Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 05/03/2021)

Vytěžit maximum z chladné sezóny návštěvou Nejlepší zimní festivaly v Evropě. Festivaly zahrnují vše od lyžování a snowboarding k hudbě, komedie, ledové sochy, a oslňující karnevalové průvody. Zde je top 5 zátah, co najdete děje v celé Evropě v lednu Únor.

 

Začněme zimními festivaly v Evropě, a jdeme do Skotska

Edinburgh Hogmanay je jeden z nejlepších světových oslav nového roku, opravdu divoký a vlněný prádlo occasion. Hogmanay je skotský výraz pro Nový Rok a festival Edinburgh Hogmanay se stala jedním z největších oslav Nového roku ve světě. Edinburgh je Hogmanay je 3-denní festival plný událostí že patří louče průvod, žít hudební koncerty, rodinné události, masivní street party, tradiční tanec, ohňostroj, a dokonce i kostýmech průvod, který skončí s studený pokles v řece!

 

Skotsko Hogmanay je u zimních festivalů v Evropě zcela unikátní

 

Londýn

Londýnské Hyde Park Winter Wonderland se vrací do Hyde Parku v 2018 s jeho šumivého kluziště, obrovský vánoční trh, a zábavné jízdy. Ujistěte se, že budete mít hotovost a přijet brzy na to, abyste nepřicházeli o úžasné jízd, které mohou prodávat ven rychle! Winter Wonderland je notoricky populární, a nemohli jsme seznam našich nejlepších zimních festivalů v Evropě, aniž bychom zmínili ji!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Hyde Park Winter Wonderland je jedním ze zimních festivalů v Evropě

Lucembursko

Rozsvícení temné dny a noci Lucemburk je Winterlights Lucembursko. Z mnoha aktivit a akcí na nabídku pro celou rodinu, a Vánoční trhy zůstává firma oblíbený! Můžete očekávat, že ručně vyráběné zboží, oblečení, hračky, Příslušenství, a samozřejmě (náš oblíbený) spousta chutné jídlo jen čekají na ochutnali! Od tradičních “bramborový Kichelchen” více exotických chutí ze vzdálených destinacích, tam je povinen být něco pro každého.

Kolín nad Rýnem lucemburským Vlaky

Trier lucemburským Vlaky

Metz lucemburským Vlaky

Paris lucemburským Vlaky

 

Benátky

Venice během karneval je exploze barev a módní kreativity. To přispívá k nádherné kontrastu s chladným bílým sněhem. Karneval (nebo "Carnival") je jedním z největších oslav v Itálii, a od benátských masek na maškarní plesy, žádné místo, to dělá jako Benátky! Stejně jako myšlenka vidět město na jeho nejvíce slavnostní a barevné? Pak dát to na vašem seznamu Best zimních festivalů v Evropě.

Milan do Benátek Vlaky

Florence na Venice vlaků

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Il Carnevale Benátky jsou jedním ze zimních festivalů v Evropě

 

Naše poslední volba pro zimní festivaly v Evropě: Amsterdam

Hledají něco více kultivované? Pak si rezervovat vstupenku na výstavu pod širým nebem zvané Amsterdam Light Festival. Událost přitahuje nejlepší národní a mezinárodní lehké umělce, aby předvedli své práce v celém centru Amsterdamu a po jeho slavný kanály. Letošní akce se uskuteční od 29 listopad 2018 dokud 20 leden 2019. Každý rok, Stovky podání předkládají designérů, architekti, a umělců z celého světa.

Světlo art zařízení z Amsterdam Light Festival expozice vody osvětlit každý den od 5 pm dokud 11 odpoledne. Amsterodamská Light Festival pod širým nebem a zdarma pro každého. Skvělá příležitost, aby působivé fotografie!

Nejlepší způsob, jak poznat tento výběr zimních festivalů v Evropě, je navštívit výstavu voda lodí. Společnosti provozující plavby po kanálech nabízejí spolu s uměleckými díly speciální plavby s průvodcem. The Plavba na Amsterdam Light Festival bere 75 minut.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

Chcete navštívit některou z těchto zimních festivalů v Evropě? Pak je tu jen jeden způsob, a jediné místo, jak to udělat. SaveATrain, Žádné rezervační poplatky, žádné problémy! Zarezervovat hned!

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-festivals-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)