Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 29/06/2021)

Üle Siberi taiga, kõige iidsem Baikali järv, metsik Kamtšatka Moskvasse, need 12 hämmastavad Venemaa külastatavad kohad võtavad hinge kinni. Valige lihtsalt oma reisimisviis, pakkige keeruliste ilmade jaoks soojad kindad või vihmakeep, ja jälgi meid Venemaale.

 

1. Altai mäed

Venemaa vahel, Mongoolia, Hiina, ja Kasahstan Altai piirkond on koduks 700 järved, metsade, ja kõrgeim Siberi mägi Belushka mägi, juures 4506 m. Altai on vaevalt asustatud, nii et leiate selle kaasaegsest tsivilisatsioonist puutumata, ja ainult kõige metsikum loodus ja metsloom tervitavad teid.

Lisaks, kui olete seiklushimuline reisija, siis reis ükskõik millisesse 1499 Altai liustikud hämmastavad teid. enamgi veel, parvetamine suurimas Katuni ja Biya jões on eepiline kogemus. Teiselt poolt, metsloomade safari võib olla lõõgastavam võimalus. Võiksite saada haruldase võimaluse lumeleopardiga kohtuda, metskits, ilves, ja rohkem kui 300 linnuliigid. Kahtlemata, Altai on üks parimatest eluslooduse sihtkohad Euroopas ja hämmastav külastatav koht Venemaal.

 

Maalilised Altai mäed Venemaal

 

2. Kaasan

Kaasan on Tatarstani Vabariigi arhitektuuritaevas, Lääne-Venemaa. Tatari maailma keskus asub Volga kaldal, ja Kazanka jõed, ja seda peetakse Venemaa suuruselt viiendaks linnaks.

Nagu eelnevalt mainitud, Kaasani peamiste paikade arhitektuur köidab teid oma valgete ja siniste värvide ning kujundusega. Näiteks, Kaasani Kreml, maailmapärandi nimistusse, Kul Sharifi mošee, Kolmekuningapäeva katedraal, on vaid mõned kohad, mida võiksite külastada tatari kultuuri kohta lisateabe saamiseks.

 

Kaasani Venemaa vaade

 

3. Hämmastavad kohad Venemaal: Baikali järve

Maailma ajaloo vanim järv, Baikali järv on tekkinud 25 miljon aastat tagasi. Selle jäine ja suur pind muudab Baikali järve Siberi talviseks atraktsiooniks, ja suvel, saate hüpata Euroopa kõige selgematesse vetesse, või uurida maailma kõige haruldasemat elusloodust.

Kruiisimine, imetleda Baikali rajalt jalgsi, või grillides Venemaa kõige hämmastavama järve kaldal, teil on meelt lahutav seiklus. Ümber männid, Taiga ja kõrb on a rongi reisi lähimast linnast Irkutsk, teine ​​põnev külastatav koht Venemaal. Kõige tipuks, võite alustada oma Baikali seiklust Hiinast või Venemaalt, Trans-Siberi rongi kaudu, suvel või talvel.

 

Külmutatud hämmastavad kohad Venemaal: Baikali järve

 

4. Peterburi

Tsaaride linn ja legendaarsed paleed, Peterburi on inspireerinud luuletajaid ja kirjanikke. Kui te pole Peterburis käinud, te pole Venemaad tegelikult näinud, sest see linn on Venemaa üks kuulsamaid ja muljetavaldavamaid ikoone.

Ermitaaž, Katariina palee, talvepalees, ja Peterhofi aiad, on lihtsalt hingematvad. Iga teie tehtud samm tõmbab teid vene muinasjutule lähemale ja võlub teid. Peterburi ajalugu ja arhitektuur muudavad selle Venemaal külastamiseks hädavajalikuks kohaks ja loomulikult üheks tipuks 12 kõige hämmastavamad kohad Venemaal.

 

Neva River in Saint Petersburg Is one of Russia's Amazing Places to Visit

 

5. Kamtšatka

Metsik, tohutu, ilus, ja üllatav, Kamtšatka ootab teid peaaegu maailma lõpus. Kamtšatka poolsaar asub Venemaa kaugel idaosas, kodu peaaegu 300 vulkaanid, enamik on aktiivsed, ja kõige vaimustavamad vaated Vaiksele ookeanile ja Venemaa kõrbele. Väga vähesed teavad Kamtšatka imesid, nii et Kamtšatka on Venemaa kõige hämmastavam ja erakordne külastatav koht.

Näete, et Kamtšatka imetluseni pole nii lihtne jõuda, selle kaugema asukoha tõttu. Kuid, kui teete, teid hämmastab ürgne loodus, loodusimed: euroopa kuumaveeallikates, jõgede, elusloodus, ja muidugi vulkaanid. A vulkaaniretk on Kamtšatkal üks äärmuslikumaid ja põnevamaid tegevusi. Näiteks, Kljutševskaja Sopka on kõrgeim tipp ja aktiivne vulkaan, soovitud sihtkoht paljudele Kamtšatka reisijatele.

 

 

6. Hämmastavad kohad Venemaal: Sotši

Musta mere rannikul, ümbritsetud roheliste mägede ja kuurortidega, Sotši on ülim suvepuhkuse sihtkoht Venemaal. Sotši on nii populaarne, et linn meelitab 4 miljon inimest igal aastal, nende jaoks suvepuhkus mere ääres.

Lisaks päevitamine, Sotši arboreetum, või väike Itaalia, sobib suurepäraselt Musta mere ja Sotši panoraamvaatega, ja hulkudes aedades paabulinde imetledes.

Kokkuvõtteks, lõõgastavaks puhkuseks pole paremat kohta, Venemaa stiilis, Venemaal kui Sotšis. seega, pole üllatav, et võiksite reisida Sotši Moskvast ja mujalt Venemaalt, samuti Kesk-Aasiast ja Ida-Euroopast, rongiga.

 

panoraamvaade Sotši merele

 

7. Veliki Novgorod

Veliki Novgorodil on meie aukoht 12 kõige hämmastavamad külastatavad kohad Venemaal. Võib öelda, et suur Novogrod on koht, kus Venemaa sai täna suurriigiks. Tagasi 9. päeval sajand, Velik Novogrod oli seal, kus prints Rurik, sisse 862 kuulutas välja moodsa Vene riigi ja tegi Novogrodist kaubanduse keskuse, demokraatia, ning kirjaoskus Venemaa ja Balkani vahel.

nii, kui olete sattunud Venemaa ajalukku, Veliky Novogrod peaks olema teie koppade nimekirjas. Novogrodi Kremli kindlus, Katedraal St. Sophia on õiglane 2 kohustuslikest vaatamisväärsustest Veliki Novogrodis, mis teid hämmastavad. Seistes 800 aastat, mõelge vaid siin aset leidnud lugudele ja sündmustele.

 

Sild Venemaal Veliki Novgorodi linnas

 

8. Hämmastavad kohad Venemaal: Olkhoni saar

Baikali järv on nii suur, et me pidime lisama veel ühe hämmastava koha, mida Venemaal olles külastama peaks. Olkhoni saar on Baikali järve suurim saar, suuruselt sarnane New Yorgiga. Saar on koduks mõtlemismetsadele, kivine maastik, ja ainult 150000 elanikud, erinevalt New Yorgist.

Kuid, Olkhoni saar on Baikali järve külastajate seas populaarne koht. See tähendab, et suvel võite tulla ujuma puhtasse puhtasse järvevette ja sukelduma maailma sügavasse järve. Talvel, teiselt poolt, võite tulla imetlema maailma vanimat järve, talvises riietuses, tardunud ja ilus valge.

Saar on praam Sakhuyurtast eemal ja burjaatide arvates arvatakse seda olevat 1 viiest globaalsest šamaani energia poolusest. Tegelikult, saamakivimid leiate saare keskelt.

 

Olkhoni saare hämmastav koht, Venemaa

 

9. Irkutsk

Kui olete oma Siberi-teekonnal, siis peatute tõenäoliselt Irkutskis, Ida-Siberi mitteametlik pealinn. 19sajandi vene kirikud, puidust pruuni ja sinise värviga majad, Siberi Taiga, Irkutsk on ilus ajalooline linn.

enamgi veel, Irkutsk oli kunagi Siberis paljude vene aadlike ja haritlaste pagenduskoht, kui valitsev valitsus otsustaks, et nad läheksid võimule vastu. nii, Irkutskis ja Siberi taigas on palju vene luule- ja kirjandusteoseid. sellest hoolimata, täna on Irkutsk ilus linn: blokeerida 13 18. sajandi puitmajadest, Päästja kirik, ja Bronshteyni galerii on mõned kohad, mida peaksite külastama.

 

Vana maja Venemaal Irkutskis

 

10. Hämmastavad kohad Venemaal: Stolby looduskaitseala

Jenissei jõe kaldal, Stolby looduskaitseala asub Krasnojarski linnast veidi lõuna pool. Kaitseala ei ole ilus top 5 looduskaitsealad Euroopas. Pärast pikka teekonda Trans-Siberi rongiga üle Venemaa, leiad, et reservis ringi uitamine tõstab tuju üles unise keha ja hinge.

Stolbyl on 5 peamised värviliste koodidega rajad, nii et te ei kao paljudest pisikestest metsaradadest. Kui jõuate sügavale metsa, avastate kaitseala nime päritolu. Seal on 100 stolby - kivised kivisambad, muljetavaldavad ja kõrged röövlipulgad puude keskel.

Selle kauni looduspargi külastamine seisnebki emalooduse parimate nautimises. Siin pole midagi sellist nagu Venemaa metsade lõhn ja vaated, suvel või talvel. Kuid, kui plaanite talvematka, siis tuletage kiiresti meelde paljude kihtide kandmine, kuna Siberis muutub väga külm ja lumine.

 

Hämmastavad kohad Venemaal: Stolby looduskaitseala

 

11. Moskva

Värvikas Arbat, Kreml ja Punane väljak, St. Basiiliku katedraal, ja Moskva jõgi, funktsioon igas postkaardis, pilt, ja tükk Moskvast. Kuid, ainult seni, kuni olete seadnud sammud nendesse imelistesse paikadesse, et hindate tõesti nende ülevust ja ilu. Moskva kaunist võlu pole kahtlustki. nii, pole üllatav, et pealinn on üks 12 kõige hämmastavamad külastatavad kohad Venemaal.

Samal ajal kui Moskva on hingemattev, metroojaamade maa-alune linn on sama võrratu. Linn jalgsiekskursioon Moskva metroos on üks parimaid asju, mida Moskvas teha. siin, saate palju teavet kunsti kohta, disain, ja iga jaama ajalugu, samuti linn, kohalikelt.

 

Öine aeg Moskva Punasel väljakul

 

12. Hämmastavad kohad Venemaal: Kizhi saar

Puidust kirikud, täielikult puidust kaheksanurkne kellatorn, moodustavad ainulaadse Kizhi Pogosti. Selle erakordse puitkonstruktsioonide kompleksi valmistasid puusepad, ühel Onega järve saarel. Üllatusega saate teada, et seda tüüpi mudel oli iidsetel aegadel populaarne. Need puitruumid olid 16. sajandil populaarsed kihelkonnaruumid, ja võib-olla ka varem.

Kuigi kirikud pole Venemaal haruldased vaatamisväärsused, puukirikud on. Kizhi saar on suurepärane näide vene käsitöölistest. Kizhi saar on a UNESCO maailmapärandi nimistusse, ja üks maailmaime, nagu kogu kompleks, sobib suurepäraselt loodusmaastikule.

 

Puukirikud Kizhi saarel

 

siin Salvesta Rong, aitame meeleldi unustamatu reisi nende juurde 12 hämmastavad kohad Venemaal rongiga.

 

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostituse “ 12 Hämmastavad kohad, mida Venemaal külastada ”saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Famazing-places-visit-russia%2F - (Kerige natuke näha Manustuskood)