Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 31/03/2021)

Bernina Express on üks ilusamaid rongireisid maailmas. Esiteks, peal Rauma Line Dombås et Andalsnes (Norra), saate nautida vaadet suurtest. Lisaks, - mööda sõites näete mäenõlvu ja platoole Rauma jõgi. Lisaks, näha on ka Euroopa kõrgeimat kaljunurka Trollveggen, ja uhke kana silla.

 

Kui Bernina Express Train teekond algab – Itaalia

Cinque Terre Itaalia
Uimastamine pilt Cinque Terre Itaalia.

 

peal Viis maad vahel Levanto ja La Spezia (Itaalia), möödute pildi-täiuslik külad, oliivisalud, viinamarjaistanduste, ja unustamatu türkiissinine Ligurian Sea. The Reini Raudtee vahel Bingen ja Koblenz (Saksamaa) on nagu midagi välja muinasjutt koos Vana-lossid Eespool vetes.

Kõige ilus ja lummav Scenic raudtee sõita Euroopas on Bernina Express. Kõigist Scenic Šveitsi rongi seljas, Bernina on kõige ilusam. See rongisõidu pakkumised panoraamvaatega alates Pane & St Moritz Ida Šveits lõuna Tirano Põhja Itaalia. See rongisõit kestab umbes 4 tundi nagu te katta 90 miili kaugusel Šveitsi jääst Itaalia päikeseni. See reis hõlmab 55 tunnelite ja üle 196 sillad. Raudtee oli üle 120 aastane ja on UNESCO maailmapärandi nimistusse. Bernina Express jagab kooskõlas Glacier Express ning see hõlmab kogu Landwasser viadukt. Ligi Pontresina, rongi tõuseb Bernina Pass, siis Morteratsch Glacier. Rongi kõrgeim punkt asub hooldushaigla Bernina mis istub üle 7000 jala kõrgusel merepinnast.

Teiselt pool seda mägi, rong möödub massid puud enne peatudes maaliline küla Poschiavo. Rong liigub seejärel suunas eepiline Brusio Spiral viadukt. Peaaegu kõik pildid sellel teekonnal toimub seal.

Köln Koblenzi rongid

Bonn Koblenzi rongid

Essen Koblenzi rongid

Trier Koblenzi rongid

 

 

Key info

Siin on mõned peamine reisiteave kui kavatsete sõita Bernina Expressi rongiga;

  • Kui te olete Reisides talvel, põhja- liinil enamasti reisidel kui see on tume, nii et sa ei pane palju looduskaunis.
  • Lisaks, teine ​​klass on selles rongis väga hea ja pakub kõiki samu teenuseid nagu esmaklassiline, mistõttu ei ole vaja maksta lisaraha, kui soovite veidi vähem rahvarohke istekohad.
  • peal lõuna rongi, soovite istub paremal pool rongi. kuna Šveits maastik saab vaadata siit poolt. ning põhja- rongi, soovite istuda vasakul servas.
  • Suur panoraamakende ei avane. Seal on väikesed avad kõrval rongi uksed. Võite võtta oma fotosid neilt (ilma et oleks peegeldus).

Zürich Zermatt rongid

Genfi Zermatt rongid

Bern Zermatt rongid

Lucerne Zermatt rongid

 

Pileteid broneerida Bernina Express

Kas te plaanite reisi kohta Bernina Express? Miks mitte võtta 3 minutit ja leida odavam rongipiletid peal www.saveatrain.com. Täitke kuupäev ja kellaaeg, et soovid reisida, ja anname teile parima hinnaga teie reisi, mille eest saab maksta mitmel viisil, sealhulgas Paypal ja Bitcoin.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-bernina-express%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)