Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 01/04/2021)

Iga päev on ühine silmist näha tuhandeid reisijate kasutades raudteed. siit, see ei ole ime, et raudtee on tuntud kui päästerõngas riigi. ilma, need võivad olla tohutu kaos ning see võib põhjustada segadust ja tõsiseid probleeme.

 

All You Need to Know About the Railway Ticket Reservation

 

Võttes ütles, et, kättesaadavust piletid muutub suur probleem iga kord see juhtub. Kui soovite broneerida piletid, peate tagama, et piletid on saadaval ja valmis.

 

Millised on broneerimisprotsessi liigid?

Raudteepiletite broneerimisel on teil erinevaid busse. Nad on tingimusteta. Piiranguteta on tavaliselt kõige rahvarohke sest reisijad ei broneerivad oma piletid selles laekaga.

Ajal festival korda, see muutub talumatuks ja rongis reisivate inimeste arv võib kergesti ulatuda mitmesajani. Kui te kuulute eakate või füüsilist probleemi, siis on parem raamat reserveeritud rongi kambri asemel tingimusteta.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Järgmine selline korpus on magaja treener. Magaja treener nagu nimigi läheb võimaldab teil lõõgastuda ja magada kogu oma teekond. Iga rongi kaasas vähemalt 10 pöördvankrid, mis on magamiskoht treenerid.

Võite tuua oma padi ja voodilina, kui soovite. Ideaalne neile, kes reisivad eelarve. magaja 3 astme AC laekaga on mugav ja on veidi üle magamiskoht treener Rongipileti Broneerimine.

Nad on veidi kallis võrreldes magamiskoht treener, sest neil on AC. 2-tier AC laekaga on teine ​​meetod reisi. see on mugav ja teile antakse tohutu luksus.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Sama võib öelda ka esmaklassilise vahelduvvoolu sektsiooni kohta. Seda seetõttu, et olete varustatud sellist privaatsust, mis sa tahad. See on kõige kallim reisimisviis. lõpuks, tooli auto.

Kui olete reisil lühikeste vahemaade, siis võite reisida kasutades tooli auto. Hinnad on väiksemad kui esmaklassilisel vahelduvvoolul rongipileti broneering. Kuid, sa tahad, et tagada istmed on saadaval läbi SMS-teadete või Internetis Kontrollima.

Kasutades PNR, saate tagada, et teie pilet on broneeritud. lõpuks, teil on vaja näha, et istmed on saadaval. Seda saab teha, et tagada PNR staatus on õige, enne kui teha täiendavaid Rongipileti Broneerimine tellimustele.

Nürnberg Praha rongid

Müncheni Praha rongid

Berlin Praha rongid

Viin Praha rongid

 

Nagu alati, teha oma broneeringuid kasutades usaldusväärne teabeallikas nagu Salvesta rong.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebipostituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fall-you-need-to-know-about-the-railway-ticket-reservation%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)