Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 19/06/2020)

On mitmeid huvitavaid ja aktiivne rongijaamades Hispaanias. Leiad suur kiirus, karkeille, piirkondlik, suurlinna ja Hotelli rongi reisida kogu riigis. Alates suur kaasaegne jaamad väiksematele ümbritsetud loodus, need on 10 Hispaania paeluvamatelt rongijaamad.

 

Barcelona, Hispaania (Sants raudteejaam)

See kaasaegne jaam on üks kõige tihedam rongijaam Barcelonas. See on peamine rongijaam nii riiklike ja rahvusvaheliste rongiühendus. See jaam on üsna suur ja asub kesklinnas. Seda kasutatakse nii kohalikega ja turistid ja ühendab teid kõige rongijaamades kogu Hispaania.

 

Madrid (Puerta de Atocha raudteejaamast)

See jaam on suurim Madridis ja on olnud juba palju aastaid. See on ilus jaama ja üks kõige põnev rongijaamad, et maja ilus troopiline aed ja kilpkonn pühamu sees. Peal märts 11, 2004, päevas nüüd tuntud Hispaania 11-M, 191 inimest hukkus pommitamiste seerias. Nad esinesid neli rongides nii selles jaamas ja lähiümbruses.

 

Vaimustav rongijaamad Hispaanias, Madrid

Sevilla (Santa Justa raudteejaamast)

Santa Justa on kolmanda aktiivsem jaam Hispaania, kokku kaksteist platvormid. See on oma nime saanud üks Sevilla lemmik pühakute (õde Santa Rufina). Hoone asub idaosas Sevilla kesklinnas. Puhtad build ja disain on näide linna moderniseerimise plaanid 1991.

 

Ronda raudteejaam

Ronda on öelnud, et üks ilusamaid linnu Hispaanias. See Hispaania valik Vaimustav rongijaamad näitab see, ja kindlasti peab nägema. Jaam ehitati tagasi 1892, Kuid, see on uuendatud ja imeliselt säilitada aastate jooksul. Jaam on veel "Anglo" või koloonia India välimus kuigi. Puidust ääristatud võrade on toetatud sepistatud sammast toestavad kõrval platvorm.

 

Puebla de Sanabria raudteejaam

See jaam asub kaunis vanalinna Zamora. See on üks kuulsamaid rongijaamades Hispaanias, sest tema ilu, mis on tingitud piirkondlikud ja traditsioonilise arhitektuuri, kiltkivi rooves, ashlar kivid ja suur keskne arch esimeestele. See jaam on ka kuulus asjakohasust tuli aasta Ruta de la Plata kui ühendus punkt.

 

Zamora raudteejaam

See jaam asub linna Zamora Castilla Leon ja peetakse üheks kõige Vaimustav rongijaamad kunagi tehtud. Selle ehitamine tuli peatus 1929 ja see oli lõpuks valmis 1958. See on põnev Renaissance inspiratsiooni mõned andmed, mis on meeldetuletuseks hilisgootika. See on tõesti hingematva.

 

Estacion del Norte raudteejaamast

See rongijaam võib leida linna San Sebastian, ilus koht, kus pakutakse nii uskumatu mere ja mägedele. See jaam on atraktsioon ennast kupli hõlmab platvormid kujundas Gustave Eiffel kes on seesama isik, kes kujundas Eiffeli torn Prantsusmaal.

 

Canfrancin Estacion raudteejaam

See mahajäetud pick Vaimustav rongijaamad võib leida piiri Hispaanias ja Prantsusmaa. See avati 1928 ja dubleeritud "Titanic kohta Mäed."See oli ehitatud kaubandust edendada kahe riigi vahel, kuid pärast ei säilinud ja on loobutud, kuna 1970. Jaam langedes tükki täna. Turistid on veel võimalik näha sarnasust, kuidas grand see oli omal ajal. Rohkem Hispaania turistid on külastanud saidi alates 2013. Rohkem kui inimeste arv, kes kunagi külastanud jaama ajal oli avatud.

 

Estacio del Nord raudteejaam

See on peamine rongijaam linna Valencia. See oli ehitatud 1917 ja sai sümbol Euroopa modernistliku arhitektuuri. See on suur hoone suur kell ja kotkas skulptuur kesklinnas, mis on mõned kõige olulised asjaolud jaama täna. See valik põnevaid rongijaamad peetakse ka hoone kultuuri Intress.

 

Algeciras raudteejaam

See jaam asub ülemise osa Algeciras ja paari kilomeetri kaugusel sadamast tõttu ajalooline nõue tähendas see pidi olema välja hulga Gibraltari 100-tonnise suurtükid. See rong on, mida inimesed, kes sooviksid külastada Gibraltari kalju. See oli esimene avatud 1982 ja ikka on vana kooli ilme ja see.

 

Kuigi on olemas mitmeid neist Hispaanias tegutsevate täna, need on 10 Hispaania paeluvamatelt rongijaamades külastada. Rong reisimine on suur osa ühistransport süsteemi riigis ja jookseb sujuvalt kogu pardal. On mitmeid ilus päev väljasõidud sama hästi kui üle-öö seiklustest olla oli rongiga ja see on väärt oma aega kasutada raudteed, kui külastate Hispaania.

 

Vaimustav rongijaamad Hispaanias, VALENCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leia parim ja odavaim piletid Euroopas Salvesta rong, See võtab 3 minut aega broneerida rongipilet kohta Salvesta rong. kõige Vaimustav rongijaamad Hispaanias, Maksa kasutades kõiki populaarsed makseviisid sealhulgas, krediitkaart ja Paypal.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-fascinating-train-stations-spain%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood