Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 28/01/2022)

Reisimine Amsterdamist Berliini rongiga pakub reisijale unustamatu elamuse ja kõige keskkonnasõbralikuma valiku. kuigi kuuetunnise reisi on natuke aeglane, mugavuse pakutud rongid ja võlu reis on täitmata. koos looduskaunis tee peal, ja söögituba auto aidata andke aega, reis jõuab on oodatust märgatavalt kiiremaks. Siin on, mida rongide Euroopas pakkuda seda teed.

 

Saabumine kaasaegse Keskjaam (HbF) kui reisite Amsterdamist Berliini või Berliinist Amsterdami rongiga, see on raske, et mitte saada elevil reisi, et ees ootab. Jaam on teraskonstruktsioonide mitme korruse, kus rongid ületada üle oma pea läbi peatatud rööpad. See on väga hästi ühendatud ülejäänud linna läbi metrooliini ja buss jaam, keskel Berliinis. Kui te ei ole broneeritud majutust Berliin, hea valik vaid mõne minuti kaugusel jaamast on InterCity Hotel.

 

Berliinist Amsterdami rongiga

Kui väljume Amsterdamist Berliini rongiga, sisestada kuulsa Central Station Amsterdam, üks kõige sümboolikaga hoonete linna, samuti lennujaama Schipol'i. kergesti kättesaadav, euroopa Keskjaam ehitati 1889, ja täna saab umbes 250,000 reisijate päevas. Jaam on väga hästi tähistatud. Kui sa ei räägi hollandi, lihtsalt pidage meeles, et platvormi nimi on “rada”. Kui vajalik, saate kädistate mõned inglise, kuna töötajad jaama räägib keelt. Amsterdam, hea valik majutust keskjaama on Ibis Style. seal, asukoht on ideaalne, sest rongijaama on otse kesklinnas, lähedal huvipakkuvate.

Brüsselist Amsterdami rongipilet

Londonist Amsterdami rongipilet

Amsterdami Berliini rongipilet

Pariisist Amsterdami rongipilet

 

Amsterdam Berliini Skyline

Amsterdam Berliini Rongiga

Amsterdami ja Berliini vahel on rongiliiklus üsna sagedane, ja seal on umbes kaks rongi tunnis. Enamik päeval rongid pakuvad väga mugav teenus, kuid natuke aeglane, kui nad lõpetavad mitmes teel linnad. Esimene rong Amsterdam Berliini väljub 6:58 olen, saabuvad Saksa kapitali 13:20. Berliinist Amsterdami, esimene rong väljub 06:37 ja saabub 13:08. Parim osa reisi päeva jooksul, kahtlemata, on maastike. Väikesed linnad interjööri Saksamaa ja Holland, samuti mägedes ja maastike, on täiesti lummav!

Amsterdamist Brüsselisse rongipilet

Amsterdamist Londonisse rongipilet

Berliinist Amsterdami rongipilet

Amsterdamist Pariisi rongipilet

 

 

Istekoha võimalusi rongiga Amsterdami Berliini on mitmekesine. Need ulatuvad tavapärastest istmetest kuni konditsioneeriga kabiinideni, millel on lamavasse istme ja isegi vooditeks.. Kuna reis on pikk, reisida ühes neist kajutitest, mis pakub lisad nagu valgus, temperatuuri reguleerimine, ning sülearvutite ja mobiiltelefonide pistikud, mis võimaldab vaadata filme mugavalt oma kajutis ajal kogu reisi. Pea meeles, et osta pileteid vähemalt kaks nädalat ette, et sa veenduge, et ükski probleem juhtub.

 

Oleme kindlasti kindel, et te jumaldan kaugusel Amsterdami Berliini, ja vastupidi. jah, tuleb veel üks reis, sest kui te seda proovida esimest korda, tahaks alati rongiga uuesti ja nautida reisi.

 

Niisiis, kas te olete valmis rongi saabumise Madalmaade ja Saksamaa vahel rongiga? kui jah, siis broneerige rongipiletid meiega sisse 3 minutit, odavaim määrad ja kergendust ebameeldiv ettetellimistasude!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Famsterdam-berlin-train%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)