Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 02/07/2021)

Sel aastal on teil võimalus uurida maailma imesid, kuna reisieeskirjad on jätkuvalt soodsad. Varem suletud puhkuse sihtkohad avanevad aeglaselt, kui maailm kohaneb pandeemiaga elamisega. Siin on 8 Parimad sünnipäevareiside ideed aastal 2021 mida peaksite kaaluma.

 

1. Cape Cod

See piirkond asub Massachusettsi idaosas ja on idaranniku üks enim tuuritatavaid piirkondi. sisse 2021, see on endiselt üks parimaid sünnipäeva reisisihtkohti edetabelis. Selles piirkonnas on palju vaadata, sealhulgas ilusad rannad, pargid, ajaloolised tuletornid, ja palju looduslikku puhkust. Sel ajal, kui te selles linnas ringi teete, on oluline, et otsiksite turvalist majutust. Puhkemajad teevad selles osas parima valiku. Selle asemel, et jääda kitsasse hotellituppa, võite valida peatumise ühes paljudest ja luksuslikest Cape Codist puhkemajad. See annab teile kodusarnase tunde, sest teil on juurdepääs sellistele mugavustele nagu köök ja pesuruum ning muud sellised seadmed HVAC seadmed. See tuleb kasuks eriti siis, kui reisivad koos pere kuna teil on võimalus peatumise ajal rikkalikke toite valmistada ja koristada. Lisaks, puhkusereisil on hotelliga võrreldes teatav privaatsus.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Cape Cod

 

2. Parimad sünnipäevareiside ideed aastal 2021: Alaska

Vaatamata geograafiliselt eraldatusele Ameerika Ühendriikidest, Alaska on üks põnevamaid ja maalilisemaid kohti, mida külastada. See on ideaalne sünnipäeva sihtkoht lastega suusapuhkuse jaoks. Kui lähete sellesse riigiossa, näete kaugliustikke, hüppeliselt tõusvad mäed, majesteetlik põder, 12jala pikkused karud, ja palju mahajäetud rannajooni. Alaskal külastatavate tippkohtade hulgas on Denali rahvuspark, kus saate karusid näha, hundid, ja põder. Samuti saate võimaluse liikuda mööda Savage'i jõge, kui imetlete vaikset vett. Kui sulle meeldib kala püüda, saate võimaluse külastada Alaska kalastuskeskust, Homeros. Lisaks, võite lahkuda kõrbest ja minna Anchorage'i, mis on Alaska suurim linn. Kui külastate perega Alaskat, peaksite tagama, et külastate põhjapolaarjoone päevareisi Fairbanksist ja kogu päeva Matanuska liustiku tuuri. Need kaks ekskursiooni lõpetavad teie Alaska puhkuse.

Milano Napolisse rongiga

Firenze Napolisse rongiga

Veneetsiast Napolisse rongiga

Pisa rongiga Napolisse

 

Parimad reisisihtkohad aastal 2021: Alaska mäed

3. Suur kanjon Arizonas

Hoolimata sellest, et aastas külastatakse umbes viit miljonit külastajat, Suur kanjon on endiselt parimate külastuskohtade hulgas 2021. See on kõige populaarsem vaatamisväärsus Ameerika Ühendriikides ja tundub ilus iga nurga alt. Selles piirkonnas saate matkata või helikopteriga sõita, et nautida maastikku õhust. Põhja- ja Lõuna-velgedele pääseb kanjoni vastaskülgedelt. Enamik inimesi eelistab külastada Grand Canyoni rahvuspark Lõuna-Rim, sest see on alati avatud ka talvel. Kõrbevaate nautimiseks võite sõita maanteel kas eraviisiliselt või kasutada selle piirkonna ekskursioonibusse. Suures kanjonis, saad näha rohkem kui 447 linnuliigid, mis seal on, laager üleöö kõrbes, ja osaleda lõbusates tegevustes nagu rafting. Selles piirkonnas, lõbusaid võimalusi on lõputult!

Lutsern Lauterbrunnenisse rongiga

Geneve Lauterbrunnenile rongiga

Luzernist Interlakeni rongiga

Zürichist Interlakeni rongiga

 

Suur kanjon Arizonas

 

4. Parim sünnipäeva reiside idee aastal 2021: Crater Lake'i rahvuspark

Asub Oregonis, Kraatrijärv võtab enda alla viiskümmend kolm ruutkilomeetrit. Järv asub ümber moodustunud Mazama mäe sees 7000 aastaid tagasi plahvatuse tagajärjel. Sellel on sinised veed, mis pakuvad suurepärast peegeldust, mis jätab teid aukartusse. Selle järve ilu on selles saate sukelduda umbes 2000 jalga, kui soovite sellist lõbu. Et nautida oma reisi sellesse piirkonda, peate veetma kolm päeva, uurides kõiki imesid, mida järv pakub.

Lyonist Nizzasse rongiga

Pariisist Nizzasse rongiga

Cannes Pariisi Rongiga

Cannes'ist Lyoni rongiga

 

Parimad reisisihtkohad aastal 2021: Crater Lake'i rahvuspark

5. Disney maailm

Nimekirjas on viimane Disney teemapargid ja kuurordid Orlandos. See lummav koht on parim sünnipäevareiside koht inimestele, kes on igapäevatoimingutest täiesti tühjad. See kehtib eriti sertifitseeritud õdede kohta, kes on äsja lõpetanud NCLEX RN eksam ja vajavad lõbusat puhkust. Neil vedas, aastast algas, enamik parke on taasavatud ja ettevõtluseks valmis. Arvestades, kui populaarne see on, see koht on sageli rahvarohke, nii et peate oma visiidi targalt planeerima. Et nautida oma viibimist, peate jääma umbes 6-7 päeva. Mõned vaatamisväärsused, mis teil onKavatsen näha ka Kariibi mere piraate, Peter Pani lend teiste seas.

Brüsselist Amsterdami Rongiga

Londonist Amsterdami Rongiga

Berliinist Amsterdami Rongiga

Pariisist Amsterdami rongiga

 

Disney maailm

 

6. Parimad sünnipäevareisipaigad Austraalias 2021: Veneetsia Itaalias, Euroopa

Asub Kirde-Itaalias, Veneetsia on reisijatele vaatamisväärsus. See on Veneto piirkonna pealinn ja koosneb sellest 118 kanalitega eraldatud väikesed saared. Neid saari ühendab rohkem kui 400 sillad. Teed pole, mis tähendab, et liiklus pole lärmakas. Inimesed reisivad kanalites paatidega, teenindades külastajaid muljetavaldavate väljapanekutega, mida mujal näha pole. Veneetsiat peetakse üheks ainulaadsemaks linnaks maailmas, lisades selle üheks kõige populaarsemaks sihtkohaks reisijatele ja fotograafidele aastal 2021. enamgi veel, Veneetsia on oma olemuselt teadaolevalt uskumatult romantiline. Veneetsia on ka paljude nimekirjade esikohal ilus linnad maailmas. Selle põhjuseks on ainulaadne tee pakkumine, muljetavaldavad vintage-hooned, ja ajaloolisi elemente, mis on leitud kogu selle ehitusest.

Milaanost Veneetsiasse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Bolognast Veneetsiasse rongiga

Treviso Veneetsiasse rongiga

 

Parimad reisisihtkohad aastal 2021: Veneetsia Itaalias, Euroopa

 

7. Parim sünnipäeva reisisihtkoht aastal 2021: Baikali järve, Venemaa

Olles maailma suurim riik, Venemaal on palju pakkuda sealhulgas rannad, mäed, ajaloolised hooned. Kuid, Baikali järv on paljude reisijate ja fotograafide jaoks parim valik. See on üks vanimaid tuntud järvi maailmas, paljude aruannete kohaselt on see rohkem kui 25 miljon aastat vana. See on ka maailma sügavaim järv, maksimaalse sügavuse saavutamine 1642 meetri. Mis veel? Baikal on maailma suurim mageveejärv. Rohkem kui 20% maailma looduslikust veest elab selles järves. Ümberringi 5 kuud aastas, järv jääb paksu jääkihi alla. Kuid, ikka on võimalik näha nii sügavat kui 40 meetrit selle all. Ümberringi 10 kuud aastas, selle vesi püsib jäise temperatuuri juures 5 kraadi Celsiuse järgi. Kuid, augustikuu paiku, selle temperatuur tõuseb 16 kraadi Celsiuse järgi, muutes selle suurepäraseks kiireks ujumiseks ja sukeldumiseks.

 

 

8. Hiina müür

Isegi kui Hiina on tänaseks kasvanud tehnoloogiliselt arenenud riigiks, see pole siiani kaotanud võlu ja vaimustust, mis oli selle esmakordsel avastamisel. Hiinas on palju väljamõeldud ja salapärast, kuid Suur müür juhib kõiki reitinguid ja edetabeleid. Hiina populaarse ütluse järgi, "Keegi ei saa olla tõeline kangelane, kui ta pole olnud Suurel Müüril". Ulatub üle pikkuse 6000 kilomeetri, see tohutu monument on omalaadne, ja see on kohustuslik külastus igale reisijale. Selle keskmine kõrgus on umbes 6 et 8 meetri, Kuid, see ületab rohkem kui 16 meetrit selle tipu kõrgusel. See on piisavalt lai, et rohkem kui 10 kõndijad saavad sellel kõrvuti käia. Seinal on palju muljetavaldavaid kindlustusi, Kuid, vanimad neist pärinevad umbes 7. sajandist eKr. Suur müür on üks kord elus kogemus, mida ei tohi iga hinna eest kasutamata jätta.

Amsterdamist Londoni rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

Hiina müür

 

8 Parimad sünnipäevareiside ideed aastal 2021: järeldus

Ehkki olete oma puhkuse aastal tühistanud 2020 pandeemia tõttu, saate sellel aastal ikkagi selle reisi ette võtta. Kuid, veenduge, et võtaksite kõik toimingud oma seadme salvestamiseks transpordikulud. Peaksite võtma eesmärgiks külastada vähemalt Cape Codi, Alaska, suur kanjon, Kraatrijärv, ja Disneyworld. Alustage oma reisi planeerimist juba täna, et saaksite oma reisidest rõõmu tunda. Eelistame rongiga reisimist nii palju kui võimalik, et saaksite ka vaateid kõige paremini nautida.

 

siin Salvesta Rong, aitame meeleldi ühte neist kavandada 8 Parimad sünnipäevareiside ideed aastal 2021 rongiga.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse “8 parimat reisisihtkohta aastal 2021”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fbest-birthday-travel-ideas%2F - (Kerige natuke näha Manustuskood)