Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 02/08/2021)

Suurbritannia õnnistatud rikkaliku raudteevõrgu mis on mõjutanud tema sotsiaalse ajalugu ja majandusliku arengu põlvkondade.

Ja kui sa oled raudtee entusiast, Ühendkuningriigi raudtee puhkus hõlbustab põnev tegevus kohtades kogu tee Aberdeen et Penzance.

Seega, kui teie südame komplekt nähes Suurbritannia rongiga, Siin on seitse kohta ja off-track vihjeid.

 

  1. Glasgow pearaudteejaam

Külas Glasgow Central Station on must - mitte ainult see ühendab teid Šotimaa Scenic võlusid, kuid see on ka 91 protsenti heakskiidu määr valvekoer Transport Focus, jaam kapten Paul Lyon jookseb neli ekskursioonid päevas ja seda tähte enda BBC seriaal.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

  1. Birminghami uus tänav

Birminghami uus tänav on veel üks jaam, millel on kõrge kliendirahulolu. West Midlandsi raudtee sõlmpunkt oli täielikult ümber projekteerida sisse 2015 ja uhke valik cool restoranid, sealhulgas ettevõttesisene Five Guys burgeriühendus-ideaalne boksipeatuseks.

Lille Londoni rongid

Kölni Londoni rongid

Lyon Londoni rongid

Luksemburgi Londoni rongid

 

  1. Kings Crossi jaam

Nr tõeline raudtee entusiast jätaks Suurbritannias ilma põhjalikult uurida Londoni King Cross Station. See on kõrval King Crossi Püha Pancras Maaalune jaam, lähedal Regent park ja Briti raamatukogu, ja müstilise platvormi kodu 9 ¾, lähtepunkt jaoks Sigatüüka Express - piisavalt ütles.

Antwerp Londoni rongid

Haagi Londoni rongid

Bordeaux Londoni rongid

Genfi Londoni rongid

 

4. Raildar

Rong app Raildar pakub live kaarti iga rongi UK raudteevõrgustiku - dünaamiline versioon näitab isegi rongid liiguvad. See rong väljavalitu fantaasia app ka track paigutusega ja ristmikul kaardid - milline suurepärane idee!

Londonist Brüsselisse rongid

Londonist Pariisi rongid

London Lyon rongid

London Amsterdami rongid

 

5. Light lugemine

Kui sa pärast neetimine raudteega seotud lugemise, Parallel Lines näeb autor Ian Marchanti võtta viril pilk 175 aastat Suurbritannia kinnisidee rongid. Aedikus kirega ja huumor, see on inspireeriv ülevaate Briti iseloomu ja kultuur.

 

6. Lugemine tõelise entusiastid

Hilistel 19th ja varajase 20th sajandeid, George Bradshaw on raudtee juhendid olid apps oma päevast ja tingimusel uusimat teavet rongiliinil ümber Suurbritannia ja kogu Mandri-Euroopas. The aprill 1910 juhend on kirjutatud Suurbritannia raudteevõrgu ületamatus tipus ja sellest on saanud raudteefännide piibel - leidke Amazonist veebist kordustrükitud väljaandeid.

 

7. Online-õpe

Tasuta või mõistliku hinnaga internetiühendus on saadaval paljudes Ühendkuningriigi rongiliinides ja linnakeskustes, nii et kui teie reis on osa pikemast võõrastena, õpib online määral koos meeldib Anglia Ruskini Kaugõpe võib jätkata katkematu. Ja seal on midagi elujaatav vestlemise klassikaaslastega erinevates riikides kui sa käega rannikul ja kogu Clifftops.

 

Järgige neid seitse ja välja lülitada lugu näpunäited Briti raudtee tagatud kvaliteet ja mugavus - näeme jaamas.

 

Kas teil on nõuandeid rongireisideks? Jagage neid kommentaarid lõik ja kui sa vaja rongi – Säästa rong.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link selle blogi postitus, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbritain-by-train-8-on-and-off-track-tips%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)