Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 03/09/2021)

Rongireisid on kõige tavalisem viis Euroopas reisides. seega, mõned maailma tihedaimad rongijaamad asuvad Euroopas ja kohati, maailmas.

Vaatamata tipptundidel rahvarohkele, tipp 5 Euroopa kõige tihedamad rongijaamad on loodud pakkuma kõike, mida võite oma reisidel vaja minna.

Vaadake meie teekonda Euroopasse ja uurige, milline rongijaam on Euroopa kõige hõivatum. Olete avastamas, kus saate Vivaldit kuulata ja millises rongijaamas võite jõe ääres oodata oma rongi väljumist Itaaliasse.

 

1. Gare Du Nord rongijaam, Pariis

Gare du Nord Pariisis (Sõna tähendus prantsuse keeles on raudteejaam, Prantsuse keeles on Nord põhja pool) on kõige tihedam rongijaam Euroopas. Seal on lähedal 700,000 reisijad, kes läbivad rongijaama iga päev. Rongijaam asub raudteejaama lähedal 10th linnaosa Pariisi põhjaosas, nii et suurem osa reisijatest on pariislased. Ainult 3% rongi reisijatest on turistid, kes saabuvad Suurbritanniast või Ühendkuningriiki Ühendkuningriigiga Eurostar rongi.

Ehitati sisse Euroopa kõige tihedam rongijaam 3 aastat, vahel 1861 ja 1864. Arhitekt kavandas 9 tähelepanuväärsed kujud, mis kaunistavad rongijaama sees ja 23 kujud kaunistavad jaama fassaadi. Kujud tähistavad peamisi Euroopa linnu, mida rong Pariisiga ühendab.

Märkimisväärset rongijaama laiendati aastate jooksul kaks korda ning reisijate ja raudteeliinide kasvava arvu tõttu loodetakse seda uuesti laiendada..

Rajatised

Pariis-Nord on rongijaam Põhja-Prantsusmaa ja rahvusvaheliste sihtkohtade reisimiseks, näiteks, Saksamaa, London, ja Amsterdami. seega, see hõivatud rongijaam pakub teile kõiki reisimiseks vajalikke asju teie jaoks pühad Prantsusmaal. On poode, turismiinfokeskus, kohvipoed, ja pagasikapid, kui soovite mõni tund enne rongi väljumist mugavalt Pariisi uurida.

Amsterdami Pariisi piletid

Londonist Pariisi piletid

Rotterdami Pariisi piletid

Brüsselist Pariisi piletid

 

Gare Du Nord, Pariis on kogu Euroopas kiireim rong

 

2. Hamburgi keskjaam, Saksamaa

Rohkem kui 500,000 reisijad läbivad Hamburgi Hbf-i (Hbf on Hauptbahnhofi lühike sõna, mis tähendab keskjaama) rongijaam Saksamaal. seega, see on teine ​​kõige tihedam rongijaam Euroopas.

Rongijaam ehitati sisse 4 aastatel ning selle projekteerisid arhitektid Heinrich Reinhardt ja Georg Subenguth. Aastal avati rongijaam 1906 ja sisse 1991 põhja sillale lisati kaubanduskeskus, kus on restoranid, kioskid, apteek, ja teeninduskeskused.

Kui plaanite rongi saabumise Saksamaale, sa said nautida klassikalist muusikat. nii, ostmise ajal viimase hetke meened, olulised reisid, ja haarates sööma hammustuse, olete teretulnud kuulama ja nautima Vivaldi nelja aastaaega.

Hamburgi Kopenhaageni piletid

Piletid Zürichist Hamburgi

Hamburgi Berliini piletid

Rotterdami Hamburgi piletid

 

Kinni rongijaam Euroopas

 

3. Zürichi HB keskraudteejaam, Šveits

Šveitsi suurim rongijaam asub Zürichis. Zürichi HB (HB on nagu Hbf ja see tähendab Hauptbahnhof = keskjaam) rongijaam on üks tihedamaid raudteejaamu Euroopas. Kiire Šveitsi rongijaam ühendab Šveitsi kogu riigi linnade ja naaberriikidega. Seal on 13 platvormid ja 2,915 rongid väljuvad Saksamaale, Itaalia, Prantsusmaa, ja Austria iga päev. seega, Zürichi raudteejaam on üks tihedaimaid rongijaamu maailmas.

Teine asi, mis muudab selle rongijaama kõige aktiivsemaks Euroopas, on see, et seal on tegelikult sagimist & tormiline linnaelu jaama sees. Näiteks, sõltuvalt teie reisiajast, sa võiksid nautida jõuluturge ja tänavaparaadid.

Zürichi rongijaam asub Zürichi vanalinnas. Euroopa Sihli jõgi läbib jaama, see tähendab, et selle kohal ja all on raudteerajad.

ka, Zürichi rongijaam ühendab Šveitsi Prantsusmaaga, Saksamaa, Itaalia, Tšehhi Vabariik, ja Austria.

Rajatised

Sarnaselt teiste meie nimekirjas olevate rahvusvaheliste rongijaamadega, Siin on valuutavahetuspunkt, kassa, pagasihoid, turismiinfokeskus, ja WiFi-ühendus Zürichi rongijaamas. nii, juhuks, kui olete unustanud midagi enda jaoks pakkida puhkus Šveitsis, ei muretse, sest jaamas võib leida kõike.

Münchenist Zürichisse piletid

Berliinist Zürichi rongipiletid

Baselist Zürichi rongipiletid

Viinist Zürichi rongipiletid

 

Zürichi HB, Šveits on üks populaarseimaid 5 Euroopa tihedaimad rongijaamad

 

4. Rooma Termini rongijaam, Itaalia

Rooma raudteejaamas on meie ülaosa 5 Euroopas on kõige tihedamaid rongijaamu, kuna seal teenindatakse silmapaistvat reisijate arvu aastas. Kuni 150 Aastas saabub ja väljub tihedast rongijaamast miljon reisijat.

Rooma raudteejaam ühendab Rooma Termini teiste Itaalia linnadega läbi Trenitalia. Lisaks, raudteejaam ühendab Itaaliat naaberriikidega läbi 29 platvormid. Näiteks, Rooma Termini juurest, võite reisida Šveitsi Genfi, München Saksamaal, ja Viin Austrias.

Rajatised

Rooma rongijaamas on kõik, mida reisijal Euroopas või Itaalias reisimiseks vaja läheb. seega, esikus, leiate valuutavahetuspunkti, restoranid, taksoteenused, ja pakiruumid. Kõik on planeeritud ja loodud selleks, et teie reisid kulgeksid võimalikult sujuvalt.

Milano-Rooma piletid

Firenzesse Rooma piletid

Pisa Rooma piletid

Napoli Rooma piletid

 

 

5. Müncheni Hauptbahnhofi raudteejaam, Saksamaa

Täna on olemas 32 platvormid Euroopa ühes tihedaimas rongijaamas. Lisaks, enamikusse Saksamaale on pakutavad rongiliiklused InterCity ja EuroCity, ja Itaalia, Prantsusmaa, Šveits, ja Austria. Müncheni Hauptbahnhofi raudteejaamast saate sõita Berliini, Frankfurt, Viin Saksamaal või rongiga Veneetsiasse ja Rooma Itaaliasse, Pariis, ja Zürichi.

ümber 127 aastas külastab miljon reisijat Müncheni rongijaama. See silmapaistev arv teeb jaamast ühe kõige tihedama liiklusega rongijaama Euroopas.

Rajatised

Sarnaselt teiste eespool nimetatud rongijaamadega, Müncheni rongijaam pakub reisijatele palju mugavusi ja teenuseid. Näiteks, leiad toidupoode, kingipoed, ja isegi lapsed & noorte muuseum rongijaamas.

Jaamast väljas, leiad U-Bahni metroo, taksoteenused, ja trammiliinid, mis viivad teid kõikjale Münchenisse.

Düsseldorf Müncheni piletid

Dresdeni Müncheni piletid

Pariisist Münchenisse piletid

Bonni Müncheni piletid

 

toidubaas hõivatud rongijaamas Euroopas

 

Ükskõik, kas otsite piirkondlikku või rahvusvahelist rongi, et reisida üle Euroopa, tellige oma rongipilet Salvesta Rong. Aitame teid hea meelega parimate võimalike hindadega piletite leidmisel.

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “top 5 Euroopa tihedaimad rongijaamad” saidile? Võite võtta meie pilte ja teksti ja anna meile krediiti koos link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/busiest-train-stations-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)