Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 11/06/2021)

Soukromí, 5-hvězdičkové hotelové zařízení, úchvatný výhled, a umístění, další 10 skvrny mají všechno. Tyto 10 Úžasná prázdninová místa v Evropě jsou obklopena úžasnou přírodou a přicházejí s úžasnými výhodami.

 

1. Úžasné místo k pronájmu ve Francii: Provence

Kamenné chaty, starověké francouzské vily, malebné hory Dentelles de Montmirail, Provence jeden z 10 nejúžasnější místa k pronájmu v Evropě.

Za prvé, probuzení vůní levandule a sbírání třešní ze stromů je jednou z nejlepších věcí v Provence. Za druhé, obdivování nádherného Mont Ventoux z oken vašeho venkovského domu překoná jakýkoli sen, který jste kdy měli o perfektní dovolené.

Typy ubytování:

V Provence, máte spoustu možností ubytování na dovolenou: Statky, vily, a okouzlující chaty. Všechny prázdninové pronájmy jsou plně vybaveny, aby mohly hostit rodiny s dětmi, nebo skupiny přátel.

Cenové rozpětí:

Z $136 pro 2 byt do $350 pro vilu, za noc.

Dijon do Provence s vlakem

Paříž do Provence s vlakem

Lyon do Provence s vlakem

Marseilles do Provence s vlakem

 

Úžasná dovolená na dovolenou Místa na vrcholu kopce ve Francii: Provence

 

2. Nejlepší místo k pronájmu v Evropě v Itálii: Toskánsko

Toskánské vinné údolí je nádherné místo k pronájmu v Itálii. Hedvábné kopce jsou nádherným prostředím pro odpočinkovou dovolenou. Například, úchvatný ostrov Giglio, nebo františkánský klášter v La Verna, jsou skvělé uvolněné aktivity v krásném toskánském regionu.

dodatečně, ráno se probouzí, vykročili z venkovského statku na překrásné výhledy na Toskánsko – je k nezaplacení. Tady, můžete si vybrat z chlazení u soukromého bazénu se sklenkou vína, nebo jít na prohlídku vína.

Typy ubytování:

Vily, apartmány, a chaty.

Cenové rozpětí:

$68 na $200 za noc.

Aktivity pro děti: Rozhodně! Zatímco dospělí se hýčkají, děti mají výbuch v zoologických zahradách Pistoia nebo Cavallino Matto zábavní park in Livorno.

Florencie do Grosseto s vlakem

Perugia do Grosseto s vlakem

Viterbo do Grosseto s vlakem

Řím do Grosseta s vlaky

 

Toskánský dům ve vinném údolí

 

3. Nejlepší místo k pronájmu ve Velké Británii: Západní Anglie

Ohromující pobřeží, kamenné chaty, krásné západy slunce, a vyrovnanost, učinit z jihozápadní Anglie ideální místo k pronájmu na anglickém venkově. Dále, na okouzlující pobřežní města Devon a Dorset si v průběhu let uchovali své kouzlo a byli stateční v rukou času a slaných větrů.

Procházky po zlatých plážích, obdivovat Simon Old Harry skály, nebo Jurské pobřeží, porazit městské přestávky kdykoli. Zatímco tu zůstal, budete mít pocit, že cestujete zpět v čase od prehistorické éry po 17th století. Krajina vám vypráví příběhy času a běhu přírody v této části Anglie, zatímco doškové nebo tradiční kamenné chaty vám řeknou o životě a kultuře v západní Anglii.

Tak, pokud máte zájem o anglickou kulturu, zahrada, architektura, a příběhy – pak zjistíte, že západní Anglie má některá z úžasných rekreačních míst v Evropě.

Cenové rozpětí:

$70- 320 za noc

Západní Anglie pobřeží

 

4. Úžasné místo k pronájmu ve Švýcarsku: Švýcarské Alpy

S více než 10,000 možnosti ubytování, na švýcarské Alpy jsou úžasné místo k pronájmu v Evropě. Švýcarské Alpy ohromující pohoří, nabízí nejlepší výhledy, krajina, stezky, scenérie, všestranné rekreační nemovitosti, díky tomu vám poklesne čelist.

Jednou z nejlepších věcí na prázdninových pronájmech ve švýcarských Alpách je to, že existuje domov pro jakýkoli vkus a skupinu. Pro rodiny, skupiny přátel, s venkovní vířivkou, chaty, výhledy na hory nebo do údolí - Švýcarské Alpy jsou tak rozmanité, že jsou ideálním místem pro dovolenou pro každého.

Tak, teď si prostě musíte vybrat mezi mimo vyšlapaná místa jako Lucerne, nebo údolí vodopádů, jezero Maggiore nebo výhledy na hory na vaší cestě za nezapomenutelnou dovolenou vůbec.

Typy ubytování:

Chaty, dřevěné chatky, domy, nebo byty.

Cenové rozpětí:

Z $92 za byt do $265 za noc pro soukromou chatu nebo dům s výhledem na jezero.

Curych do Wengen s vlakem

Ženeva do Wengen s vlakem

Bern do Wengen s vlakem

Basilej do Wengenu s vlakem

 

Úžasná místa k pronájmu ve švýcarských Alpách

 

5. Úžasná místa k pronájmu ve Francii

Francie je úžasná destinace pro dovolenou v Evropě. S tolika krásnými a všestrannými místy, zjistili jsme, že je opravdu těžké vybrat pouze jedno úžasné místo k pronájmu pro vaši příští francouzskou dovolenou.

Například, Biarritz má nejúžasnější pláže, zatímco údolí Dordogne nabízí úžasné výhledy na hory a řeky.

Buď si vyberete místo k pronájmu, váš úžasný prázdninový pronájem bude plně vybaven, s krásnými zahradami, a v nejkrásnějších regionech Francie.

Typy ubytování:

V Bretani, najdete hrady pro rekreační ubytování, nebo chata se soukromou stezkou na krásné pobřeží.

Cenové rozpětí:

$75 – $145 za noc

Nantes na výlety vlakem

Lille na výlety vlakem

Lille do Paříže vlakem

Prohlídky do Paříže vlakem

 

 

6. Úžasné místo k pronájmu v České republice: Čechy

České Švýcarsko je jedním z nádherných regionů v Evropě. Díky úžasným pískovcovým horám a výhledům na Labe, České Švýcarsko je rájem pro dovolenou. Tím pádem, je to úžasné místo k pronájmu v Evropě.

Toto místo nabízí epické pohledy, mnoho turistických stezek, rodina místa na piknik, a řeka, do které se dá plavat.

Typy ubytování:

Moderní domy v těsné blízkosti divoké přírody, a život 100 miliony let. Město Děčín je skvělým místem k pronájmu vašeho domova daleko od domova.

Cenové rozpětí:

$90 – $150 za noc

Norimberk do Prahy vlakem

Mnichov do Prahy vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vídeň do Prahy vlakem

 

Místo k pronájmu v České republice: Čechy

 

7. Úžasné místo k pronájmu v Rakousku: Štýrsko

Nachází se v jihovýchodním Rakousku, Štýrská alpská krajina je jednou z nejkrásnějších v Rakousku. Proto, Štýrsko je úžasné místo k pronájmu v Evropě: pohledy, ledovec, zelené pastviny, a scénická příroda.

Kromě nádherných výhledů a turistických stezek, ve Štýrsku, po návštěvě hotelu si zcela odpočinete přírodní termální prameny. Alternativně, díky mnoha jabloním a vinicím, můžeš položit hlavu, nebo si vychutnejte lahodný piknik.

Typy ubytování:

dřevěné chatky, vily s bazény, chaty.

Cenové rozpětí:

$65 – $200 za noc

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Místo pro dovolenou ve štýrské alpské krajině

 

8. Úžasné místo k pronájmu na dovolenou: Londýn

Londýn je jedním z nejúžasnějších rekreačních míst v Evropě, protože je to město nekonečných možností. Zde najdete jedinečné a krásné čtvrti, s jinou architekturou, kultura, a vibrace. Notting Hill je zasněný, Hampstead Heath je tradiční a kvetoucí, a Kensington je nóbl a trendy. Uvádíme pouze několik příkladů úžasných míst pro rezervaci vašeho dalšího prázdninového pronájmu mimo domov.

navíc, Londýn nabízí tolik památek, trhy, muzeí, a parky pro jakýkoli vkus a typ dovolené. Proto, Londýn bude absolutní výhrou pro rodinná dovolená v Evropě s dětmi: zábavní parky, nejlepší cukrárny, a Harry Potter samozřejmě.

Typy ubytování:

Pronájem bytů v centru Londýna, a domy mimo Londýn, depending on the zone.

Cenové rozpětí:

$70- 320 za noc

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

Místo pro dovolenou: Londýn

 

9. Úžasné místo k pronájmu v Německu: Bavaria

Bavorsko je jedním z nejmalebnějších regionů v Německu, zejména na jaře. Z Alp k řece Dunaj, hudba, a bavorské pochoutky, s tolika věcmi, A 10-jednodenní výlet v Bavorsku nemusí stačit, abyste si mohli užít vše, co toto velkolepé místo nabízí.

Tím pádem, měli byste si dobře naplánovat svou dovolenou v Bavorsku. Vzhledem k tomu, Bavorsko je jedním z oblíbených prázdninových destinací v Německu, pro místní obyvatele a turisty, Prázdninové pronájmy mají tendenci být rezervovány několik měsíců předem. Kromě rezervace ubytování, co nejlépe využít svou bavorskou dovolenou, prozkoumejte a vytvořte seznam nejlepších památek a aktivit, které musíte udělat, a mít obecný itinerář.

Typy ubytování:

Vily, apartmány, a domy.

Cenové rozpětí:

$80- $350 za noc

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

Místo k pronájmu v malebném Bavorsku

 

10. Úžasné místo k pronájmu v Itálii: Lake Como

Jezero Como je jedním z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Itálii. Přestože v letní sezóně může být docela přeplněné, úchvatný výhled na jezero a hory, s klidnou atmosférou, vložte jezero Como do 10 nejúžasnější místa k pronájmu v Evropě.

Nejlepší čas dovolená v jezeře Como je mezi březnem a listopadem, kdy červenec-srpen jsou nejteplejšími a nejrušnějšími měsíci. Tak, je opravdu důležité, abyste svůj průzkum provedli předem. Proto, nejdůležitější věcí je zkontrolovat ubytování a klady a zápory pro rezervaci rekreačního ubytování v jezeře, pro jakoukoli část roku.

Typy ubytování:

Luxusní vily, apartmány, chaty, a chaty.

Cenové rozpětí:

$40 za den do $500 za týden

Florencie do vlaku

Milán do Como s vlakem

Turín do Como s vlakem

Janov do Como s vlakem

 

Místo pro dovolenou na jezeře Como

 

Tady v Save A Train, rádi pomůžeme naplánovat výlet do 10 nejúžasnější místa k pronájmu v Evropě. Cesta vlakem do cíle a zasněný domov mimo domov je nejrychlejší a nejdostupnější způsob cestování.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „1o Awesome Vacation Rental Places In Europe“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fvacation-rental-places-europe%2F- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)