Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 12/11/2021)

Üks asi, kõige põnevam reisimise kohta Euroopas on see, et saad seal rongiga kõikjal. See on kõige levinum keskmine transport ja paljude inimeste lemmik reisida mandril. Inimesed ei küsi mõned küsimused, enne kui nad otsustavad võta rong, enne reisi Essentials nagu kus ma osta pileteid? Kuidas kontrollida sõiduplaanide? Kas ma saan ületada ühest riigist teise? Mis on öörongid meeldib?

 

Siin on enne reisi Essentials sa pead teadma:

Graafikud ja hinnad Euroopa rongid

Kuigi kõik Euroopa on seotud väga ulatuslik rongi võrgu igal riigil on oma raudtee-ettevõtte ja, seega, oma veebilehe kavad ja hinnad. Kui soovite reisida rongiga samas riigis, ĂĽletamata tahes piiri, see on ikka soovitatav minna otse salvestada Train kui oleks pistmist lennud Skyscanner. Kui sa ei tea, mis see on, Google annab teile vastuse. Peaaegu kõik veebilehed on ingliskeelne versioon, nii et see on lihtne navigeerida ja kontrollige sõiduplaanid. Kui soovite reisida rongiga ühest riigist teise ühe (alati Euroopas) siis tuleb ka otsida marsruudi ühes app nagu Salvesta Rong.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

Kuidas ja millal osta pileteid?

Üks enne reisi Essentials on kindlasti piletid. Mõned rongi (eriti need, suur kiirus ja need, mis ühendavad pealinna või suurte linnade) kipuvad hinnatõus kui väljasõidu kuupäeva lähenemisviise; on teisigi (lähirongis ja need, mis viitavad ümberkaudsetes linnades) et alati hoida sama hinna. Kui olete reisil alates kapitali kapitali, see on kõige parem osta pilet paar nädalat ette, et saada parim hind. Kui ostate pileteid rakendused (palju Euroopa rong ettevõtted on oma app liiga), saate elektroonilise pileti QR koodi saate näidata juhi ekraanilt telefoni, nii et sa ei pea neid printida.

London Lille rongid

Londonist Pariisi rongid

Lyon Londoni rongid

London Bordeaux rongid

 

Pre-Reisi Essentials MAP

Kuidas pääseda Station on võti enne reisi Essentials

Hea asi rongiga on see, et jaamad on tavaliselt kesklinnas linnades ja on kergesti ligipääsetavad metro, bussi või jalgsi. Sa ei pea sõitma tund minna lennujaama (kui sa oled ääres linna, kuigi üldiselt kunagi võtab nii kaua). Kui sa reisida vähe pagasi, saate minna ühistransport. Kui olete väga koormatud, võibolla takso on parim valik. See ei ole valus, et öelda, et see: mõnes linnas on mitu rongijaama (näiteks, Pariis) nii et alati kindel olla, mida teie rong väljub. Vahel võib juhtuda, et sa pead ühest jaamast teise.

Berliini Müncheni rongid

Frankfurt Müncheni rongid

Viin Müncheni rongid

Stuttgart Müncheni rongid

 

Täpsust Rongid Euroopas

Euroopa rongid väljuvad kell täpse hetke (kui ei ole viivitust mõned kliima põhjus). Kuidas jaama umbes 15-20 minutit enne on alati üks pre-trip Essentials. Pea meeles, et seal on rongid, mis on väga pikk ja mõnikord sa pead kõndima palju saada lõpuks platvorm. The peatub ühe ja teise linna vahel tavaliselt ei kesta kauem kui paar minutit.

See oli väike, kuid abistav juhend Euroopa rongireisi jaoks vajalike reisieelsete asjade ja asjade kohta, mida peate teadma enne rongireisi otsustamist. Loodame, et kogemus te saada on hindamatu.

Zürich Zermatt rongid

Genfi Zermatt rongid

Bern Zermatt rongid

Lucerne Zermatt rongid

 

Sisesta Salvesta-A-Train broneerida rongipilet mis tahes sihtkohta 3 minutit, odavaim rongipiletid määrad ja kergendust ebameeldiv ettetellimistasude!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)