Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 02/03/2023)

Jaro je nejlepší čas na cestování po Evropě, ale také období státních svátků. Pokud plánujete cestovat do Evropy mezi dubnem a srpnem, měli byste vědět o státních svátcích. Zatímco státní svátky jsou dny pro oslavy a festivaly, to jsou také dny, kdy si Evropané berou volno na cestování. Tím pádem, to může ovlivnit pracovní dny místních podniků, oficiální stránky, a veřejnou dopravou.

Proto, měli byste si předem prozkoumat vaši dovolenou. To se týká zejména dovolených v měsících od dubna, v době Velikonoc, do srpna. Pozorně si přečtěte to podstatné o všem, co potřebujete vědět o cestování do Evropy během státních svátků.

Cestování vlakem během státních svátků

Během státních svátků v Evropě jezdí vlaky jako obvykle. nicméně, protože státní svátky jsou v Evropě svátky, místní využívají možnosti cestovat o státních svátcích. Tak, pokud data vaší cesty připadají na státní svátky, raději se vyhněte cestování po 10 AM přes 6 ODPOLEDNE. navíc, v uvedených hodinách, může být nedostatek jízdenek na vlak, tak si raději kupte jízdenku na vlak s dostatečným předstihem.

Nicméně, státní svátky jsou obdobím, kdy se konají nejvýznamnější festivaly v Evropě. Například, během srpnových státních svátků, barevné Karneval v Notting Hill v Londýně, a festival Gone Wild v Devonu, jsou 2 z nejlepších bankovních festivalů ve Velké Británii.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Travelers Couple Admire View of Mountain Lake

Základní bankovní svátky v Evropě

Den krále v Nizozemsku, duben 27

Původně Den králův byl na památku pátých narozenin princezny Wilhelminy 1885. Od té doby, Holanďané zaplňují ulice, zejména v Amsterdamu, malování kanálů v barvách oranžové, Oficiální barva ke dni krále. Tak, před odjezdem do Amsterdamu, předem rezervovat jízdenky na vlak, a lodní lístky, co nejlépe využít svůj čas.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Den dobytí Bastily ve Francii, červenec 14

Nejvýznamnější státní svátek ve Francii, den dobytí Bastilly, byl od té doby důvodem vyjít do ulic Paříže 1789. Cestovatelé z celé Francie i mimo ni cestují do Paříže, aby v Den dobytí Bastily obdivovali světla Eiffelovy věže. Plány na tento den začínají měsíce předem. Pokud si myslíte, že Paříž je na Valentýna nebo Vánoce přeplněná, pak je Den dobytí Bastily na úplně jiné úrovni.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Belgický národní den, červenec 21

Den nezávislosti Belgie je státní svátek, jeden z 10 v zemi. Zatímco místní slaví po celé zemi, můžete očekávat nejnapínavější oslavu v Bruselu, kde vojenské průvody, belgický nadjezd, a koná se ohňostroj. Tím pádem, pokud se v červenci chystáte na cestu do Belgie, 21. je datum, které je třeba si zapamatovat a rezervovat si lístky na vlak do Bruselu s dostatečným předstihem.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Amsterdam Open Boat Tours

Letní prázdniny v Evropě

Červenec–srpen je nejrušnějším obdobím cestovní sezóny v Evropě. Od ukončení školy, většina lidí dává přednost cestování do Evropy s dětmi o letních prázdninách. Tak, Evropa je velmi přeplněná, a to i přesto, že Evropané využívají tento čas na cestování také. To druhé může pracovat ve váš prospěch. Jedním z nejlepších způsobů, jak zažít Evropu, je jako místní, což znamená, že můžete využít příležitost kreativně cestovat. Abych to ještě upřesnil, jeden z nejvíce kreativní způsoby cestování je výměnou domů s evropskou rodinou cestující do zahraničí, a to funguje, pokud jste z Evropy i mimo ni. nicméně, to vyžaduje plánování dopředu a hledání vašeho domova daleko od domova.

 

Nejlepší destinace pro bankovní svátky

Většina lidí cestuje do evropských hlavních měst nebo přímořských destinací. nicméně, Evropa má mnoho krásných a zvláštních míst mimo vyšlapané cesty. Tak, nejlepší prázdninové destinace jsou skryté poklady Evropy, které můžete navštívit na dlouhé nebo krátké cestě vlakem. Například, Dutch vesnice, středověké hrady v Německu, a svěží francouzská údolí je několik míst, kde se můžete dostat pryč od davů.

Další skvělé bankovní prázdninové destinace jsou Alpské národní parky. Na rozdíl od národních parků v USA nebo Asii, vlakem se dostanete do jakéhokoli národního parku. Ať už se rozhodnete pro Švýcary, francouzština, nebo italských Alp, pamatujte, že během státních svátků cestují i ​​místní. Tak, naplánujte si cestu vlakem předem.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Základní rady pro plánování vaší první cesty na svátky

Jak bylo zmíněno, plánování dopředu vás může dostat na skvělá místa v Evropě. Tak, první věcí je sednout si a udělat si plán výletu, včetně všech míst, která chcete navštívit a udělat. Za druhé, udělat a předodjezdový seznam pro všechny cestovní náležitosti, která shrnuje vše, co musíte před cestou udělat. To může zahrnovat rezervaci jízdenek na vlak a výběr typu ubytování.

Po dokončení těchto dvou důležitých kroků, dalším krokem při plánování vaší první cesty na státní svátky je zkontrolovat, zda pro hlavní weby existuje zvláštní pracovní doba o státních svátcích. I když je malá pravděpodobnost, že některá místa budou uzavřena, většina památek je otevřena jako obvykle nebo bude fungovat jako v neděli. Tyto informace vám pomohou naplánovat si cestovní itinerář.

Na závěr, státní svátky jsou v Evropě státní svátky. Zatímco MHD, jako vlaky, běží jako obvykle ve většině zemí, vlaky jsou velmi zaneprázdněné, protože Evropané si také udělají čas na cestování. Proto, plánování dopředu je nejlepší způsob, jak si zajistit fantastickou evropskou bankovní dovolenou.

 

Neuvěřitelná cesta vlakem začíná nalezením nejlepších jízdenek na nejúžasnější a nejpohodlnější vlakové trase. My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme připravit se na cestu vlakem a najít nejlepší vlakové jízdenky za nejlepší ceny.

 

 

Chcete na své stránky vložit náš blogový příspěvek „Cestujeme do Evropy během státních svátků“?? Můžete buď pořídit naše fotografie a text, nebo nám můžete dát odkaz na tento blogový příspěvek. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/traveling-to-europe-during-bank-holidays/ – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)