Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 20/08/2022)

Euroopa lossid ja võluv tänavatel ja kohad on olnud tuhandete aastate jooksul hämmastavate lugude seadistajaks. Kuni tänaseni on Euroopa põhiline peo sihtkoht maailmas. See on pidude mekk reisijatele kogu maailmast bakalaureuse- ja bakalaureuseretked. Niisiis, oleme hoolikalt valinud parimad 5 peolinnad Euroopas eepilise ja metsiku puhkuse jaoks.

Berlin Amsterdami, hävitada baarid Euroopa suurimaks ööklubiks, kõrval rongi saabumise või klubihüpe, kinnitage oma turvavöö veel metsikuima reisi jaoks.

 

1. Pidu Berliinis, Saksamaa

Üks sõbralikumaid linnu Euroopas, Berliin on kunstnike meka, muusikud, ja maailma parimad DJ-d. Selle ajalugu ja kultuur on mõjutanud selle mitmekesisust ja ülitähtsat lähenemist, mis tähendab, et midagi läheb. seega, Berliin on Euroopa metsikum ja parim peolinn.

Berliini klubi- ja peomeeleolu algab tavaliselt hilja pärast pimedat. Kui soovite kogeda Berliini ööelu nagu berliinlane, pakkige mugavad kingad, ja vabaajarõivad ning saabuvad reedel. Haarake jooki ühes paljudest Berliini baaridest ja suunduge tööstuspiirkonda.

Berliini parimad klubid on peidetud Berliini tööstuspiirkonda ja rongide alla. Valmistage ennast ette peoks, mis ei lõpe kunagi, või peatub ainult siis, kui viimane mees seisab. Berliinlaste klubiõhtuid alustatakse juba varakult 1 olen laupäeviti kuni pühapäeva õhtuni. Sellega on Berliin kindlasti Euroopa hullumeelsemate ja parimate peolinnade seas, kuhu reisivad turistid ja klubikülastajad üle kogu maailma..

Mis on Berliini parim ööklubi?

Kui olete 48 tundi pidutsemist ja teil on aega ainult ühe klubi jaoks, siis pidage kindlasti pidu Berghainis. Parimad techno- ja house-helid rokivad tantsupõrandal terve nädalavahetuse.

Frankfurtist Berliini rongiga

Kopenhaagenist Berliini rongiga

Hanover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

Best party cities in Europe and Berlin Germany

 

2. Pidu Budapestis, Ungari

Päeval ja päikeseloojangu ajal, Budapest on oma muljetavaldavate arhitektuuriliste kalliskivide ja saitidega absoluutne uimastaja. Tänavatel ringi liikudes, teie silmad ei suuda vaevu jälgida Euroopa kaunimaid vaatamisväärsusi. Aga, öösel avastad alternatiivse maailma, mahajäetud hoonete maailm, mis muutub Euroopa kõige ebatavalisem baarid, ja see ainulaadne stseen paneb Budapesti meie ette 5 parimad peolinnad Euroopas.

Pärast pimedat, alternatiivses ruumis, kus puuduvad etikett ega majareeglid, asjad lähevad kindlasti loodusesse.

Milline on parim ööklubi Budapest?

Lihtne aed on Budapesti ikooniline varemete baar selles piirkonnas 7 ja selle labürindi ülaosa sektsioon ning kohustuslik külastus Budapesti peoõhtute eriti segaseks saamiseks.

Viinist Budapesti rongiga

Prahast Budapesti rongiga

Münchenist Budapestisse rongiga

Graz Budapesti rongiga

 

 

3. Pidu Prahas, Tšehhi Vabariik

Praha on üks uhkemaid linnu Euroopas. Päeva jooksul on tunne, nagu oleksite lossidesse tagasi jõudnud, printsid, ja rüütlilood, kuid öösel rändate aeg-ajalt hullumeelsesse ööellu, kus takistused on ukse taha jäetud.

Linn on jõe ääres õlleaedu täis, pubid, ja baarid, kust avaneb suurepärane vaade linnale, ja muidugi kurikuulus klubimaastik.

Milline on parim ööklubi Praha?

Prahas asub Euroopa suurim klubi, 5-lugu Karlovy Lazne klubi. Niisiis, kui plaanite oma sõpradega Praha reisi või Eurotripi, et uurida Euroopa parimaid peolinnu, siis tuleb see teie seiklus peatada. Pange tähele, et kui olete klubi uksest sisse astunud, võite lahkuda hoopis teistsugusest inimesest, ükskõik, mis Prahas juhtub, jääb Prahasse.

Nürnberg Prahasse rongiga

Münchenist Prahasse rongiga

Berliinist Prahasse rongiga

Viinist Prahasse rongiga

 

People dancing at prague czech republic party at a nightclub instagram picture

 

4. Pidu Amsterdamis, Madalmaad

Kuulus oma kaunite kanalite ja kohvikud, Amsterdam on populaarne eurooplane puhkuse sihtkoht. Sellel on väga vaikne vibe, vaatamata oma kurikuulsale punaste tulede linnaosale ja kohvikutele.

Kui hollandlased eelistavad madala võtmega koosviibimisi, kui küsida turiste kogu maailmast, nad ütleksid, et Amsterdamist on teine ​​külg. Võrreldes teiste meie parimate peolinnade linnadega Euroopas, Amsterdam, leiad transsihääled enamikes klubides, vaid ka elav muusika. Otse-show'd on Amsterdamis väga populaarsed.

Milline on parim ööklubi Amsterdam?

Vaid mõned parimad elava muusika klubid on Melkweg ja Bimhuis, ja parimad ööklubid on De Marktkantine ja Shelter.

Bremenist Amsterdami rongiga

Hannoveri Amsterdami rongiga

Bielefeld Amsterdami rongiga

Hamburgist Amsterdami rongiga

 

Amsterdam party at a nightclub instagram picture

 

5. Pidu Viinis, Austria

Linnas, mida me kõik tunneme enneolematu ooperi- ja kultuurielu poolest, on ka vapustav ja lõbus ööelu. Vastupidiselt teistele naaberriikide ööklubide stseenidele, öösel Viini ööelu on sõbralikum ja pingevabam. Näiteks, pingevaba ukse korral on Viinis sissepääsutasu madalam.

Viinis, enamasti võite leida tehnoklubisid, aga ka mõnes klubis põrandaaluseid ja happelisi stiile.

Milline on parim ööklubi Viin?

Parimate tehnoparteide jaoks lähevad Das Werk ja Grelle Forelle. Kui soovite klubi indekseerimist, siis suunduge Gurteli poole, tee, mis kulgeb läbi kesklinna. Siit leiate kõige rohkem pubisid ja klubisid. Tutvuge kindlasti Venster99-ga.

Elektro Gonner on suurepärane näide Viini pentsikust ööelust. Asub elektripoes, see on ka ruum videoinstallatsioonide ja elektrimuusika jaoks. Le Loft baar asub Sofitel Vienna Stephansdomi ülaosas eepilise päikeseloojangu ja linnavaatega.

Salzburg Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Best party cities in Vienna Europe

 

Lisateave pidude kohta Euroopas

Millist hooaega on kõige parem kogeda Euroopa ööelust?

Kevad ja varasügis on parimad aastaajad reisimiseks ja Euroopa parimate peolinnade avastamiseks.

 

Milline on sissepääsutasude hinnaskaala Euroopa ööklubides?

Osavõtutasu on riigiti erinev. Enamik Euroopa linnu on väga taskukohased, näiteks, Praha ja Budapest, 5-20 eurot sissepääs ja alkohol mõistliku hinnaga, mõned kohad on kallimad, aga kõige tähtsam, tuleb varakult tulla, nii et te ei pea pikka aega järjekorras seisma.

 

Millises linnas on aastavahetuse ja jõulude ajal Euroopa parim ööelu?

Parim linn jõulude ja aastavahetuse pidude jaoks on kindlasti Berliin, kui reisite a kitsas eelarve. Amsterdam ja Praha on talvel uhked, aga natuke hinnalisem.

Kokkuvõtteks, Euroopal on midagi pakkuda igale maitsele, soov, õeluse tase, ja eelarve. Meie tipp 5 peolinnad pakuvad kõigi maailmade parimat. Võite kindlasti alustada õrnalt baarihüpetest või elava muusika klubidest ja jätkata Euroopa metsikuimatele tantsupõrandatele, kõik ühe ööga. Kõige tipuks, iga linn on hõlpsasti juurdepääsetav kaudu rongi reisida, nii et kui on teie metsikim unistus korraldada hull pidude nädalavahetus ja külastada kõiki 5, siis ootab Euroopa.

 

siin Salvesta rong, aitame teile hea meelega kõige odavamate rongipiletite leidmise meie nimekirja kantud ilusatesse peolinnadesse.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebi postituse „5 parimat peolinna Euroopas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-party-cities-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)