Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Proč se UK vlak ceny jízda tak vysoko?

Spojené království Ceny jízdy vlakem se zvýšily příliš vysoko. Evropa je považována za nejlepší cestu vlakem na světě. přátelský k životnímu prostředí vlakové cesty v Evropě obsahují krásná krajina. Vlakové cestujícím přístup všude ze vzdálených vesnic do velká města. V Evropě, vlakové cesty jsou konkurenceschopné ceny, úsporu cestujícím čas i peníze. Ve Spojeném království, nicméně, cesty vlakem jsou velmi drahé.

 

 

Uk ceny vlakem srovnávací tabulka

 

Dojíždějící ve Velké Británii

Cena za dojíždění ve Spojeném království za poslední dobu vzrostla v průměru o 700 liber 7 lety podle analýzy provedené práce. Cesta, která byla nejvíce postižena je vlak z Birminghamu do Londýn. Dojíždějící, kteří používají tento vlak nyní muset platit vlak cen jízda 10.567 £ pro časové jízdenky. The Zvýšení cen na začátku 2018 je v některých případech přidává navíc £ 100 na některé jízdenky již drahých sezóny.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnem do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

Porovnání cen UK vlak do Evropy

Cestující cestující v Německu si mohou koupit kartu BahnCard100, který pokrývá všechny Německo na 3795 £.

Cestující, kteří cestují mezi Manchester a Liverpool plat £ 3,152 a nelze použít tuto jízdenku cestovat kdekoliv jinde ve Velké Británii.

v Francie, Roční dojíždí do Paříž-vlak Ceny jízda může být tak nízké, jak £ 750 a v Itálii cestujících mezi Velletri a Řím plat jen 442 £.

Ceny Velká Británie vlakové jsou tak vysoké, že roční jízdenka pro cestu do Londýna Waterloo od 20 mil od nákladů Londýně 3,248.

Vlak společnosti, které zavedl nejvyšší nárůst cen v 2018 byli Severní (4.7%), Transpennine Express (4.6%), CrossCountry (4.1%), Merseyrail (3.6%), a Virgin Trains (3.1%).

Studie VoucherCloud ukazuje, že cestující na britských vlaků zaplatit obrovský 50 pencí za míli cestoval. Srovnejte to se zbytkem EU, kde náklady na míli 19 pence.

London ve Frankfurtu nad Mohanem Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Londýn do Kolína Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

Tipy, jak ušetřit peníze na UK Trains

  1. Pěšky nebo na kole

Vzhledem k tomu, ceny vlak jet podle různých linek. Mohlo by se stát, že je linka, která je lepší cenu, ale nespustí prostřednictvím místního vlakové nádraží. V tomto případě, můžete pěšky nebo na kole 10-15 minut, než se dostanete na stanici za lepší cenu, totéž platí i pro hledání stanice pro zpáteční cestě.

 

  1. Rozdělte svou cestu

Vzhledem ke způsobu, jakým spravedlivé vlaku ceny jízda jsou v současné době počítáno Na britských vlaků, to může být ve skutečnosti levnější koupit dva nebo tři vstupenky se dostat do vašeho destinace než kupovat jeden přímý lístek. Pokud jste na cestách z Liverpoolu do Londýna například, je pro vás levnější koupit si letenku z Liverpoolu do Crewe a poté z Crewe do Londýna, než kupovat přímý Liverpool, Londýn lístek. Pro více informací o rozdělení si šek cesta ven rozdělené kalkulačky.

 

3) Zaregistrujte se u prodejců letenek

Pokud se zaregistrujete s prodejci vstupenek, můžete mít nárok na výhody jako 25% sleva na další cestu nebo svobodného horký nápoj.

 

Ušetřit peníze na vlaky všude

Plánujete cestu vlakem v Evropě? Proč nevyužít 3 minuty a najít levnější jízdenky na vlak na SaveATrain. Vyplnit datum a čas, který byste chtěli cestovat, a my vám poskytne nejlepší cenu pro vaše cesty, které můžete platit několika způsoby.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk-train-ride-prices-vs-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)