local when traveling in Europe on a budget

 

gastronomické speciality jsou všude v Evropě. Ale pokud jste na cestách v Evropě na rozpočet, chytrou věcí je vyhnout se stravování na drahých turistických místech. Nenechte stravovací poukázky zlomíte potravin rozpočet.

Místo toho, jíst jako místní a získat skutečný kulturní Zkusenosti. Potravinářské stánky a pouliční jídlo jsou všude evropských měst, a oni jsou perfektní hotspoty koupit autentická kuchyně. A nejlepší na tom je, že bude stát jen několik eur. Chcete-li ušetřit na jídle, hit obchod s potravinami. Pokud jste pobyt v místnosti, která má prostředky k vařit, koupit ingredience pro jídlo si můžete snadno udělat.

Paris Lille Vlaky

Řím Milán Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

 

Spát na vlak

Spaní ve vlaku mezi destinacemi je možná jeden z našich nejoblíbenějších tipů pro lidi, kteří cestují do Evropy o rozpočtu. Namísto plýtvání cennými hodin se slunečním světlem v tranzitu, rozhodnete jít na noční vlak. Možná vás překvapí, jak moc levnější, to je, než rezervaci hotelu na noc. Tak určitě, budete chybět scenérie, ale budete probudit dobře odpočinul v novém městě!

 

Připraveni začít cestovat do Evropy o rozpočtu rezervujte si vlak? Kniha jízdenky rané a získat nejlepší nabídky na sedadlech!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-europe-budget%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)