Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 16/07/2021)

Ookeanide sügavuses, varjatud tsivilisatsiooni eest, ja ajast puutumata, on 10 maailma parimad sukeldumiskohad. Alates värvilistest ja eredatest korallrahudest kuni II maailmasõja aegsete laevavrakkideni, metsik mereelu, ja sinised augud, valmistage oma sukeldumisvarustus ette, sest see sukeldumisseanss on veel kõige põnevam.

 

1. Parim sukeldumiskoht Hiinas: Suur müür

10 igal aastal reisib Hiina müüri juurde miljon turisti, kuid väga vähesed teavad, et nad saavad sukelduda ühes maailma kõige ikoonilisemas kohas. Kui enamik inimesi kõnnib mööda 21o00 km seina, piltide napsamine sotsiaalmeedias, Panjiakou veehoidla on veealune sukeldumiskoht. Hiina müür on ainus ime maailmas, sisse saab tegelikult sukelduda.

See ei pruugi olla nii põnev ja ilus kui Indoneesias või Fidžil sukeldumine, kuid Hiina müüri vaade võtab teid absoluutselt tagasi. Mitte ainult imetleda ümbrust tipust, kuid selle avastamine algusest peale, tellistest ja ülespoole, tuhandeid aastaid paigal püsinud struktuur, loodusohtude üleelamine, dünastiad, ja poliitilised muutused.

Parim aeg sukeldumiseks:

Hiinas müüri sukeldumine on keeruline kogemus isegi edasijõudnutele. Põhjuseks madal temperatuur, maksimaalse väärtuseni jõudmine 10 temperatuurini 11 ° C, juures 7 meetrit sügaval suvel. seega, parim aeg Suures müüris sukeldumiseks on alles siis, kui olete hästi ette valmistunud. Täiendav nõue on täidetud miinimum 100 et 200 harrastussukeldujate sukeldumised.

 

Parim sukeldumiskoht Hiinas: Suur müür

 

2. Parim sukeldumiskoht Suurbritannias: Wales

Koobastega, 500 vrakid, ja suurepärane mereelu, Walesi rannikud on hämmastav koht sukeldumiseks. Siin saate Skomeri vees sukelduda rohkem kui 50 m kaugusele, ja Skokholm, ja Middleholmi saared. Nähtavus on piirkonnas üks paremaid, mis võimaldab teil imetleda kaunist mereelu ja avastada II maailmasõja aegseid vrakke, kui olete ajaloos.

Hoolimata unisest tajust, mis tal on, Wales on tegelikult fantastiline sukeldumiskoht Euroopas. Näiteks, Skomeri merekaitseala Pembrokeshire'is on üks Walesi parimatest sukeldumiskohtadest: säga, delfiinid, merilopud ja merihobused, on vaid mõned mereelukatest, kellega kohtute.

Amsterdamist Londoni rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

Päikeseloojang Suurbritannia Walesi rannikul

 

3. Best Diving Site In Italy: Portofino

koos 20 erinevad sukeldumiskohad, Portofino on rohkem kui a võluv rannalinn Euroopas. Lisaks võluvatele linnamajadele, restoranid, ja rannad, Liguuria rannik on fantastiline sukeldumiskoht Euroopas.

Esiteks, Portofino merekaitseala pakub hämmastavaid karisid ja vrakke algajatele ja edasijõudnutele. teiseks, Kristuse kuju, Kuristiku Kristus on üks tippu 5 sukeldumiskohad Portofinos. viimati, but not least, Kanada MOHAWK hirvevrakk on veel üks sukeldumiskeskus 20-40 meetri.

Kokkuvõtteks, Portofino sukeldumiskohad sobivad ideaalselt teie esimeseks sukeldumiseks, ja avastada veel üks uimastamist loodusime kui olete kogenud sukelduja.

Milano rongiga Portofinosse

Veneetsiast Portofinosse rongiga

Firenzest rongiga Portofinosse

Torinost Portofinosse rongiga

 

Kristallvee sukeldumiskoht Portofinos, Itaalias

 

4. Parim sukeldumiskoht Prantsusmaal: Prantsuse Guadeloupe saared

Kariibi mere paradiisis, la Guadaloupe saared on väike tükk Prantsuse sukeldumistaevast. See väike saarerühm koosneb La Grande Terre'ist, ja Petite Terre, kodu vulkaanile, vihmamets, kaunis maastik ja rannad, ja mis kõige tähtsam - üks parimaid sukeldumiskohti Euroopas.

Guadeloupe saared pole nii populaarsed kui Bali või Belize, kuid siinne mereelu hoiab teid kindlasti kogu puhkuse ajal vee all. Cousteau merekaitseala on Guadeloupe parim sukeldumiskoht, imelise loomastiku ja taimestikuga, tunnelid, koopad kilpkonnad, ja veel palju varjatud kohti seiklushimulisele sukeldujale, ja esmakordsetele, kes soovivad lihtsalt nautida mereelu Kariibi mere vetes.

Parim aeg sukeldumiseks Guadeloupe saartel:

Guadeloupes püsib veetemperatuur aastaringselt 23–28 ° C, nii et võite tulla sukelduma, kui soovite.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Prantsuse Guadeloupe saared

 

5. Orkney saared, Šotimaa

Üle roheliste niitude, mäed, ja mäed, Orkney saartel on maailma parim merendusajalugu. sõna-sõnalt, seal on 7 Šotimaal Orkney vete põhjas. Need Saksa avamere laevastiku vrakid Scapa Flow's, sisse 1919.

Lisaks vrakkidele, selgetes vetes on hämmastav mereelustik. Näiteks, Churchilli tõkete ja Yesnaby või Inganessi veed sobivad ideaalselt metsiku mereelu märkamiseks.

Parim aeg sukeldumiseks Orkney saartel:

Ülestõusmispühadest novembrini, kui temperatuur on 13 ° C.

Firenzest Comoga Rongiga

Milano Comoga rongiga

Torinost Comoga rongiga

Genovast Comoga rongiga

 

Orkney saarte veealused vrakid, Šotimaa

 

6. Parimad sukeldumiskohad Euroopas: Silfra, Island

Kahe mandri vahel, südames Thingvelliri rahvuspark, Islandi selgeim vesi ootab teid hämmastava sukeldumiskogemuse saamiseks. Silfra ainulaadsed geoloogilised omadused pakuvad kogenud sukeldujatele salapäraseid tunneleid ja koopaid.

Silfras sukeldumisel on kõige põnevam mõra. Selle sukeldumisraja moodustas iga-aastane 2 Põhja-Ameerika ja Euraasia tektooniliste plaatide cm-liikumine. See loodi esmakordselt pärast maavärinat, kuid on tänapäeval sukeldumiseks täiesti ohutu, nii et võite hakata valmistuma unustamatuks sukeldumiskogemuseks Islandi vetes.

Silfras lubatud maksimaalne sukeldumissügavus on 18 meetri.

Dusseldorfist Münchenisse Rongiga

Dresdenist Münchenisse Rongiga

Nürnberg Münchenisse Rongiga

Bonn Münchenisse rongiga

 

Täiuslik sukeldumine Silfras, Island

 

7. Parimad sukeldumiskohad maailmas: Bali

Ümbritsevad liivarannad, templid, vulkaanilised mäed, maagilise Bali veed on omaette maailmaime. Kahtlemata, Bali on suurepärane puhkuse sihtkoht ja sobib suurepäraselt sukeldumiseks.

Balil, saate jagada oma aega paljude sukeldumiskohtade vahel, sest neid on kõikjal. Värvilistest korallrahudest hiiglaslike kaladeni, ja koopad mõistust puhuvate Buddha kujude juurde, Bali veealune on põnev ja tähelepanuväärne maailm sukeldumiseks ja snorgeldamine.

Parim aeg sukeldumiseks Balil:

Maist novembrini on Balil sukeldumishooaeg, ja parim aeg Manta Rays nägemiseks on aprill-mai.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Sukeldumine Balil vaimustavate Buddha kujude lähedal

 

8. Parimad sukeldumiskohad maailmas: Sinine auk Belize'is

125 meetrit sügav, ümmarguse kujuga, ja suurepärase õhuvaatega, Blue Hole'i ​​sukeldumiskoht Belize'is, on üks top 10 peavad sukeldumiskohad maailmas. See hiiglaslik auk asub Belize'i tuletorni rifi lähedal, ja hea nähtavusega, võite sattuda unustamatule sukeldumisseiklusele.

Erinevalt teistest meie loendis olevatest parimatest sukeldumiskohtadest, sinine auk ei ole Bali skulptuuride koduks, haruldane mereelu, või värvilised karid. See, mida leiate, on keeruline ja rõõmustav sukeldumiskogemus, see viib teid järgmisele divemasteri tasemele.

Parim aeg sukelduda sinisesse auku:

Aprillist juunini sobivad vaalhaid vaatlemiseks ja sukeldumiseks kõige paremini.

Nürnbergist Prahasse Rongiga

Münchenist Prahasse Rongiga

Berliinist Prahasse Rongiga

Viinist Prahasse Rongiga

 

 

9. Raja Ampat |: Sukeldumine maailma lõpus

Tsivilisatsioonist eemal hoitud kuni 2004, Raja Ampat on varjatud paradiis, asub Indoneesia ja Austraalia vahel. Tänu sellele hilisele avastusele, Raja Ampati mereelustik on üks metsikumaid maailmas.

Kui sukeldute Raja Ampatis, avastate üle 600 ainult kõvade korallide liigid, lisaks värvikale ja maailmavälisele mereelule. See ainulaadne maailm asub kesklinnas 4 peamised saared: Waigei, Batanta, Salawati, ja Misool kauges Lääne-Paapuas.

Kui olete edasijõudnutele vahepealne, siis peaksite kindlasti oma järgmise sukeldumispuhkuse broneerima Raja Ampatist.

 

 

Parim aeg sukeldumiseks Raje Ampatis:

Novembrist aprillini temperatuuridega vahemikus 27 et 30 ° C.

Zürichist Wengenisse rongiga

Genfist Wengeni rongiga

Berni rongiga Wengenisse

Rongiga Baselist Wengeni

 

Sukeldumine Raja Ampatis

 

10. Parimad sukeldumiskohad Hiinas: Shi Chengi iidne linn Qiandao järves

Sügaval tuhande Saarte järves, Zhejiangi provintsis, euroopa iidne linn Shi Chengi valedest. Aasta sügavusel 40 meetri, avastate kaotatud Hiina linna imet. Vaatamata ägedale veele ja aeg möödus, linna arhitektuurilised omadused, ja isegi puidust detailid on hästi säilinud.

Nendel põhjustel, Shi Chengi linn on sukeldujate jaoks varjatud paradiis. Paljud tulevad avastama Qiandao järve ilu, kuid see kaotatud linn on veel üks hämmastav põhjus reisimiseks. Linn ja org olid üle ujutatud 1959, kuid see on sukeldumiseks täiesti ohutu.

Parim aeg sukeldumiseks Shi Chengis:

Sügis, tänu kuivale ja soojale kliimale.

Dijonist Provence'i rongiga

Pariisist Provence'i rongiga

Lyonist Provence'i rongiga

Marseille 'rongiga Provence'i

 

Shi Chengi iidne linn Qiandao järves

 

siin Salvesta Rong, aitame teil hea meelega planeerida unustamatut reisi 10 rongiga maailma parimad sukeldumiskohad.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse “1o parimat sukeldumiskohta maailmas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fbest-diving-sites-world%2F- (Kerige natuke näha Manustuskood)