Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 04/11/2022)

Kui te ei tea, kust leida parim muuseumid Euroopas, me oleme selle! Kas see on kunst, rahvuslik, või looduslik ajalugu, muuseumide meie nimekirja ei suuda hämmastama te.

Veelgi enam, jõuad kõik need sihtkohtades rongiga kui te otsite taskukohaste sõiduvahendi. Olgem on lähemalt parim muuseumid Euroopas ja kust neid leida:

 

Louvre, Pariis, Prantsusmaa

Louvre võib olla üks kuulsamaid muuseume Euroopas ja maailmas. See on suurim, pindalaga 72,735 meetri ruudus. See fantastiline muuseum on koduks rohkem kui 35,000 esemed ja on üks silmatorkavamaid Paris. Sa pead vaatama, kui te reisida Pariisi rongiga!

Brüssel Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Marseille Pariisi rongid

Amsterdam Pariisi rongid

 

 

Venaria Reale, Torino, Itaalia

Nime see palee pärineb ladina Kuninglik jaht, mis tähendab "kuninglikku hunt". 17. ja 18. sajandil, see oli alus jahi ekspeditsioonid Hertsog Charles Emmanuel II. Nüüd palee võlub kaasaegse külastajaid oma barokkstiilis ilu. Sa ei saa jäta seda, kui sa leiad end Torino.

Milan Torino rongid

Lake Como Torino rongid

Genova Torino rongid

Parma Torino rongid

 

Muuseum poolt Stream, Antwerpen, Belgia

The Museum by the Stream in Antwerp is one of the Best Museums in Europe

 

Muuseum poolt Stream või MAS on suurim muuseum Antwerp. Kui te otsite panoraam vaade, on vaba juurdepääs katusel Muuseumi. Kompleks MAS on ka restoran ja kohvik all. Muuseum ise on armas ja külastamist väärt, kui te olete Antwerpen.

Brüssel sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Lille sihtkohta Antwerp rongid

Paris Antwerp rongid

 

piibellik, Amsterdam, Madalmaad

Teine muuseum Holland, euroopa Piibli muuseumi asub Amsterdam. See on üks parimaid muuseumid Euroopas kui soovite rohkem teada Piibli. Bijbelsi külastamine aitab meil mõista Piibli tähtsust ja mõju Hollandi ühiskonnale. See on kahtlemata unikaalne muuseum, sobivad hästi neile, kes armastavad usuline ajalugu.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

 

kunstiajaloomuuseum, Viin, Austria

Kunsthistorisches Museum in Vienna Austria

Kunstiajaloomuuseum on tuntuim kunstimuuseum Austria, tuntud ka kui kaunite kunstide muuseum. Mõned tema kõige kuulsam näidikute hulka töid Rembrandt, Michelangelo, Raphael, ja Rubens. See on olnud uhke kunstiga kunstisõpradele hämmastav alates selle avamisest 1891. igaüks külastavad Viin rongiga peaks korraldama Kunsthistorisches Museum vaatamise.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

MACHmit Laste Muuseum, Berliin, Saksamaa

Reisijatele lastega, see ei saa midagi paremat kui MACHmit Lapsed muuseum Saksamaa. Kui sa leiad end Berliinis, Veenduge, et vaadata läbi MACHmit ja selle sort atraktsioone. Nad sobivad ka täiskasvanutele, palju põnevaid tegevusi, nagu kunst laboris, print töökoda, ja ronimine labürindi.

Bremen Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

 

Skanseni vabaõhumuuseum, Stockholm, Rootsi

Skansen vabaõhumuuseum oli esimene omataoline Rootsi. See avati 1891 ja kasvanud kuulsaim muuseum Stockholmis. Suurepärane vaade Royal Djurgardenist on Skanseni külastamise boonus. Ja neile, kes armastavad näha Skandinaavia-native loomad, seal on loomaaed mis neid kuvab.

 

 

Parim muuseumide Euroopas ootavad teid. Kui te olete valmis minema, broneerida rongipiletid nüüd ja nautida sõitu!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-museums-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)