Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 03/12/2021)

Lõuna-Aafrika on maa põnevust, mitmekesisus, ja rikas kultuurilise tähtsusega. Arvatakse, et ligi 17 miljonit külastajat sõitis Lõuna-Aafrika ainuüksi eelmisel aastal, ja see on number, mis kasvab tõenäoliselt sel aastal. See on koht loodusega, oluline ajalugu, imeline toit, ja arvukus asju näha ja teha turistina.

Kui otsite külastada seda uskumatu riik, siis ilmselt tahavad teada, mis seal on teha. On koormatele asju, mis mängivad rolli, millel on parim kogemus, eriti kui on nii palju Tomera vaatamisväärsused, aga vahel on tore minema pekstud minema jälgi natuke. Need on viis kõige huvitavam laigud Lõuna-Aafrika, et te ei pruugi olla tuttav.

 

1. Tembe elevandipark

Enamik inimesi pealkirja Lõuna-Aafrika safari seiklus tõenäoliselt otsima minna Kruger rahvuspark. Ja pole mingit kahtlust, et see on üks kõige olulisem, kauneid kohti kogu riigi. Aga, Lõuna-Aafrika pakub nii palju unikaalseid ja hingematvalt safari kogemusi, ja pealkirja Tembe Elephant park on üks parimaid viise näha elevante lähedalt ja isikliku!

 

2. Tee 72

Tee 72 asub Eastern Cape ja on ranniku tee, mis ühendab Port Elizabeth koos East London. See on üks kõige maaliline sõidu marsruute kogu Lõuna-Aafrika, ja kindlasti koht siis peaks olema huvitatud. On palju asju näha ja kogeda sellel liinil - püüdke seda teha kõik nii palju kui võimalik. Veenduge tuua oma kaamera koos sinuga, ka!

 

3. Pretoria

Pretoria on unikaalne, alahinnatud linn Lõuna-Aafrika Gauteng provintsis. Seal on palju uurida siit, nagu Union Buildings, Kiriku väljak, ja Pretoria Loomaaed.

Kuid, üks kõige muljetavaldav osi umbes Pretoria on Pretoria Kaplinn rongisõitu. See kestab 1,600 km ja võtab 27 tundi täita - ja parim osa on see, et sa saad reisida ikooniks Blue Train ettevõte. Oma Cordon Bleu menüü, Ettevõte pakub mõned parimad rongi sööki ülemaailmse. See on ülim kõrvaline (raudtee) rada kogemusi, mis aitavad teil näha Lõuna-Aafrika täiesti uues valguses.

 

4. Amatola mäed

Amatola mäed jäävad üks kõige uimastamist laigud kogu Lõuna-Aafrika. Seal on nii palju loomulikku ilu võtta, et see väike linn nestled mägedes on nagu samm täiesti uus maailm.

On palju asju, mida teha siin, nagu näiteks matkamine ja matkaradadest. Amola mets in Hogsback väidetavalt olnud inspiratsiooni Sünklaas alates J.R.R. Tolkieni tunnustatud laste fantaasia klassikaline Kääbik! See on ideaalne kogemus soolo reisija, paarid, ja peredele nii. Kes ei tahaks, et trek kaudu Sünklaas?

 

https://c1.staticflickr.com/4/3078/2417712865_8efff11b36_b.jpg

5. Sun City kuurort

Sun City Resort on tuntud Kuningriik Pleasure regionaalselt ja pääseb kahe tunni autosõidu kaugusel Joburg. See luksus Resort and kasiino on ideaalne koht kellelegi, kes otsib natuke üleküllus oma Lõuna-Aafrika seiklus. Leidub armas hotellid siia, samuti kaks auhinnatud golfiväljakud, ja 7000-mehelise krokodill pühakoda.

Nagu sa näed, Seal on palju elamusi olla oli kõikjal Lõuna-Aafrika. Nii paljud inimesed külastada tuntumate osad, kuid need on mõned kõige ebatavalisem. Kui te ei usu mis tahes oleme jäänud, palun tilk meile rida kommentaarid lõik.

 

Palun külastage meid aadressil Saveatrain.com kui teil on kunagi vaja rongipileteid.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-spots-of-interest-you-may-not-know-about-in-south-africa%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)