Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 18/12/2022)

Tähistame King päev Hollandis võib olla parim pidu Holland. Peal 27 aprill, nad tähistada King Willem-Alexander sünnipäev muusika, tänava isikutele, täikad, ja lõbus messid. Kuningas ise läbib riigi oma pere. Ööl King päev, Kuninga ööd tähistatakse koos muusikasaated Haagis ja teistes linnades ning riigi suurim kirp ("Tasuta") turul Utrecht. Valmis teada saada, mida see kõik umbes? siin on, miks sa peaksid olema Tähistame King päev Hollandis.

*Märge! King päev on ainult üks kuu pärast. Nüüd on aeg broneerida Amsterdam hotell Tähistame King päev Hollandis. Külalised kogu Holland, ja üha välismaalt raamatu alguses, et tagada toad on saadaval.

 

MIS on nimi?

algselt, Princess tähistati Holland kohta Wilhelmina sünnipäeva (31 august), kui ta oli veel printsess. Pidu oli mitmest osast seda, kaasa arvatud; palju laste mängud ja kaunistatud tänavatel. Kui Wilhelmina sai uue kuninganna pärast oma isa surma, oli see muutunud kuninganna päev.

Juliana, Järgmise kuninganna ja Wilhelmina tütar, tähistas kuninganna Day 30 Aprillil paraad kohta Soestdijki. Beatrix Samuti tähistati kuninganna Day 30 aprill (tema oma sünnipäev on jaanuaris) kuid vastupidiselt ema, ta võttis kogu oma pere ja mööda riiki reisima külastada mitme valla. Kuningas Willem Alexander järgis seda traditsiooni. Ta sündis 27 aprill ja see sai ametliku päev 2014 tähistame King päev Hollandis.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

 

ORANGE kõike Tähistame King päev Hollandis!

Hollandi kuningliku perekonna kannab nime: House of Orange. See tähendab sõna-sõnalt oranži värvi. Tulemusena, see on muutunud Holland rahvusliku värvi. On King päev, leiad kõik seljas oranž mingil moel või vormi. Niisiis, saama ostud!

Brüssel Utrechti rongid

Antwerp Utrechti rongid

Berlin Utrechti rongid

Paris Utrechti rongid

 

TÄIKAD

Kuigi Tähistame King päev Hollandis, inimestel on lubatud müüa asju tänaval nõudmata loa. tasuta Täikad peetakse parkides ja tänavatel, paljud inimesed pakuvad oma soovimatu omandit, muusika, või mõni muu meelelahutus müügiks. Mõtle seda garaaž müük, kuid palju suuremas mastaabis! Utrecht, kirbu turud isegi alustada õhtul King päev. Nii et saada oma jala peal.

Brüssel Rotterdami rongid

Antwerp sihtkohta Rotterdam rongid

Berlin Rotterdami rongid

Paris Rotterdami rongid

 

 

LET'S terviseks Tähistame King päev Hollandis!

iga pidu nõuab röstsai! õige? On King päev, inimesed terviseks kuninga Orange Bitter, heleoranž liköör. Muidugi, see hoiab traditsiooni seljas oranž, ka! Jooki loodi 1620 tähistada Prince Fredrick Henry võidu. algselt, see ei olnud tuntud, kuid pärast William Orange sai esimene kuningas, see on toodetud veel kord. Sellest ajast, Orange Bitter on tihedalt seotud Hollandi kuningliku perekonna.

Brüssel Tilburg rongid

Antwerpeni Tilburg rongid

Berliin Tilburg rongid

Pariis Tilburg rongid

 

Mida me joomine? ÕLU, MUIDUGI!

Holland armastab oma märjuke ja pärast aastakümneid kestnud nutikas turundus Heineken, nende hollandi kaubik uhkus, kõik on konks vahuse magus nektar jumalate ajal King päev.

ei õlleklaas jäetakse täielikult, no mõistus on jäänud selged. Kui on kunagi päev tõesti lase oma juuksed alla, see oleks see! Ja see ei ole ainult King päev, kuninga öö enne on lõbus. See on tavaliselt hõivatud nagu King päev miinus lapsed ja pered. See tähendab ka vähem pärssimine kõrvalmõju oma õlle, ja segaselt oma sõnu.

Brüssel Maastrichti rongid

Antwerp sihtkohta Maastricht rongid

Liège sihtkohta Maastricht rongid

Charleroi Maastrichti rongid

 

Pere lõbus

Kuningapäeva tähistamine Hollandis ei ole mõeldud ainult täiskasvanutele. Seal on palju tegevusi, mis toimuvad üle linna jaoks noor ja noor süda sealhulgas näomaalinguid, mängud, ja sport sündmused. Kontrollige King päev pere lõbus lehelt.

Brüssel Haagi rongid

Antwerp Haagi rongid

Berlin Haagi rongid

Paris Haagi rongid

 

Kuninga öö & päev Pooled

Tähistame King päev Hollandis on riigipüha, kuid kindlasti mitte puhkepäev. Hollandi, endised pai, ja turistid kogunevad pidupäevaks Amsterdami. Lõbus algab traditsiooniliselt eelõhtul suur päev (Kuninga öö) koos karneval atmosfääri jätkates kogu linna King päev. DJ mängida isikutega väljakutel, erksalt kaunistatud paadid täidavad kanaleid, ja elav muusika voolab tänavatele cafe terrassid. Loe lähemalt King päev sündmused.

 

Tähistame King päev Madalmaades kanalitel

Kunagi varem ei ole ummikuid liikluse olnud nii lõbus! On King päev, tuhandeid kirkavärvilisi paadid pakkida kitsas Amsterdami kanalitel. Hot Vihje. Broneerige paadi ette!

Celebrating King's Day in the Netherlands on the canals

Osale aastane King päev Amsterdamis hämmastav 1,5-tunnine kanal püsikiiruse läbi kesklinna. Marvel on erksavärviline paadid ja nautida piiramatu pardal joogid.

Selle tegevuse:
– Kestus 90 minutit
– Otse rida
– Trükitud või mobiiltelefoni maksekviitung vastuvõtt
– Instant kinnitus
– lihtne tühistamise

 

Hollandi, endised pai, ja turistid kogunevad Amsterdami Hollandis kuninga päeva tähistama. Veenduge, et te ei laseks lõbus, ja broneeri kohe kasutades Salvesta rong ilma varjatud tasusid ja lihtne 1, 2, 3!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrating-kings-day-netherlands%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)