Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Každý sní jara pro teplejší počasí. Je to vždycky krásný čas v Evropě, kdy sníh zimy uvolňuje cestu zářící obnově jara. Parky a zahrady ožívají a města se znovu vrací k životu. Cestování po Evropě na jaře, vpřed z letní zástupy, je také báječný čas hromadně evropské davy a zároveň zachovat vaše náklady na nízké úrovni s přátelskými sazeb rameno sezónu. Podíváme se na některé z nejvíce lákavé, vzrušující, a ohromující místa pro cestování po Evropě na jaře.

 

První věcí, které přicházejí na mysl, když cestuje v Evropě na jaře:

 

Traveling in Europe in spring illustration

Užijte si jídlo na cestách v Evropě na jaře:

Napsali jsme několik článků o potravinách. Si můžete přečíst TADY a TADY. Takže není žádným překvapením, že máme jídlo jako zvýraznit of Cestování po Evropě na jaře!

Řím Food:

Po dlouhé zimě pečené kořenové zeleniny, Romans těšit na hořké zelené s názvem puntarella, forma čekanky. V Laziu vzkvétá pozdní zimostráz. Je to předzvěst jara, oblečený s trochou oleje a sekanou sardele. delish!

Terni do Říma Vlaky

Foggia do Říma Vlaky

Grosseto do Říma Vlaky

Arezzo do Říma Vlaky

 

Italské jídlo:

V italských jarních trzích, najdete mnoho známých i neznámých mnoho zeleniny. Stále budou artyčoky na jaře (Díky bohu), a budou levná, ale tam bude několik druhů. Náš oblíbený je ostnaté artyčoky Sicílie a Sardinie. Už se vyvinul zahnat pryč ovce; prakticky každý závod na Sardinii má ostny!

Jiné zvláštnosti obsahují naše oblíbené, agretti, bažina tráva, kterou zpěnit na troše oleje a trochu česneku, koření lehce pokud vůbec, protože má slanost vlastní na jeho místo narození. Existují také Kardy (cardoni v italštině, příbuzný artyčoku) a cibule-jako žárovka v obraze s názvem lampascione, Opravdu zvláštní druh hyacint žárovky, která byla jednou Cucina Povera, vaření chudých, a nyní se stal velmi trendy jako příkrm v Apulii zachována “v oleji” nebo v oleji.

Messina do Catania Vlaky

Syracuse do Catania Vlaky

Taormina do Catania Vlaky

Palermo Catania Vlaky

 

Francouzské jídlo:

Divoké jahody ve Francii jsou nutné! ještě vzácnější, jsou jahody pěstované v Aveyron jsou speciální a dozrávají dříve, než zahradní jahody.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

chřest Festival

Jaro je také začátkem festivalu dvouměsíční chřest v údolí Evesham v Worcestershire v Cotswolds. Bílý chřest sezóna v Německu a na severu Evropy začíná v květnu.

Ano, lidí v Evropě jdou všichni ven oslavit chřest, bílý, zelený, nebo divoký, jak všichni vypadnou.

Řecko má hodně stejného ducha shromažďování a mnoho ze stejných jarní zeleninou v Itálii.

Nyní, dost o jídle. Více informací o skutečné dráhy!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Cestování po Evropě na jaře na chřest festival cotswolds

 

Paříž:

Myslím, že všichni můžeme souhlasit, že tam nikdy špatný čas jít Paříž. nicméně, tam je něco zvláštního o tomto městě romantiky a gastronomické speciality přijde jaro. Díky tomu rozhodně stojí Cestování po Evropě na jaře!

The šarm v Paříži na jaře je prostě ohromující. Od pikniku v přední části Eiffelovy věže k bloudění městských mnoho působivých zahrad, Dappled putování od břehu Seiny, slunečné ráno přes čerstvý rohlík a latte, husky eves přes Pernod a červeného vína - obklopen kvetoucí kaštan háje, kvetoucí zahrada, a skutečně dechberoucí modré jarní dny.

přesto přesvědčen,?

Nejlepší na tom je, že vedení. Nebo nedostatek z nich, Měli bychom říci,. Louvre a Eiffelovy věže nejsou zdaleka tak silné jako Summertime.

Velkým plusem jaře v Paříži je Nuit des Musee nebo Noc muzeí. Když muzea, umění galerie, a kulturními centry po celém městě otevře své brány na jednu noc v květnu, takže návštěvníci mohou vyzkoušet některé z nejlepší umělecká ve světě ve velmi odlišným způsobem: zcela zdarma a velmi pozdě v noci.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

Cestování po Evropě na jaře – východní Evropa – Maďarsko:

Když se šedý odpadne do jara, maďarském hlavním městě skutečně ožívá. Důrazně doporučujeme párty scénu v Budapešť na jaře. Existuje celá řada kulturní akce a výstavy se zúčastnit. Návštěvníci se mohou hltat roční Pálinka Festival, představovat ochutnávky přes 300 typy brandy, zatímco jara, dvoutýdenní efektní, nasává mas s fúzí orchestrální, jazz, a svět hudební vystoupení.

Zde je velký seznam věcí, které se na jaře v Budapešti:

  • Jízda v Budapešti Eye Viz třešňové květy v botanické zahradě ELTE
  • Jíst ven na jídlo, nákladních zahrady
  • Vychutnejte si svěží BKK trajektem Užijte si den v nenasytný food festivaly
  • Nahlédnout do historických budov v průběhu Budapest100 Najít místní rukodělné výrobě na budapešťské jarním veletrhu se dostanou potraviny v neděli trzích v troskách barech
  • Traverse městských pogumované běžeckých tratí
  • Vzít lanovkou na high-létání jízdu
  • Návštěva výstavy přesvědčivé popíjet místní řemesla piva na terasy hangoutech

 

https://www.youtube.com/watch?v = nipHsxjBVaE

 

Horké počasí součástí Cestování po Evropě na jaře – Sevilla, Španělsko:

Vzrušující Andaluský kapitál exploduje s životem na jaře: kaváren a restaurací bzučení s energií. Oranžové květy a bílá citrusové listy květ, a kulturní kalendář kopne do zcela nového zařízení.

Pokud máte pocit, nadšený jara a wanna oslavit, pak jste na správném místě. Očekávejte týdny, z párty, tanec, a okázalé představení v dlážděné ulice. Zamilovat se flamenco, a získat si dosyta neuvěřitelné andaluské jízdného.

Pro chladné událost zažít při cestách do zahraničí v Evropě na jaře, zamířit do Sevilly během jeho slavný Dubnový veletrh, nebo jarní pouť. The Sevilla Fair tradičně začíná dva týdny po jasných Velikonoční týden, v obrovské oblasti v nápravná opatření (mapa), na jiho-západní části města, vedle řeky. Jedná se o týden vážného tance, pití, jíst, a socializace, s pozdní noci – nebo all-nighters – normou. Samotná velikost dubnového veletrhu podívané je mimořádná. Od kolem poledne až do podvečera – zvláště v úterý, první oficiální den – průvody Sevilla společnosti na celém výstavišti ve vozech nebo na koních. K dispozici jsou také denní býčí zápasy, obvykle považována za nejlepší sezóny.

 

Mnichov, Německo:

Mnichov Je úžasné, celoročně, ale pravda, zvýraznění je chytat město během své výroční Jarní festival, nebo jarní festival, Každý duben / květen. myslím, Oktoberfest, ale cesta méně lidí, ale stejně tolik piva 😉

 

Poslední cestování po Evropě na jaře – Dublin, Irsko

V ulicích Dublinu praskla k životu tento měsíc oslava St. Den Patrika. Travelers návštěvě kapitál v březnu bude mít spoustu zachytit jejich pozornost. Podívejte se na pěší procházka s průvodcem dublinského přístavu, nebo slavný dvě míle dlouhý Svatý. Patrika Festival Parade. Oslavy rozpínala pres celý víkend, takže plán na útěku davy na Klub K, 5-hvězdičkový venkovské usedlosti umístěn 30 minut mimo Dublin. S vinobraní 1936 Jaguar house auto, které připravila ochutnávky whisky, a jízda na stezky 550 akrů. Registrujte se k nám nahoru!

 

Cestování po Evropě na jaře svatého Patrika den v Dublinu

 

Jaro na kolo a knihu, která jízdenku s Uložit vlak navštívit některou z těchto lokalit vlakem, během několika minut!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-europe-spring%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)