Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 06/08/2021)

Kas suudate uskuda, et see on peaaegu see aastaaeg? See on kõige ilusam aeg aastas! Tõesti sattuda vaimus Best Christmas Markets Saksamaal! Alates novembri lõpus kuni jõululaupäeval, linnaväljakud kogu Saksamaal on jõuluturud kihamas. Nagu üks kõige armastatumad traditsioonid Deutschland (Saksamaa saksa), suurlinnades ja väikelinnade nii tähistada advendi. Nii haarata kuuma kruus glühwein ja valmistada kella kastanid praadimiseks lahtise tule nendes ei saa mööda puhkus leviala.

 

1. Frankfurt Romerberg Ja St. Pauls Square Jõuluturul

See on see, mida Best Christmas Markets Saksamaal unenäod on tehtud. Põgeneda sebimine Frankfurt sees linna Old Town, mis muutub jõulude Dreamland jõulude ajal. Romerberg ja S. Pauls ruut koosneb maaliline pool puitkarkass majad. Nad on täis puidust majakesed kaetud tuled, kaunistused, ja pärjad. Kindlasti ei jäta populaarne Pealing kellad, jõululaupäeval traditsioon, mille kirikukellad vanalinna Kajahtaa harmoonias kogu linnaosa üllatav kontsert kogemus.

Kölni Frankfurt rongid

Müncheni Frankfurt rongid

Hannover sihtkohta Frankfurt rongid

Hamburg Frankfurt rongid

Frankfurt Romerberg Ja St. Pauls on Best Christmas Markets Saksamaal

 

2. Monschaus Weihnachtsmarkt

Väiksem asi kui Frankfurt, kuid nagu maagiline! See on väike küla nestled jooksul mägedes mööda Belgia piiri. Monschau tõesti on elus jõulude ajal parima Jõululaadad Saksamaal.

Linn jõulukaunistused on osutunud nii populaarseks, et kohalikud on avanud aastaringselt House of Christmas. nii, kui sulle ei meeldi Jõulud, siis see ei ole kindlasti koht, kus elada! Ühepäevareiside alates Kölni või Düsseldorf, mine vaata linna valgustamiseks at twilight kuigi nibbling oma piirkondliku Monschauer Dutchen spongecake ja jõime hõõgveini enne kui pea tagasi linna. Oma munakivisillutisega tänavad, lumi ülaosaga poole puitmajade, ja likvideerimise stream see on midagi puudu idülliline.

Berliin Aachen rongid

Frankfurt Kölni rongid

Dresden Kölni rongid

Aachen Kölni rongid

 

 

3. Rothenburg ob der Tauber Reiterlesmarkt

See on kindlasti üks Euroopa suurimaid ilus keskaegne linnade. See on nii maaliline tundub rohkem nagu film komplekt. See kehtib eriti jõulude ajal ja on rõhutatud hosting mõned parimad Jõululaadad Saksamaal.

Värava ja kaitsetornide siluett annab edasi muinasjutu aura. Nagu te siseneda läbi üks vana väravad, siis kohe turvaliselt tunda auväärselt seinte romantiline koht. Rothenburg lummus on võitnud viimase 1,000 aastat ja jätkab oma loitsu rahvusvahelistele külastajatele.

Kuna 15. sajandi, imeline jõuluturg on alati olnud iseloomulik pidulik jõulud. See turg võib tagasi vaadata 500 aasta traditsiooni, ja kuna seekord on targalt muutunud väga vähe selle ajaloolise päritoluga. Arvukad kultuuriüritusi hoitakse koos sellel turul. Kõrghetk turul, Kuid, on välimus Rothenburg Riders, kes andis ka sellel turul oma nime. Ajalooline päritolu ratturid on meile hämaras ja kaugemas minevikus. Meie esivanemad uskusid, et nad olid kullerid teisest maailmast, kes paisati läbi taeva surnute hingede talvel. Aga pilt sellest müütilist tegelast on sajandite jooksul muutunud. Arvestades, et üks kasutada värisevad hirmust enne seda jube joonis, täna, noored ja vanad ootan tema tagasipöördumist. Loodusliku ratsanik on saanud sõbralik messenger.

Berlin Rothenburg ob der Tauber rongid

Stuttgart Rothenburg ob der Tauber rongid

Müncheni Rothenburg ob der Tauber rongid

Frankfurt Rothenburg ob der Tauber rongid

Rothenburg ob der Tauber Saksamaa

 

4. Müncheni Marienplatzist Jõuluturg

Kuningas Müncheni Jõululaadad ja üks parimaid Jõululaadad Saksamaal. See Christkindlmarkt võib leida Marienplatzist, Müncheni peaväljakul, veetlev kioskites kallab viidud lähedal ostutänavatest samuti.

Tänu oma kesksele asukohale Münchenis Old Town, see on kaugelt kõige Turistidele ja rahvarohke turul, kuid see on populaarne põhjus: müügikoha pärast varisemine traditsiooniliste käsitöö käsitöö, meeldivaid suupisteid, mida osta, ja Neues Rathausi liiga romantiline taust. Kindlasti part õue Rathaus, et näha rohkem kioskites ja Christkindl postkontor, kust saab spetsiaalse Christkindl tempel oma postkaardid / tähed.

PS: Et saada ekstra maagiline vaade, kindlasti ronida, St Peters Kiriku Torni pärast päikeseloojangut liiga!

Düsseldorf Müncheni rongid

Dresden Müncheni rongid

Nürnberg Müncheni rongid

Bonn Müncheni rongid

Munichs Marienplatzist

 

5. Nürnbergi Christkindlesmarkt

Nürnbergi Christkindlesmarkt, või Nürnbergi jõululaat, on vaieldamatult Saksamaa kuulsaim jõuluturg. Jõuluturg Nürnbergi Main Market Square saab taandada dokumentidele esimese mainides aastal 1628, kuid Nurembergers arvates pärineb veelgi.

Pidamise traditsioon on oluline, ja enamus kioskites müüa oma tooteid müüa asju, mis on kõik valmistatud regionaalselt. Isegi puidust kioskites ise on valmistatud regionaalselt hangitud kuusk!

Leiad 180 puidust majakesed müüvad kõike alates traditsiooniline Prune Mehed et kaunistada Nurembergers majad jõuludel Originaal Nuremberger, mida saab nimeks näiteks kui nad on toodetud linna piires ja kaalutakse täpselt 23 grammi.

Bremen Nürnbergi rongid

Leipzig Nürnbergi rongid

Hannover Nürnbergi rongid

Hamburg Nürnbergi rongid

Nürnbergi Christkindlesmarkt on üks parim Christmas Markets Saksamaal

 

Valmis tunda magic jõulud külastades Best Christmas Markets Saksamaal? Siis peaga üle Salvesta Rong ja broneerida pilet minutit!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “5 Parimaid Jõulu-Saksamaa Turgudel” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-christmas-markets-germany%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)