Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 03/03/2023)

Úchvatné vrcholky hor, kvetoucí údolí, vodopády, jezírka, a rozmanitá divoká zvěř, V Evropě domov nejzapomenutějších přírodních rezervací na světě. Výdaje na obrovské zelené země, které kvetou na jaře, 5 z nejkrásnějších přírodních rezervací v Evropě jsou chráněné národní parky, které vítají cestovatele z celého světa. Pokud máte rádi turistiku, trekking, nebo si užívat přírodní rezervace, pak budete milovat naše 5 nejlepší nezapomenutelné přírodní rezervace v Evropě.

 

1. Přírodní rezervace Belluno Dolomite v Itálii

Přírodní rezervace Belluno byla založena v roce 1990 chránit nádhernou divokou přírodu Dolomit. Nachází se na okraji Dolomit v severní Itálii, Přírodní park Belluno je na jaře úchvatný. The zelené kopce a nádherná hora vrcholy jsou pokryty koberci květin. Bez ohledu na vaši fyzickou zdatnost, budete mít skvělý čas prozkoumat tuto přírodní rezervaci, protože existuje celá řada stezek. Přírodní rezervace Belluno v Evropě je ideální pro začátečníky i zkušené turisty.

32000 hektary vzácné flóry a vápencové štíty, přírodní rezervace Belluno sahá od údolí Cismon do údolí Piave. Bohatá rozmanitost je jak ve fauně, tak v kultuře díky mnoha vesnicím v oblasti údolí Piave. Když tedy navštívíte přírodní rezervaci Belluno v Evropě, dostanete šanci na skvělou průzkumnou cestu přírodních divů a kulturních drahokamů.

Jak se dostat do přírodní rezervace Belluno?

Přírodní rezervace Belluno je menší než 3 hodin jízdy vlakem z Benátek.

Kde mohu zůstat v okolí Belluno Park?

Existuje mnoho horských chat, B&B, a hotely.

Kolik dní bych měl strávit v přírodní rezervaci Belluno?

Přírodní rezervace Belluno Dolomites je jednou z největších a 5 nejzapomenutelnějších přírodních rezervací v Evropě. Taky, Belluno je krásný přírodní park, měli byste tedy utratit minimálně 3 dny poznávání a užívání lagun, hory, a přirozená nádhera.

Ceny vlaků z Florencie do Milána

Ceny vlaků z Florencie do Benátek

Ceny vlaků z Milána do Florencie

Ceny vlaků z Benátek do Milána

 

A trip to an Unforgettable Nature Reserves Europe

 

2. Přírodní rezervace Vysoké Taury V Rakousku

Největší přírodní rezervace v evropských Alpách se nachází v Rakousku. V rezervaci Vysoké Taury je domov 10,000 živočišných druhů, 1,800 rostliny, a Grossglockner, Nejvyšší vrchol Rakouska, v 4,798 mnm. Tento vynikající vrchol se nachází mezi 200 jiné vrcholy, zelená fauna, horských jezer, a vodopády.

Údolí přírodní rezervace Vysoké Taury jsou plná nádherných ledovců, starobylé a malebné vesnice pohledy, koberce květin, a lesy. Tento evropský přírodní park je útočištěm pro své návštěvníky a šťastné obyvatele okolních regionů. Zejména, Naučná stezka Umbalfalle s vodopády a řekami, kde uvidíte některé z nejúžasnější vodopády v Evropě.

Jak se dostat do přírodní rezervace Vysoké Taury?

Přírodní rezervace Vysoké Taury se nachází velmi blízko města Mallnitz. Vídeň do Vysokých Taur vlakem je asi 5 hodin.

Kde mohu zůstat v okolí Hohe Tauern Park?

Mallnitz je známé město ve Vysokých Taurách s mnoha možnostmi ubytování.

Kolik dní bych měl strávit ve Vysokých Taurách?

V okolí je mnoho různých turistických tras Vysoké Taury přírodní rezervace, takže plánování a 4-5 nejlepší je jednodenní výlet. Tímto způsobem můžete prozkoumat park a blízká města.

Ceny vlaků z Mnichova do Salcburku

Ceny vlaků z Vídně do Salcburku

Ceny vlaků z Grazu do Salcburku

Ceny vlaků z Lince do Salcburku

 

Hohe Tauern Nature Reserve In Austria

3. Přírodní rezervace Ecrins ve Francii

Při procházce touto úžasnou přírodní rezervací ve francouzských Alpách, určitě dávejte pozor na orly, lasice, vrba tetřev, a mnoho dalších divokých zvířat tomu říkají domov. Tato úžasná rezervace v evropských Alpách je jednou z nejkrásnějších národní parky budete mít příležitost objevit.

S ledovci, vysoké hory, alpské zelené země, a čerstvý vzduch, Ecrinsova scenérie a krajina zachytí vaši duši.

Jak se dostat do přírodní rezervace Ecrins?

Do národního parku Ecrins se můžete dostat z kteréhokoli místa ve Francii. Přírodní rezervace se nachází v blízkosti francouzských hranic s Itálií. Je blízko Lyonu, Marseilles, a Ženeva ve Švýcarsku, cestování vlakem přes Francii do Ecrins je skvělá volba.

Kde mohu zůstat v okolí Ecrins Park?

Od rodinných hotelů až po prázdninové pronájmy, v okolí přírodní rezervace Ecrins je celá řada možností ubytování.

Kolik dní bych měl strávit v Ecrins?

Je to na tobě. Ať už se rozhodnete věnovat 7 dny nebo jděte na víkendovou přestávku, budete mít naprosto zasněný výlet.

Ceny vlaků z Marseille do Lyonu

Ceny vlaků z Paříže do Lyonu

Ceny vlaků z Lyonu do Paříže

Ceny vlaků z Lyonu do Avignonu

 

Ecrins Nature Reserve In France

4. Přírodní rezervace Saské Německo a České Švýcarsko v České republice

Úžasná přírodní rezervace Saské Švýcarsko se táhne od Německa po Českou republiku. Labské vápencové hory a světoznámý skalní útvar Pravcicka Brana již představovaly „Leva, čarodějnice, a skříň “. Tato úchvatná přírodní rezervace je jednou z nejvíce nezapomenutelných přírodních rezervací v Evropě s mnoha vyhlídkami přátelskými k Instagramu v horní části kaňonu.

Léto nebo zima, zelené cesty, a stezky jsou dobře značené a snadno rozeznatelné v zelené vegetaci po obou stranách kaňonu a řeky. Saské Německo, nebo České Švýcarsko, záleží na vaší původní cestě nebo konečném cíli, což je nádherná oáza a turistický ráj pro cestovatele z celého světa.

Jak se dostat do přírodních rezervací Saského Německa nebo Českého Švýcarska?

Do této úžasné přírodní rezervace se můžete dostat v Denní výlet do Evropy z Prahy nebo Drážďan.

Kde mohu pobývat v národním parku?

Přírodní rezervace se nachází na hranici Německa a České republiky, možnosti ubytování jsou nekonečné.

Kolik dní bych měl strávit v Českém Švýcarsku?

Celodenní výlet je absolutní nutností, a pokud můžete strávit několik dní, pak se velmi doporučuje.

Ceny vlaků z Norimberku do Prahy

Ceny vlaků z Mnichova do Prahy

Ceny vlaků z Berlína do Prahy

Ceny vlaků z Vídně do Prahy

 

 

5. Přírodní rezervace Ordesa a Monte Perdido ve Francii

Nachází se přímo uprostřed mezi Španělskem a Francií, Ordesa a Mount Perdido jsou jedny z nejúžasnějších přírodních rezervací v Evropě. Ačkoli se nachází na francouzské straně s vrcholem 3,355 m. jméno pohoří Monte Perdido dostalo své jméno, protože nebylo viditelné z francouzské strany hranice.

Spectacular Ordesa je obojí Seznam světového dědictví UNESCO v Evropě a biosférická rezervace divoké zvěře a fauny. Je domovem údolí Ordesa, vodopády, rozmanitá divoká zvěř, včetně orla skalního, a 32 druhů savců. Při procházce a obdivování výhledů na pohoří Pyreneje, určitě dávejte pozor na Sviště, Jestřábi, a sovy, také. Proto, Přírodní rezervace Ordesa a Monte Perdido je úžasná svatyně a cíl v Evropě pro všechny typy cestujících.

Z 3 hodin do 2 jednodenní pěší výlet, Ordesa nabízí různé turistické stezky, pro různé úrovně kondice.

Jak se dostat do přírodní rezervace Ordesa?

Rezervy Ordesa a Monte Perdido jsou dosažitelné z Francie i ze Španělska. Od Zaragosy po Torla-Ordesa jde o 5 hodin nebo 3 hodin z Barcelony. Pokud cestujete do Francie, pak Toulouse je 7 hodiny pryč.

Kde mohu zůstat v parku Ordesa?

V Torle najdete skvělé možnosti ubytování, z penzionů a hotelů.

Kolik dní bych měl strávit v přírodní rezervaci Ordesa?

Ordesa a Mount Perdido jsou také známé jako Yosemitský park v Evropě. Proto, měli byste zůstat alespoň 3 dní, včetně turistiky a relaxace.

5 z nejvíce nezapomenutelných přírodních rezervací v Evropě nabízejí epické výhledy a turistické stezky k ohromujícím vodopádům na světě. Proto, turistika po zelených údolích, obdivovat květinová pole a vrcholky hor je tím největším darem, který si můžete dát. V těch nejúžasnějších zemích Evropy není nic uvolňujícího a inspirativnějšího než divoká příroda.

Ceny vlaků z Paříže do Rouenu

Ceny vlaků z Paříže do Lille

Ceny vlaků z Rouen do Brestu

Ceny vlaků z Rouenu do Le Havre

 

Ordesa And Monte Perdido

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat si dovolenou vlakem do přírodních rezervací podle vašeho výběru.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „5 nejvíce nezapomenutelných přírodních rezervací v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/unforgettable-nature-reserves-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)