Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 28/01/2022)

Alates tähelepanuväärsest iidsest teatrist tähtede all hämmastavate ja elegantsete saalideni, need 12 maailma parimad muusikakohad on ideaalsed, kui soovite tõesti kogeda kõigi aegade parimaid kontserte. Shanghai, Berliin, London, ja Itaalia on vaid mõned parimad kohad järgmise elava muusika kontserdi nautimiseks.

 

1. Parimad muusikakohad maailmas: Royal Albert Hall Londonis

Avanud maailma üks kuulsamaid kuningannasid, Kuninganna Victoria, Londoni kuninglik Albert Hall, on üks kuulsamaid muusikakohti maailmas. Astudes astute kohe kokku, et see on tõepoolest kuninglik. Alates sisekujundusest kuni atmosfäärini, kui tuled on kustunud, siinne kontsert annab sulle hani.

alates 1871 igas stiilis muusikafännid, aastal Royal Albert Hallis osaleda 365 päeva. Niisiis, kas sa oled jazz, kivi, või klassikalise muusika fänn, elava muusika kontsert Royal Albert Hallis on elamus, mida Londonis olles ei taha ära tunda. Royal Albert Hall asub Lõuna-Kensingtonis, ja on toruga kergesti ligipääsetav.

Amsterdamist Londoni rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

Royal Albert Hall Music Avenue In London

 

2. Londoni O2 areen

Meie muusika teine ​​parim koht 12 parimad muusikakohad maailmas on O2 Arena Londonis. See on üks suurimaid elava muusika saale Euroopas, ja maailm, ruumi a 20,000 publik. enamgi veel, sisse 2008 see ületas isegi Madison Square Garden'i piletimüüki.

Prints, Cirque Du Soleil, Alicia Keys, ja Briti auhinnad, on vaid mõned muusikaüritused, mida saate O2 Arenal nautida. Peate reisima väljaspool Londoni kesklinna, Greenwichi, aga parima muusikaelamuse saamiseks, see on täiesti vaeva väärt.

 

The Beautiful O2 Arena In London

 

3. Parimad muusikakohad maailmas: Musikverein Viinis, Austria

Meisterdatud ideaalseks muusikakarbiks, elegantsi kehastus, euroopa Viiner Musikverein, või muusikaühing, on ülim klassikalise muusika koht Euroopas. Viini filharmoonikute kodu, muusikasaal on kujundatud klassikas Euroopa templi stiil, laes Apollo freskodega.

364 päeva aastas, muusikasõpru kogu maailmast, reisige Viini kaasahaarava ja unustamatu muusikaelamuse saamiseks. Tänu arhitektuurile, akustika, muusika, asukoht, ja atmosfääri, Musikverein on ülaosas 12 maailma parimad muusikakohad.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Musikverein In Vienna, Austria is the most impressive Music Venues In The World

 

4. Verona Arena Itaalias

The 12 maailma parimates muusikakohtades peab lihtsalt olema eepilise ooperietenduse jaoks parim asukoht. Verona Arena ehitati 1. sajandil, ja veel täna leiad selle paigal, ja võõrustades ooperifänne üle kogu maailma.

Verona Arena on vabaõhukivist amfiteater, ja selle seinad räägivad teile lugusid gladiaatoritest ja sosistavad popbändide sõnu. Elliptiline kuju muudab Verona areeni üheks parimaks kohaks elava muusika kontserdil Itaalias. Akustika, koht valgustas öösel, teeb sellest ühe erilisema muusikakoha Euroopas.

Rimini Veronasse rongiga

Rooma Veronasse rongiga

Firenzest Veronasse rongiga

Veneetsiast Veronasse rongiga

 

Verona Arena outdoor Music Venue In Italy

 

5. Riiklik etenduskunstide keskus Pekingis, Hiina

Munakujuline, modernne kunst tükk, etenduskunstide riiklik keskus on Pekingi üks muljetavaldavamaid hooneid. Lisaks keskuse unikaalsele vormile, selle ümber on tehisjärv.

Riiklik etenduskunstide keskus on parim koht ooperi- ja kontsertide nautimiseks Hiinas. Kuid, kui eelistate traditsioonilist hiina muusika esitust, siis on kontserdisaal ideaalne koht.

 

National Center for the Performing Arts In Beijing, China

 

6. Parimad muusikakohad maailmas: Nimesi areen Prantsusmaal

Vana-Rooma amfiteater võib majutada kuni silmapaistva hulga 24,000 muusikasõbrad. See hämmastav muusikakoht meelitab igal aastal tuhandeid külastajaid, Prantsusmaal kõige mõtetuma muusikaüritustele.

Alates kaasaegsest poppist kuni Hans Zimmerini, elava muusika üritused Nimes'i areenil on unustamatu. Kui seinad on öösel valgustatud värvilistes tuledes, helisüsteemid sisse lülitatud – Siinne kontsert on tõeliselt elektriseeriv.

Pariis Nimesi rongiga

Montpellier Nimesile rongiga

Marseille rongiga Nimesi

Kena Nimesi jaoks rongiga

 

Nimes Special Music Festivals Venue In France

 

7. Metsamets Berliinis

Asub Olümpia pargis peolinn Berliin, Waldbuhne on vabaõhu amfiteater. Pärlimoos, Berliini filharmoonia, ja Taylor Swift on vaid mõned artistid, kes annavad kontserti tohutus muusikakohas.

Waldbuhne ehitati esmakordselt olümpiamängude jaoks aastal 1934, kuid sellest ajast alates on see muutunud üheks 12 parimad muusikakohad Saksamaal, ja maailm. Sa võid olla üks õnnelikest 20,000 elava muusika etendusel osalevad inimesed, ümbritsetud metsadega. Selles fantastilises muusikakohas on aastate jooksul toimunud palju eepilisi kontserte, nii et võiksite olla osa muusikaajaloost järgmisel suursugusel muusikaüritusel Saksamaal.

Frankfurdist Berliini rongiga

Leipzigist Berliini rongiga

Hannover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

Waldbuhne In Berlin Music Concert Venue

 

8. Yuyintang Shanghais, Hiina

Meie 12 parimate muusikakohtade nimekiri ei ole täielik Hiina populaarseima muusikaklubiga. Shanghai Yuyintang ei ole nii suur kui teised muusikakohad maailmas, kuid see on üks parimatest.

See on intiimne, ja ainulaadne, nii et teil on ees eepiline muusikaõhtu. Rokifännid üle kogu maailma, on Yuyintangi klubi viimati oma parimate rokiklubide nimekirjas 10 aastat. seega, sellel ei pruugi olla kõige muljetavaldav välisfassaad, aga helid ja vibra panevad sind põrgatama.

 

9. Parimad muusikakohad maailmas: Felsenreitschule Salzburgis, Austria

Kui broneerite pileti Salzburgi festival, kus nad tulistasid muusika helisid – võite olla kindel, et see muusikakoht on uskumatu. The Felsenreitschule on barokk-kujundusega muusikasaal, koos 96 mängusaalid lava taga.

Muusikaliste etteastete ajal, seintega salad on värvidega valgustatud, köitvat publikut veelgi. Sõltumata teie muusikalistest eelistustest, etendus austerlasel Felsenreitschule on sündmus kõigile meeltele – kuidas muusika peaks toimima ja mõjutama.

Münchenist Salzburgi Rongiga

Viinist Salzburgi Rongiga

Graz Salzburgi Rongiga

Linz Salzburgi rongiga

 

 

10. Muistne teater Taorminas, Itaalia

Vaatega Calabria rannikule, iidse teatri Taorminas ehitasid kreeklased umbes 3. sajandil eKr. Suurejoonelise teatri eesmärk oli suurepärased dramaatilised etendused.

Vaimustava vaatega merele ja maadele, leiate selle maailma ühe aukartustäratavama muusikakoha. seega, ruumi orkestrile, tantsijad, lauljad, näete, et see iidne teater on suurepärane koht päikeseloojangu või päikesetõusu elava muusika sündmuste korraldamiseks.

Milano Rooma rongiga

Firenze Rooma rongiga

Pisa Rooma rongiga

Napolist Rooma rongiga

 

The World's Ancient Music Venue is the Theatre In Taormina, Italy

 

11. Mao elumaja Shanghais

Alates elektroonilisest kuni popmuusikani, Mao Livehouse on Shanghai suurim muusikakoht. Niisiis, kui soovite kogeda parimat Shanghai ööelu ja muusikamaastikku, siis on Mao Livehouse kohalike elanike ja turistide IT-koht.

Mao Livehouse'il on Hiina parim helisüsteem, see on parim elava muusika saal, ja koht, kus juuksed maha lasta ja kiikuda.

 

12. Parimad muusikakohad maailmas: Vana teater oranž, Prantsusmaa

Rooma teater Orange'is on muusikasõpru lõbustanud alates 1. sajandist pKr. Asub Orange'i linnas, korraldab kontserte, ja iga-aastane suvine ooperifestival Prantsusmaal.

Sa võiksid olla üks neist 10,000 inimesed, kes naudivad unustamatut muusikalavastust kõige paremini säilinud teatris Euroopas. Oranž teater on a rongisõidu kaugusel Marseille'st, kuid lühike rongireis viib teid ajalukku tagasi, Rooma aegadele, ja muusikamaailma parimate dramaatiliste etenduste juurde.

Pariisist Marseille'sse rongiga

Marseille Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Marseille Clermont Ferrandisse rongiga

 

Kell Salvesta rong, aitame hea meelega teil oma ägedat puhkust planeerida 12 rongiga maailma parimad muusikakohad.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse “12 parimat muusikakohta maailmas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-music-venues-world%2F%3Flang%3DetVisiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)