Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 24/12/2021)

Reisimine rongiga on tuntud andes reisijate mõned kõige ilus Train Bridges, filmikunsti maastikuvaadetest. Kuidas võimaluse reisida Train Bridges, näed kuppelmaastik, maakoht, ja ookeanid kõik oma mugav asukoht, kui liiklevad Euroopa raudteel. Mõnikord raudtee ise on kõige tähelepanuta ilu. need neli Euroopa raudtee Rong Bridges võtab oma hinge ära.

 

Meie esimene rong Bridges pick on Landwasser viadukt, Šveits

Landwasser viadukt, Šveits
Šveits rongisõitudest

 

See rongisild on uskumatu arhitektuuriline ime. Näete kuus lubjakivi kaared toetub viie suure sammast. Sild viib otse 216 meetri pikkuse Landwasseri juurde Tunnel.

Sild ulatub Landwasser jõe linnade vahel Schmitten ja Filisur, aastal Graubunden piirkond kohta Šveits. Samuti on kuulutatud UNESCO maailmapärandi nimistusse. See töötab täna ja on olnud alates selle valmimisest aastal 1902.

Müncheni Basel rongid

Zurich Basel rongid

Bern Basel rongid

Genfi Basel rongid

 

Forth raudteesild, Ülemine Train Bridges Šotimaal

Neljanda sild, Šotimaa
Šotimaa Rail bridge

 

See suurepärane Šoti maamärk ületab jõe Forth kell Queensferry, just lääne Edinburgh.

See on tehtud kolm terasest kahekordse konsoolid liitus pikk talasid. Hiiglaslik needid ühendada need peamised struktuuri Train Bridges. Graniit muulide toetada konsoolid. See on tõeliselt feat Victoria inseneri.

Rong silla valmis 1890 ja renoveeritud ja värvitakse 2011-2012. Forth raudteesild on olnud UNESCO maailmapärandi nimistusse site sest 2005. On vahel 190 ja 200 rongide kogu see päev.

 

Hohenzollernbrucke, Saksamaa

Hohenzollernbrücke, Saksamaa
Saksamaa rongid silla

 

Reini jõe jagab saksa linna Kölni. Seitse sillad ületada majesteetlik jõgi Kölni. Hohenzollernid Train Bridges ei ole mitte ainult kõige ilusam, vaid ka kõige kasutatavam raudtee silla Saksamaa. See näeb üle 1200 rongid iga päev üle kuue rajad.

Hohenzollernbrücke on kaarsild, kolme rauda kaared piki selle pikkus. Ta viidi lõpule 1911 ja renoveeritud 1940., 1950s, ja 1980..

Kuna see on ainult 409 meetrit pikk, seal on ka osa silla jalakäijatele ja jalgratturitele. Seal on üks kummalgi pool rongi rajad. Inimesed on hakanud paigutama “armastan tabalukke” aia vahel raudtee ja kõnniteedel alates 2008.

Frankfurt Kölni rongid

Brüssel Kölni rongid

Viin Kölni rongid

Müncheni Kölni rongid

 

Viadukti Chamborigaud, Prantsusmaa

Viadukti Chamborigaud, Prantsusmaa
Prantsusmaa vana rongide silla

 

Leiad selle suurepärase poolringikujuline kaar Train Bridges Prantsuse külas Chamborigaud, aastal lõpetatud 1867. See on veel tänapäevalgi kasutusel.

Kivi viadukti läbib Luech jõe. See on kõver sild kogupikkusega 387 meetrit. Kuid, see on väga kitsas on ainult 14m lai. Viadukti Chamborigaud s kõver nägu ülesvoolu, Erinevalt enamikust teistest sillad sedalaadi.

Lyon Marseilles rongid

Pariis Marseille rongid

Meeldiv Marseilles rongid

Bordeaux Marseillehin rongid

 

Santa Giustina raudteesild, Itaalia

Santa Giustina raudteesild, Itaalia
Itaalia ajalooliste rongi silla

 

Rong viadukti on number 31 nimekirja maailma kõrgeim rongi sillad. ta seisab 145 meetrit kõrge ja lihtsalt 78 meetrit pikk. See asub lõppu Santa Giustina järve Dermulos, Põhja-Itaalia.

Santa Giustina järv on inimtegevusest ja vesi, mis voolab ta toodab elekter. See on ka tuntud veesport ja kanuusõit.

Milano Dermulo Trento rongid

Torino Dermulo Trento rongid

Padova Dermulo Trento rongid

Venezia Dermulo Trento rongid

 

Valmis rongiga sõita rongi Bridges näha neid imesid inimtegevuse? Broneerige oma istme ja ei maksa ettetellimistasud www.saveatrain.com.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbreathtaking-train-bridges-europe%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)