Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 13/05/2022)

Evropa má určité kouzlo zimní během chladných měsíců, které jsou na rozdíl od jakéhokoli místa na světě. Tam je hodně odrůdy, a žádné dvě místa mají stejný pocit a atmosféru. Ve skutečnosti, Mnoho lidí říká, že města a obce při chladných měsících pocit, že cestujete do nový cíl. Zima má jedinečnou schopnost přeměnit Evropu zcela, a na oplátku, vytvořit pro návštěvníky zcela nový zážitek, který nemohou zažít v žádném jiném ročním období. Padající sníh s sebou přináší spoustu zimních aktivit a významných svátků, které make všechno velmi slavnostní. Navzdory množství změn a krásy, to je nemožné navštívit vše. Jestli chceš cestovat na některé z nejpopulárnějších cestovní spoty, navštěvovat tyto 5 zimní destinace v Evropě.

 

1. Zimních destinací v Evropě: Budapešť, Maďarsko

Pokud hledáte pro zimní krajinou, která vás ohromí, pak nehledejte nic jiného než Budapešť. Je to ideální město pro zimní dovolenou. Jedním z hlavních důvodů, proč mnozí rozhodnou Budapest je přijatelné ceny. Dostanete zažít krásné město za přijatelnou míru. Budapešť je obvykle plná turistů během léta. nicméně, během zimy, dostanete se na městskou krásu s minimálními davů. Kromě toho, dostanete spoustu komínových koláče a chutné víno.

Další bonus je ohromující Markétin ostrov. to je ideální místo na návštěvě, pokud chcete mít epickou koulovačku. Mnoho místních obyvatel a turistů shromáždí se svými přáteli a užít si sněhu. Nejsou-li koulování pro vás, pak si bruslení v přední části hradu! Budapešť City Park se stává kluziště během zimy. Po dokončení hraní ve sněhu, můžete přejít do lázní. Gellértových lázní úžasné je to skvělé místo, aby se zahřál a užít si některé termálních vod.

Budapest, Hungary ice skating

 

2. Benátky, Itálie

Venice nemusí být první věc, přijde na mysl, když si představit evropské zimy. nicméně, pokud budete cestovat do města kanálů během zimy, že se vám bude pamatovat navždy. Přeplněnými ulicemi a hlučné kavárny se zmírnil, a uvidíte část města, která v létě nelze zobrazit. Všechen shon letních měsících je nahrazen klidné a klidné atmosféře, která je ideální pro zimní procházky. nicméně, Je nezbytné si uvědomit, že město ožívá velmi rychle, když se Benátský karneval valí kolem. každý únor, Město dostane nával návštěvníků, a zdobené masky zaplaví ulice města. Tvořivý kostýmy a tanečníci v ulicích oživují pestrou historii města. Pokud chcete, živý zimu, kterou nikdy nezapomenete, dát Benátek na svůj seznam.

Janov do Venice Vlaky

Turin do Venice Vlaky

Parma do Venice Vlaky

La Spezia v Benátkách Vlaky

 

 

3. Zimních destinací v Evropě: Paříž, Francie

France sdružuje většinu lidí s výbornou kuchyní a romantickým procházkám. nicméně, země se stává ještě více okouzlující, když je zimní kolem válců, a to zejména v hlavním městě. Paris je ohromující bez ohledu na to, co během roku jste tam cestovat. bohužel, Není mnoho lidí si ji prožít během chladnějších ročních období. Paříž, město lásky a romantiky, Je jistě potěší a zapůsobit na vás, pokud vám nevadí, že na sobě teplé bundy a další zimní oblečení. Slavnostní sezóna přináší Paříž k životu. Návštěvníci se mohou dostat nejen dopřát chutné jídlo a vinné festivaly. nicméně, je to také ideální čas vidět akcích, jako je Festival Wonderful v Musée des Arts Fairground a Lights Festival v botanické zahrady.

Prozkoumat trhy měst a zdobené ulicích, když budete mít v kráse města. Zima je ideální čas na procházku podél břehů nevod nebo ztratit v ulicích Le Marais. Jakmile vidíte, že, můžete zaskočit do pařížské kavárny a vychutnat si dobré pití. Jakmile to bude hotové, můžete vidět všechny hlavní atrakce v Paříži s menším počtem linek.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Paris, France in the winter

 

4. Vídeň, Rakousko

Ačkoli tisíce turistů hrnou do Rakouska po celý rok, existuje určitá pohádkový pocit během zimy. Všechny měst v zemi má kouzelný pocit, že je zcela unikátní. Tam je obvykle významné sněžení od listopadu do března. To znamená, že milovníci sněhových jsou jistě zbožňovat rakouské zimy. Chcete-li zažít podstatu rakouského zimě, návštěva Vienna. Tento velký kapitál je známý pro své slavnostní ducha a charakteristické oblečení. Pokud jste v náladě pro některé zimní nákupy, ujistěte se, že k návštěvě Vánoční trhy. Vídeň má jedny z nejpopulárnějších trhů v celé Evropě. Návštěvníci si užívat vynikající rakouskou kuchyni a pít svařené víno. Kromě toho, existují různé ruční výrobky a chutné čokoládové pamlsky.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Vienna Winter Destinations in Europe

 

5. Zimních destinací v Evropě: Interlaken, Švýcarsko

Jste-li osoba, akce, které nelze představit trávit čas ve městě, na zimní dovolenou, pak Interlaken ve Švýcarsku je zimní destinací pro vás. Na rozdíl od populární, velkoměsta destinací, Interlaken je letovisko v blízkosti Alp. Tisíce lyžařů a snowboardistů, aby jejich cestu do Interlakenu každou zimu a využívat neuvěřitelné krajiny Tato oblast nabízí. Interlaken má to nejlepší z obou světů. Za prvé, blízkost a snadný přístup k úžasné horské aktivity. Za druhé, Nabízí vše, co by mohl chtít, pokud jde o zařízení. Ať už si můžete vychutnat lehké zábavy, nebo si chcete vyzkoušet své limity na extrémních cest, Interlaken je pro vás. Ať je vaše představa o zábavu je, budete rádi, že si můžete vytvořit svůj cestu zpět do města a užít si fondue.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Vojtěška na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

Interlaken Winter Destinations in Europe

 

Evropa má pro každého něco. Je jen na vás, rozhodnout, jaké jsou vaše Winter Wonderland vypadá a využívání Uložit vlak se tam dostat. V zimních měsících se dá hodně zažít, takže si dobrodružné a vzít odvážný krok vpřed.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Zimních destinací v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-destinations-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)