Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 20/08/2021)

Planeerimine puhkust Euroopas võib mõnikord võtta aega. Sest täpset reisija, see on palju aega investeeringuid uurimistöö logistika reisi ja vali peatuskoht. Kui lähete kõik hinnas või mitte? Kuidas kavatsete sinna, kõrval rongi või lennukiga? See on tõepoolest oluline kaaluda kõiki võimalusi, enne kui saate teha õige valik. Kui otsustate jääda kõikehõlmav kuurort, paljud suured Euroopa sihtkohtadesse leiad kõik. Kui reisite läbi Euroopa, sa saad nautida kogemusi peatuv parim kõik-inclusive Resorts ja sinnani mugavalt rongiga. Siin on meie nimekirja kõige paremini kõikehõlmav kuurordid Euroopas ei saa mööda:

 

Borgo Egnazia, Itaalia

Seda peetakse üheks kõige ilusam kuurordid mitte ainult Puglia kuid kõik Itaalia samuti Euroopa. Borgo Egnazia loeb üks parimaid kõikehõlmav kuurordid Euroopas. Borgo Egnazia hõng sa traditsioonilise arhitektuurilise stiili märkad kogu Puglia, samuti selle ilusti kaunistatud tuba, basseinid, golfiväljak, ja isegi tegevusklubid lapsed ja teismelised. Saa Bari või Brindisi rongiga ja siis reisida Savelletri di Fasano, võttes Scenic liinil et näha kõiki ilu Puglia.

Napoli sihtkohta Brindisi rongid

Napoli Bari rongipiletid

Bari sihtkohta Fasano rongid

Napoli Fasano rongid

 

 

San Pietro di Positano, Itaalia

Itaalia on palju gorgeous kohtades külastada, aga Amalfi rannik on itaallaste endi lemmik. Ja üks parimaid kõikehõlmav kuurordid Euroopas on seal. Püha Peetrus, tema 57 tuba ja võluv rand-side restoran rõõmustab teid nii palju kui ilu piirkonnas. Te võite broneerida mõned kiired rongi seljas saada Amalfi, Napoli või Salerno - ja nautida vaateid teel.

Milano Salerno rongipiletid

Firenze kuni Salerno rongipiletid

Bari Salerno rongipiletid

Rooma Salerno rongipiletid

 

Best kõikehõlmav kuurordid Euroopas armastatud – Club Med Opio Provence, Prantsusmaa

Provence Italy all inclusive resorts

 

Kui sa oled külastavad Prantsusmaa ja otsin suur kõikehõlmav kogemus, vaata kaugemale kui Provence ja selle Club Med Opio abinõuna. Oliivi- ja lavendliväljade hakkavad olema ootab teid uurima neid, kõrval ilus Côte d'Azur. Club Med Opio Provence pakub hämmastav toidu piirkondlike köök toidud, suur tuba, ja palju tegevusi teile või lapsi - siis võiks isegi võtta vibulaskmine õppetunde! Saad kuskil selles piirkonnas abil TER Provence-Alpes-Côte d'Azur (TER PACA) raudteevõrgustiku.

Dijonist Provence'i rongipiletid

Pariisist Provence'i rongipiletid

Marseille 'Provence'i rongipiletid

Lyoni ja Provence'i rongipiletid

 

Hotell Tannenhof, Austria

Best all-inclusive resorts in Europe / Austria

 

Kui eelistad mägi maastik asemel laialivalguv rannad, üks parimaid kõikehõlmav kuurordid Euroopas teile külastada võiks olla Austria Tirooli Alpides. Hotel Tannenhof uhke kohutav mägedele, ja see on suur ski taganema neile, kes eelistavad veidi privaatne atmosfäär. Jõuate Ischgl kergesti Innsbruck, Zürich, või München - rongi viib teid Landecki, misjärel abinõuna on lühikese autosõidu kaugusel.

Viin Landecki Ischgl rongid

Müncheni Landecki Ischgl rongid

Salzburg Landecki Ischgl rongid

Zürich Landecki Ischgl rongid

 

COR-kuurort, Saksamaa

COR-kuurort ilus piirkonnas Baieri on üks parimaid kõikehõlmav kuurordid Euroopas, eriti kui on vaja pakkuda selliseid mugavusi nagu suusatõstukid ja hästi varustatud toad.

Suusatamine on tõmbekeskuseks Brannenburg, mis saab jõuda kergesti rongiga Berliini ja teistes linnades Saksamaa ja Euroopas.

Müncheni Brannenburg rongid

Berliin Brannenburg rongid

Hannover sihtkohta Brannenburg rongid

Hamburg Brannenburg rongid

 

Best kõikehõlmav kuurordid Euroopas lõpetamine

Kui te soovite nautida oma puhkust parimal kuurordid, kus Euroopa saab pakkuda, planeerida oma reisi ja broneerida rongipiletid alguses ära parimad pakkumised!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-all-inclusive-resorts-europe%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)