Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 21/05/2021)

Mis inspireerib teid rongireisile minema, kui põnevate rongidega filmide vaatamine? Heitke pilk meie nimekirja parimatest filmidele rongid, ja piiksuma meile @saveatrain ja ütle meile, millised olete näinud ja kui sa armastad neid nii palju kui me tegime.

 

Peal meie pick filmidele rongid on – Harry Potter Filmid 1 juurde 8 (2001-2011)

Harry Potter filmi iseloomustanud filmidele rongid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Põhineb kuulsa seeria raamatud poolt J.K. Rowling, Nende kaheksa filmidele rongid kujutada maagilise fantaasia noor võlur, Harry Potter. Ta õpib ta valdab maagiline volitused ja õpib Sigatüügas, kus ta sukeldus uue elu täis palju väljakutseid, roisto, võite ja kaotusi.

Aga kui teha rongid tulevad? Harry esimene koolipäev, tal pardale Sigatüükas Express, rongi asub platvorm 9 ⅓. See on ainult ligipääsetav käivitades – kiire- suunas telliskivisein vahel platvormid 9 ja 10. Kui pardal rongi, ta vastab Ron Weasley ja Hermione Granger, kes lõpuks on tema eluaegne sõbrad.

Kogu kõik filmid, Sigatüügas Express rongi jätkuvalt sümboliseerivad alguses ja lõpus iga kooliaasta ning annab lõuend päris tähelepanuväärne storylines. Eriti sel ajal Harry ja Ron jäi rongi ja oli sõita nõiutud auto kooli!

Veenduge, et te alla vähemalt üks neist filmidele rongid oma telefoni või tablett Enne broneerida järgmisel rongireis.

Amsterdamist Londonisse rongidega

Rotterdami Londonisse rongiga

Pariisist Londonisse rongidega

Brüsselist Londonisse rongidega

 

Darjeelingi Limited (2007)

 

Vaata seda postitust Instagram

 

Sinefiili jagatud postitus (@ city.of.cinema)

Omapärane ja liigutav, Selle pick, Filmid Lisaks rongid, on kõik tunnuseid oma kirjanik-lavastaja, Wes Anderson. Pärast oma isa vastab juhusliku surma, kolm venda reisida kogu India rongiga püüdes siduda.

Mängitud Owen Wilson, Adrien Brody, Jason Schwartzman, iga vend põeb depressiooni, ja palju tusatsev ja võitleb kaasne. Aga muidugi, olles Wes Anderson filmi – seal on palju koomiline keerdkäikude. Üks vendadest on oma maha jätnud rase naine kodus ja teine ​​on oma sõbrannast võõrdunud ja leiab romantikat ühe rongisaatjaga.

Samuti on mürkmaoga, matused, meditatsioon, ja ... noh, me ei anna enam ära. Las see kultusklassika inspireerib teid enda tellima rongi seiklus.

Nürnbergi Berliiniga rongiga

Aachen Berliinist rongidega

Hanover Berliiniga rongidega

Hamburgist Berliini rongiga

 

Mõrv Orient Express (2017)

 

Vaata seda postitust Instagram

 

Steve jagatud postitus (@grushkov)

Tuginedes kuulus Agatha Christie uudseid, See kaasaegne uusversioon on star-täis valatud sealhulgas Judi Dench, Michelle Pfeiffer, Penelope Cruz, Johnny Depp, ja Willem Dafoe. Kenneth Branagh on Hercule Poirot' peaosa, ja ta käsitleb ka filmi ja see on osa meie filmidele rongid.

Peale kehtestamine ja mõned minevikupiltides, kogu storyline on seadistatud luksus rongi. Poirot astub Orient Expressi pardale, et võtta väljateenitud puhkus. Esmaklassilises luksusbaaris ja söögituba, ta kohtub rühmaga pealtnäha mitte seotud reisijaid. Üks neist väidab, et tema elu on ohus ja püüab värvata Poirot – lugupeetud detektiiv – hoida teda ohutu.

ta keeldub, ja reisijate kõik voodisse minna. Järgmisel hommikul, reisija leitakse mõrvatud. Et asjad veel dramaatilisem, rongi derails on lumi. Poirot värvatakse lahendada kuriteo enne rongi on tagasi õigele teele ja politsei teadvustada mõrva.

Kaunilt ütles, dramaatiline mõistatus põnevik, lugu areneb edasi, kui Poirot iga reisijat intervjueerib ja saab teada, et igaüks neist on saladus ja kõik pole nii, nagu tundub.

See on must-vt seas, Filmid Lisaks rongid, mitte ainult geniaalne storyline ja esimese klassi tegutsemine, vaid ka gorgeous maastik ja vaateid rongi ise.

Brüsselist Amsterdami rongidega

Londonist Amsterdami rongiga

Bonniga Amsterdami rongiga

Pariisist Amsterdami rongidega

 

Viimane nende filmide loendis, milles osalevad rongid:

Väike võivad mootori (2011)

Kui teil on vähe seiklus Reisimine sinuga, saada neid põnevil reisi selle lapsesõbralik film. Klassikaline laste lugu ärkab ellu täispika filmi täht-täis valatud. Kuulsused Objekte hulka Jamie Lee Curtis ja Whoopi Goldberg.

Filmi järgmiselt Little Engine – mänguasi rongi – kogu tema seikluste Dreamland, kui ta suhtleb teiste rongi tähemärki ja mänguasjad. Seal on paralleelselt storyline reaalses maailmas, kus peategelane on väike poiss nimega Richard. Kuid, Nende kahe maailma põrkuvad, kui Richard jõuab sees Dreamland. Tema kohalolek seal põhjustab probleeme, nii et ta peab tagasi minema. Järgnevad seiklused ja seiklused, samal ajal kui ta ja mänguasjad üritavad teda pärismaailma tagasi tuua.

Milline suurepärane viis saada inspiratsiooni rongidega reisimiseks mõeldud filmidest!

Brüsselist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Marseillest Pariisi rongiga

Amsterdamist Pariisi rongiga

 

 

Valmis kirjutada oma filmidele rongid seotud lugu? Külastage www.saveatrain.com ja saada odavaim rongipiletid oma järgmise rongi seiklus.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-movies-featuring-trains%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)