Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 07/06/2020)

Při plánování dovolené pro rodinu, pár nebo skupina přátel, to je často obtížné, aby si všichni, aby se dohodly. Jedna věc, že ​​to bude snadné, aby se dohodly na, nicméně, je, zda si půjčit auto nebo jet vlakem. Zde je důvod, proč vlak vypnutí je lepší než silniční vypnutí.

 

Nikdo nemá řídit

Vezme-li se na výlet, někdo musí být vždy řidič. To znamená, že alespoň jedna osoba má dorazit na každé noze destinace unaveného. Přidejte stres navigace a možnost ztratí, a budete rezervace své jízdenky na vlak každý den teď, takže si přečtěte, proč vlak vypínání je způsob, jak cestovat.

Amsterdam do Londýna s vlaky

Rotterdam do Londýna s vlaky

Paříž do Londýna s vlaky

Brusel do Londýna s vlaky

 

video z kabiny, když vlak vypnutí je příroda

Komfort a pohledy

Pokud jste někdy šel na dětství výlet, budete vědět, o boji za okenní sedačce, protože nikdo nechce být rozmačkaný uprostřed zadního sedadla. Na vlak vypínací jízdu, všechna sedadla jsou stejně pohodlné a mají dobrý výhled. Sedadla na nový Trenitalia vlaky jsou zvláště pohodlné, takže se ujistěte, aby si výlet na Frecciarossa vysokorychlostní vlak.

Interlaken do Curychu s vlaky

Lucerne do Curychu s vlaky

Bern do Curychu vlaky

Ženeva do Curychu s vlaky

 

Vlak vypínání a spánku ve vlaku

v autech, pouze cestující mohou spát a dokonce i poté, to není v pohodlné posteli. jednodenní vlaky je chytrý způsob, jak se dostat ke svému dalšímu cíli rychle a zároveň šetří na ubytování na noc.

Londýn do Bruselu s vlaky

Brusel do Kolína s vlaky

Kolín do Vídně s vlaky

Kolín nad Rýnem s vlaky

 

 

Parkování vs vlakového klopýtnutí

Na výlet, budete muset najít místo k zaparkování bezpečně přes noc. Co je však mnohem obtížnější, je najít místa k parkování v městských oblastech, a to zejména v turistických oblastech, jako jsou Koloseum Řím nebo Dóm ve Florencii ve Florencii. Vzhledem k tomu, prostor je za vysokou cenu kolem těchto míst, Parkování stojí prémie příliš.

Brusel do Amsterdamu s vlaky

Londýn do Amsterdamu s vlaky

Berlín do Amsterdamu s vlaky

Paříž do Amsterdamu s vlaky

 

zatímco vlak podražení narazí na příčku a jen relaxovat
Železniční cesta

Prostředí

Silniční doprava je notoricky známý svými vysokými emisemi uhlíku, a bateriové vozy jsou obtížné a nákladné najmout. Naštěstí – existuje lepší způsob,. vlak zakopnutí – zejména na novější vlaky – mají mnohem Nižší dopad na matky země, takže si můžete vychutnat svůj dovolená bez viny.

 

Připraveni si rezervovat vlak vypínací dobrodružství? Návštěva Uložit vlak a lístky na vlak nejlevnější.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-train-tripping-is-better-than-road-tripping%2F%3Flang%3Dcs (Přejděte k kód pro vložení)