Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 05/11/2021)

Põnev, hirmutav, interaktiivne, maa -alused maailmad, või iidsed villad, euroopa 12 maailma parimad põgenemisruumid, ei ole nõrganärvilistele. Vastupidi, ainult julgeid, osavatel meeskonnamängijatel ja puslesõpradel õnnestub maailma päästa, ja paljastada ammu unustatud saladusi. Kui arvate, et teil on kõik, mis vaja, siis broneerige üks neist 12 maailma parimad põgenemisruumid, ja proovige koefitsiente ületada.

 

1. Sherlocked Escape Room Amsterdam

Nimetatud maailma kuulsaima detektiivi järgi, Sherlocked põgenemistuba on üks põnevamaid põgenemistube maailmas. Sherlockedis saate valida järgmiste vahel 2 väga erinevad kogemused; Arhitekt või võlv. Üks on 60 minutit pikk, ja teine ​​on 80 minutit pikk, mõlemad ideaalsed rühmale 4 inimesed, vanemad ja teismelised on teretulnud.

Kuid, peamine erinevus mõlema põgenemistoa vahel on muidugi tegevus. Arhitekt laseb teil lahendada mõistatusi uues ruumis, et hoida maailma kõige hoitud saladusi. Teiselt poolt, Vault laseb teil muuta isikud varasteks, et varastada väga kaitstud seifist hinnaline ese. Paljud enne, kui olete proovinud ja ebaõnnestunud, kuid teie jõuk võib selles salajases ja keerulises operatsioonis õnnestuda. Niisiis, see põgenemistuba ühineb kõige unikaalsemad asjad, mida Amsterdamis teha.

Brüsselist Amsterdami Rongiga

Londonist Amsterdami Rongiga

Berliinist Amsterdami Rongiga

Pariisist Amsterdami rongiga

 

Sherlocked Escape Room Amsterdam

 

2. Põgenemisjaht kogu maailmas

Põgenemisjahi toal on filiaale paljudes maailma paikades, Inglismaalt Singapuri. Kui teile meeldivad erakordsed olendid, Disney lood, ja Alice, siis armastate seda põgenemistuba ja reisite ainult põgenemisjahi eesmärgil, igas riigis.

Põgenemisjahi toas on nimekiri põgenemistubadest, igas riigis erinev. Marseille's, otsite sõpru pärast seda, kui Houdini pani nad suures tsirkuses kaduma, või Ühendkuningriigis aita Alice'il ja sõpradel imedemaad päästa. Niisiis, maailma mõistatused ja saladused vajavad teie abi ja leidlikkust suurtes linnades üle Euroopa ja Aasia.

 

Escape Hunt Worldwide

 

3. Enigma Quest Londonis

Asub Finsburys, Londoni sillast ja Thamesi jõest lühikese vahemaa kaugusel, Enigma Quest põgenemispakkumised 3 hämmastavaid ülesandeid. Kui reisite koos sõpradega, pere lastega, või paar seiklusi otsimas, siis saate valida süvavee allveelaeva põgenemistoa ja miljoni naela röövimise vahel.

Kui oled adrenaliini otsija, võib -olla järgmine Thelma ja Louise? siis on Enigma Quest'i mõistatused teie jaoks ideaalsed. Mission Wavebreakis päästate maailma, ja miljoni naela vargus, peate ühendama kaasaegse ajaloo suurima auhinna. Niisiis, kui arvate, et teil on kõik, mis vaja, siis Enigma Quest põgenemistuba Londoni südames on kujundanud teile eepilise 60-minutilise seikluse.

 

 

4. Paradoksaalne projekt 2: Ateena raamatupoe põgenemistuba

Kui olete põgenemistoa fanaatik, siis paradoksiprojekt 2 Ateenas on ülim põgenemistoa kogemus. Erinevalt teistest hämmastavatest põgenemistubadest maailmas, missioon Paradox Project hõivab Ateenas terve neoklassikalise maja. See on õige, teie otsingud levivad selle silmapaistva maja paljudes tubades ja salakäikudes.

enamgi veel, raamatupoe põgenemistuba on a 200 minuti missioon, mida saab hõlpsasti jagada 5-6 temaatilised põgenemisruumid. Niisiis, naudite tegelikult kõigi maailmade parimat, ja see on hindamatu põgenemistoa kogemus. Kaunilt kujundatud pusledega komplekt, mitu ruumi, trepid, ootab põnevusotsijaid Ateenas tõelise raamatupoe sees.

Amsterdamist rongiga Londonisse

Pariisist Londonisse rongiga

Berliinist Londonisse rongiga

Rongiga Brüsselist Londonisse

 

Paradox Project 2: The Bookstore Escape Room Athens

 

5. Hr. X Mystery House Shanghai

Kui tüdinete sellest pilvelõhkujad Shanghais, härra. X -i puzzle -maja on suurepärane puhkus elavast linnast. Sellel hämmastaval põgenemismajal on 5 toad, igaühel on lahendada erinev saladus. Põhimõtteliselt olete tunniks ajaks tuppa suletud, ilma suurest pildist aimugi. Väljakutse on kasutada kõike toas, ja isegi tänaval, proovige ruumist välja pääseda.

härra. X põgenemisruumid on täis saladusi ja väljakutseid. Vastupidiselt teistele fantastilistele põgenemistubadele maailmas, siin peab teie meeskond kasutama kõiki meeli, vaatlus, ja loogika, lihtsalt leida väljapääs ruumist. härra. X Mystery House asub Bridge'i südames 8 II, Huangpu piirkond, kus seiklus algab otse sissepääsust.

 

The Mr. X Mystery House Shanghai

 

6. Põgenemispaadid ja SOS -i põgenemisruumid Dublin

Dublini linna erakorraline põgenemispaatide tuba on üks parimaid 10 põgenemistubasid maailmas. siin, peate ühendama kõik oma mõistus ja energia ning leidma väljapääsu lodjast. Tõepoolest, Põgenemislaevad ja SOS -toad asuvad praamil, Dublini dokist välja.

seega, Põgenemistoa paadid ja SOS on mõned maailma erilised põgenemistubad. Väljapääs on täis mõistatusi, koodi lõhkumine, ja salapära lahendamine. Kui põgenemistuba on osa erilisest pidustustest, ettevõte saab isegi näputoitu korraldada lähedal asuvad baarid kanali dokil.

 

Escape Boats And SOS Escape Rooms Dublin

 

7. ParaParki põgenemistuba Budapest

Suurim salapära Budapestis ootab teid ParaParki põgenemistoa keldris. Te laskute alla, et leida vihjeid Euroopa esimeses põgenemisruumis. siin, leiad end kuriteopaigast, Twin Peaks inspireeritud. Niisiis, olge valmis detektiivi mängima, ja aita oma meeskonda kastist välja, nagu karbist välja mõtled, või kelder, et asi.

Kuriteopaik 95 on NYC -s, kus jõugud võitlevad tänavatel, ja juhtub tragöödia. Niisiis, teid kutsutakse vihjete lahendamiseks, salvestage paberid, et leida kurjategija enne tunni lõppu. Kokkuvõtteks, põgenemistuba ParaPark on mõeldud tugeva südamega põnevus- ja krimisõprade austajatele.

Viinist Budapesti Rongiga

Prahast Budapesti rongiga

Münchenist Budapesti rongiga

Grazist rongiga Budapesti

 

8. Berliini tuba

Toas on 4 missioone, iga 75 minutit pikk, igaüks väljakutsuv, ja igaüks paneb teid ajas rändama teise ruumi. Aardejaht Humboldti ülikoolis, praktika suurima kummitusjahi juures, või aidata suurel Berliini uurijal Berliini tapja tabada, on ilmne, et need missioonid pole mõeldud kergelt hirmutavale mängijale.

seega, vali oma väljakutse hoolikalt, ja nad on nutikalt varustatud, kleit, ja vapper süda. Toa põgenemine Berliinis on a 2017 Golden-Lock võitja, mõeldud väljakutseks igale põgenemistoa entusiastile. enamgi veel, see põgenemistuba on Berliini reisi väärt, teist ja viiendat korda.

Frankfurdist Berliini rongiga

Leipzigist Berliini rongiga

Hannover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

The Room Berlin

 

9. Katakombide põgenemistuba Pariisis

See ebatavaline põgenemistuba Pariisis on mõeldud ainult julgeimatele entusiastidele. Kui te pole nime järgi aru saanud, katakombide põgenemistuba viib teid sajandeid tagasi pimedusse Pariisi maa -aluses maailmas. Kuigi Pariis on üks kõige rohkem ilus linnad maailmas, selle katakombid on õudsed, ja mõni ütleb natuke hirmutav.

seega, kui olete hingelt riskija, ja hanejalad pole kummaline tunne, siis broneerige katakombide põgenemistuba. Põgenemistoa mängimine siin on põnev kogemus ja värske vaheldus aedade külastamisele, või sisseoste tegema Pariis.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Bridge In Paris

 

10. Harry Potteri põgenemistuba Prahas

Harry Potteri toast põgenemine on perekonna missioon. Kaunistused ja mõistatused on lastesõbralikud, interaktiivsete tegelastega, kellega lapsed saavad suhelda. Lisaks, teie ja lapsed saate maagilisi võlukeppe, et nad saaksid kogeda Harry Potteri erilist maailma.

Harry Potteri põgenemistuba Prahas on a 60 minuti missioon. Selle maagilise tunni ajal, teie meeskond peab leidma kolm saladuses peidetud artefakti Harry Potter põgenemistuba, Harry Potteri põgenemistuba on lõbus ja põnev aeg kogu perele Prahas.

Nürnbergist Prahasse Rongiga

Münchenist Prahasse Rongiga

Berliinist Prahasse Rongiga

Viinist Prahasse Rongiga

 

Harry Potter Escape Room Prague

 

11. Põgenemismäng Roomas Villa Borghese

Kõik reisivad Itaaliasse toitu otsima, villad, ja kohalikku veini. Maailma vallutavate põgenemistubade hullusega, Itaalia tippkohtadest on saanud kõige hämmastavamad põgenemisruumid. Vapustav Villa Borghese on lähtepunkt a 2.5 tundi mõistatuste lahendamist. Villa on välistingimustes põgenemistuba, kus liigute paadiga vihje juurest edasi.

See ainulaadne põgenemistuba asub Roomas. Niisiis, kui lõpetate Colosseumi avastamise, avastate Itaalia pealinnas ilusaid peidetud kohti. Kokkuvõtteks, Villa Borghese on Euroopa parim väljas põgenemistuba. Erinevalt keldritest, raamatukogud, ja katakombid, siin suhtlete kõige ilusamal Itaalia maastikul.

Milano Rooma rongiga

Firenze Rooma rongiga

Veneetsiast Rooma rongiga

Napolist Rooma rongiga

 

Villa Borghese Rome

 

12. Labori põgenemistuba Bunschoten

Tund Amsterdamist, labori põgenemistuba Bunschotenis on igati väärt sõitu või rongi reisi mis tahes kohast Euroopas. Bunschotenil on 3 põgenemisruumid, aga labor on parim, ja üks parimaid põgenemistube Euroopas.

Raske ülesande täitmiseks, astute Dr. Steineri labor, täpselt nagu ta selle 7o+ aastat tagasi jättis. Teie ülesanne on avastada, mis juhtus vaese arstiga, ja selle saladuse lahendamiseks peate koguma kogu oma jõu ja leidlikkuse 60 minutit. Ilmselt, võiksid tuua 2-3 missiooni partnerid, nii et ärge unustage ette broneerida.

 

The Laboratory Escape Room Bunschoten

 

siin Salvesta rong, aitame teil hea meelega lahendada maailma suurimaid saladusi. Iga fantastiline põgenemistoa missioon on vaid rongireisi kaugusel teie koduuksest.

 

 

Kas soovite oma blogipostituse „Maailma 12 parimat põgenemistuba” oma saidile kinnistada? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fbest-escape-rooms-world%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)