Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 02/07/2021)

Üks põnevamaid perepuhkusi läheb põnevale reisile Euroopa ühte parimasse teemaparki. Ainult Prantsusmaal, teil 3 hämmastavad teemapargid, ja oleme käsitsi valinud 10 parimad teemapargid Euroopas järgmiseks perereisiks. Maailma parimad rulluisusõidud, nõiutud metsad, maagilised maad, haldjad, ja ajas rändavad vaatamisväärsused, ootavad sind, Prantsusmaalt Austriasse ja Suurbritanniasse.

Raudteetransport on kõige keskkonnasõbralikum viis reisimiseks. See artikkel on kirjutatud harimise Train Reisimine ja tegi Salvesta Rong, Odavaimad rongipiletid Euroopas.

 

1. Europa-Park Roostes Saksamaal

Saksamaa suurim teemapark, teemapargis Europa on rohkem kui 100 vaatamisväärsuste. Europa-Park on populaarsuselt teine ​​teemapark Euroopas, pärast Disneylandi Pariisis. Kui teie lapsed armastavad rullnokke, siis on neil lööklaine 13 rulluisud pargis.

Kui plaanite reisi Strasbourgi, siis peaksite vähemalt planeerima 2 päeva Europa-Parki jaoks. See on tingitud juba mainitud põnevate vaatamisväärsuste arvust, ja täiendavad fantastilised saated. Noorimatele meeldib lummav päkapikusõit, ja Big-Bobby-Car ringraja võistlussõitjatele, samas kui suuremad lapsed ja vanemad puhutakse Islandi maastikul Blue Fire Mega rannasõidul.

enamgi veel, kui plaanite tõepoolest pikka visiiti, siis võiksite ööbida ühes kohapeal asuvas hotellis. Nii saaksite oma pargi Europe-Park külastamisest maksimumi võtta, ja kogege kõiki temaatilisi alasid: Aafrika seiklusmaast Grimmi lummatud metsani.

Kuidas saada Europa-parki?

Europa-Park on umbes 3 tundi Frankfurdist, ja saate selleni jõuda rongi saabumise üle Saksamaa Ringsheimi. Siis, saate rentida auto- või bussitransporti.

Kölnist Frankfurti rongiga

Münchenist Frankfurti rongiga

Rongiga Hannoverist Frankfurti

Hamburgist Frankfurti Rongiga

 

Europa-Park water slide

 

2. Disneyland Pariis, Prantsusmaa

See on ilmselt meie kõige kuulsam teemapark 10 parimad teemapargid Euroopa nimekirjas, Pariisi Disneyland on lemmik igas vanuses külastajate seas. Võluvad tegelased meie kõigi aegade lemmik Disney-lugudest, meelitada igal aastal miljoneid külastajaid.

Disneyland on Chessy linnas, Prantsusmaal. Seal asub Walt Disney stuudio ja vaatamisväärsuste park, kus saab astuda muinasjuttu, ja kõik teie lapsepõlveunistused täituvad. Walt Disney maailm ärkab ellu, hämmastavates vaatamisväärsustes, ja sellised saated nagu Alice'i labürint ja Mickey 4D saade.

Saate seda maagiat laiendada tervele nädalavahetusele, ja ööbida Disney hotellides, või partnerhotellid, mis on vaid tasuta transporditeenus Disneylandist eemale.

Kuidas Disneylandini jõuda?

Disneyland on õiglane 20 minuti kaugusel Pariisist. Siia pääseb otse Pariisi lennujaamast, või Marne-la-Vallee Chessy rongijaam.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Disneyland Paris castle

 

3. Viini Prateri teemapark Austrias

Prater Wien on Austria parim teemapark, ja üks neist 10 parimad teemapargid Euroopas. Teie perel on hämmastavalt palju aega metsikel mäeradadel, ja virtuaalse reaalsuse vaatamisväärsused, nagu dr. Archibald.

Lisaks, on kärusid, kummitavad lossid, ja kõige tipuks, hiiglaslik vaateratas Austrias. See suur vaateratas on avatud aastaringselt ja on üks Viini peamised vaatamisväärsused.

Kuidas jõuda Viini teemaparki Prater?

Prater lõbustuspark asub Viini 2. linnaosas, ja sinna pääseb taksoga või metrooga kesklinnast.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Viennese Prater Theme Park In Austria Big Wheel

 

4. Gardaland Itaalia

Nagu arvata võis, Gardaland asub Itaalias Garda järve lähedal. Teemapargina, mis asub vee lähedal, Gardalandi teemapargis on palju lõbusaid veesõite, nagu Colorado paat, ja džungli kärestik.

Lisaks, Gardalandis on loomulikult ka mereelustiku akvaarium, kohta 13 temaatilised alad, ja 100 liigid. Kahtlemata, teie lapsed oleksid mere all täiesti lummatud, ja ei taha kunagi lahkuda.

Vastupidi, kui te olete kõik seotud adrenaliiniga, siis teile meeldiks põnev Blue Tornado rullnokk.

Kuidas saada Gardalandi teemaparki?

Trenitalia rongiga saate sõita Veneetsiast Peschiera del Garda jaama, ja siis süstik Gardalandi.

Milaanost Veneetsiasse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Bolognast Veneetsiasse rongiga

Treviso Veneetsiasse rongiga

 

Gardaland Italy kids mushroom

 

5. Eftelingi park Holland

Eftelingi teemapark on üks 10 parimad teemapargid Euroopas. Muinasjutud, millel me kõik üles kasvasime, elustuvad Eftelingi vaatamisväärsustes ja lummatud metsas, Hans Christian Andersenist vendade Grimmideni.

Fata Morgana viib teid Kaug-Idasse ja sultanite maadele, samal ajal kui veealused ja aururullid viivad teid üle teie kõige hullemate unistuste. Haldjate maailm ootab teid a paadisõit pimedas ja salapärases Droomvluchtis.

Ühestki sõnast ei piisa Eftelingi teemapargi võlu kirjeldamiseks kogu perele, nii et peate oma Hollandi puhkusel selle teemapargi jaoks lihtsalt aega leidma.

Kuidas jõuda Eftelingi teemaparki?

Amsterdamist saate rongiga sõita ‘s-Hertogenboschi, ja seejärel buss otse Eftelingi teemaparki.

Brüsselist Amsterdami Rongiga

Londonist Amsterdami Rongiga

Berliinist Amsterdami Rongiga

Pariisist Amsterdami rongiga

 

 

6. Legolandi teemapark Windsoris Suurbritannias

Kui kõik vaatamisväärsused on täielikult lego-valmistatud, see teemapark on veel üks paradiis lastele. Windsoris asuv Legolandi teemapark loodi lastele Lego mänguasjasüsteemi ümber.

seega, iga üksik rullnokk, paat, ja reisirong on valmistatud tohututest legotükkidest. See hämmastav teemapark Inglismaal asub Berkshire'is ja ainult pool tundi Londonist.

Kuidas jõuda Windsoris asuvasse Legolandi teemaparki?

Rongiga peaksite sõitma London Paddingtonist Windsorisse & Eton Central ühendusega, või otse rongiga London Waterloost. Siis, igast rongijaamast on Legolandi liinibussid.

Amsterdamist Londoni rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

Legoland Theme Park In Windsor UK

 

7. Asterixi teemapark Prantsusmaal

Kui te ei tea, Parc Asterix põhineb Albert Uderzo ja Rene Goscinny kuulsal koomiksisarjal, Asterix. seega, lähedal 2 miljon külastajat naudib Prantsusmaa suuruselt teise teemapargi imetlust. Esimene on muidugi maagiline Disneyland.

Asterixi teemapargist leiate suurejoonelise Discobelixi ja saate super keerutada, delfiinidega kohtuma ja muud loomad külas Gaulois, ja muidugi nautida muid põnevaid vaatamisväärsusi.

Kuidas jõuda Asterixi parki?

Ainult Asterixi teemapark 30 minuti kaugusel Pariisist B-liinil Pariisi Gare du Nordi rongiga. Siis tulete Charles de Gaulle juures maha 1 lennujaam, ja suunduge pargi süstikule.

 

Asterix Theme Park In France rollercoaster

 

8. Futuroscope Park Prantsusmaal

Robotitega tantsimine, ajas reisimine, ja reisida 4 maa nurgad kõrgel, Futuroscope'i teemapark on sellest maailmast väljas. See hämmastav teemapark asub Prantsusmaal kaunis Nouvelle-Aquitaine piirkonnas.

Futuroscope ühendab sensoorsed atraktsioonid teadusega ning on kogu pere jaoks väga lõbus ja hariv kogemus.

Kuidas jõuda Futuroscope'i teemaparki?

Eurostari poolt erakorralisse teemaparki Futuroscope pääseb Lille'i või Pariisi, ja vaheta TGV.

Pariisist Roueni Rongiga

Pariisist Lille'i rongiga

Rouenist rongiga Bresti

Rouenist Le Havre'i rongiga

 

Futuroscope Theme Park In France Glass building

 

9. Chessingtoni teemapark World of Adventures Suurbritannias

Chessingtoni seikluste maailm Suurbritannias on safariteemaline park. See tähendab, et igasugune Chessingtoni lõbustuspargi külastamine muutub perekondlikuks seikluseks metsloomade salapärasesse ja köitvasse maailma ning kogu Aafrikas.

Lisaks metsikutele seiklustele, saate nautida ööbimist Safari ja Azteca teemalistes hotellides, ja pikendage oma viibimist. Niisiis, kui olete seotud metsikute seiklustega, teil on džunglivahtidel hämmastavalt aega kogu pargis, Tiigri kivi, ja jõeparved.

Chessingtoni seiklusmaailm on mõeldud seiklushimulisele perele, ja teil on kindlasti oma elu aeg.

Kuidas jõuda Chessingtoni seiklusmaailma?

Chessingtoni metsik teemapark on 35 minuti kaugusel Londoni kesklinnast rongiga. Niisiis, saate edelaraudteelt minna Waterloost Chessingtoni lõunajaama.

 

Chessington World Of Adventures Theme Park In The UK

 

10. Teemapark Fantasialand Saksamaal

Fantasialandis saavad teoks kõik laste fantaasiad 6 suurepärased maailmad. Igas maailmas, saate nautida kõige põnevamaid sõite, ning valguse ja värvi vaatamisväärsused.

Niisiis, mis muudab Fantasialandi üheks parimaks teemapargiks Euroopas? Hiina linn, Mehhiko, Aafrika, Berliin, Wuze linn, salapära kuningriik, ja Rookburgh, hämmastava atraktiivsusega igas maailmas. Mustast Mambast kuulsa Taronini, need sõidud löövad su eemale.

Kuidas jõuda Fantasialandini?

Bruhli rongijaamast saate kasutada süstikut. Fantasialand asub kohas Bruhl, vaid 2o minuti kaugusel Kölnist.

Selle lõbu kokkuvõtteks, Euroopa helgemad pead on loonud maailma kõige hämmastavamad teemapargid. Ükskõik, kas reisite väikelastega või võtate vanemaid lapsi seiklema, euroopa 10 meie nimekirja parimatel teemaparkidel on parimad vaatamisväärsused igas vanuses.

Berliinist Aacheni rongiga

Frankfurdist Kölni rongiga

Dresden Kölni rongiga

Aachen Kölni rongiga

 

siin aadressil Save A Train, aitame teil hea meelega planeerida oma reisi “10 Euroopa parimad teemapargid”.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie blogipostituse “10 parimat teemaparki Euroopas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-theme-parks-europe%2F%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)