Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 27/08/2021)

Když cestovatel zmiňuje návštěvu Francie, Většina lidí by se okamžitě myslí Paříže. nicméně, kapitál Francouzský není jediné město stojí za návštěvu v této krásné zemi, Cestování do Štrasburku je nový IN. Mnoho dalších míst jsou hodné uznání pro všechny nádherné památky a zkušenosti mohou nabídnout.

Štrasburk je jedním z těch, města že bychom mohli ocenit více, a to jak pro svou krásu a hojnost věcí, které se tam dělat. Cestování vlakem do Štrasburku z velkých evropských městech budou brát dech. Pojďme se blíže podívat na to, jak můžete cestovat do této fantastická destinace a co můžete vidět a dělat tam:

 

Při cestování do Štrasburku navštívit Strasbourg Cathedral

Katedrály od středověkého období jsou okouzlující, vzbuzující úžas, a prostě úžasné prozkoumat. A katedrála ve Štrasburku stojí vysoký mezi nimi - a to doslova, jak to bylo nejvyšší budovu na světě, dokud 1874! Některé jeho části datum, a to zpětně as 1100, což je pravda, svědčí o tom, jak dlouho se tato historická stavba stála. Ať už se rozhodnete prozkoumat vnitřek nebo držet pozorování fasády, budete mít dojem.

Paříže do Štrasburku Vlaky

Luxembourg do Štrasburku Vlaky

Nancy do Štrasburku Vlaky

Basel do Štrasburku Vlaky

 

Vyfotit La Petite France

Traveling to Strasbourg to La Petite France

 

Vstoupil do La Petite France se cítí skoro jako návrat v čase. S kuriózní černobílých struktur hrázděných naskládané ve čtvrti, která kdysi patřila k obchodníkům všeho druhu, dlážděnými ulicemi, tradiční restaurace, Je to místo, které se musí zažít. Fotit a představte si sami sebe v dávných dobách.

Marseilles do Štrasburku Vlaky

Dijon do Štrasburku Vlaky

Antwerp do Štrasburku Vlaky

Lyon Štrasburk Vlaky

 

Dopřejte si místní kuchyni

Pro potravinové turisté, je tu Zvláštní gastronomická lahůdka mají být odebrány vzorky při cestách do Štrasburku: vlčák potraviny, a výjimečné víno a pivo. Strasbourg vládne regionu Alsasko, kde vína jsou většinou odrůdové, a hlavní dva pokusit jsou Tramín červený a Riesling. Spárování sloučeniny s smažený kapr nebo Choucroute garnie, známých klasických alsaských, a potěší vaše chuťové buňky.

Kolín nad Rýnem do Štrasburku Vlaky

Lille do Strasbourg Vlaky

Zurich do Štrasburku Vlaky

Metz do Štrasburku Vlaky

 

 

Udělejte si výlet lodí Around Štrasburku

petite France

 

Dalším skvělým způsobem, jak zkoumat Strasbourg je přes jízdu lodí. Je to nádherná možnost vyzkoušet některé z městských nejkrásnější památky a dozvědět se o jeho historii ve stejnou dobu. Existují spousta možností projížďka vybrat si z, a můžete dostat pár nápadů, pokud jde který hotspot navštívit další.

 

Cestovat do Štrasburku Vlakem

Štrasburk jsou druhým největším vlakové nádraží ve Francii, hned po Paříži. Dosažením vlakem je poměrně jednoduché, a máte možnost braní vysokorychlostní vlak TGV (vysokorychlostní vlak) To vám může trvat z Paříže do Štrasburku pouze 2 hodiny a 20 minut, místo obvyklého 4 hodiny autem.

To také znamená, že cestovní časy z jiných velkých evropských měst jsou také podstatně kratší. Pokud jste na cestách do Štrasburku Švýcarsko, Belgie, Nizozemí, Německo, a dalších evropských zemí a měst, se můžete dostat do Štrasburku, snadno a rychle. Hledat noční spoje pokud jste na těsnější rozpočet protože lístky jsou obvykle levnější.

 

Připraveni mít čas svého života prozkoumávat půvabné město Štrasburk? Rezervovat jízdenky na vlak Nyní, a užít si i cestu a cíl.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-strasbourg-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)