Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 05/11/2022)

Võluvad vanad kesklinnad Euroopas on suurepärane näide Euroopa ajaloo võimsusest. Väikesed majad, muljetavaldavad katedraalid kesklinnas, hästi säilinud paleed, ja keskväljakud lisada Euroopa linnade võlule. euroopa 5 Euroopa kõige võluvamad vanad kesklinnad on sajandite jooksul puutumata jäänud.

Värvid, arhitektuur, ja legendid elavad ja seisavad pidevalt igas linnas. Prahast Colmarini, Euroopa vanalinnakeskused on teie külastamist väärt, ja vähemalt üks pikk nädalavahetus.

 

1. Praha vana kesklinn, Tšehhi Vabariik

Praha võluv vana kesklinn on märkimisväärselt kaunis. Kesklinna väljak on üsna suur, armsate bistroodega, kohvikud, ja toiduturu kioskites. Väljak on ideaalne koht inimeste vaatamiseks, degusteerimine Tšehhi õlu, ja marineeritud vorstid, oodates astronoomilise kella etendust. Vana kesklinna tipphetk on, muidugi, astronoomiline torn. Nii et ärge imestage, kui näete igal ringil platsil kogunemas rahvahulki turiste.

Praha võluva vanalinna kesklinna eripära on ilusad värvilised hooned. Barokkstiil kirik St.. Nikolai ja gooti stiilis 14. sajandi Jumalaema kirik enne Tynit, ei tohi mööda lasta. Vana kesklinn Prahas on ka seal, kus Toimub jõuluturg, ja võluv kesklinn muutub vapustavaks muinasjutuks.

Nürnbergist Prahasse rongide hinnad

Münchenist Prahasse rongide hinnad

Berliinist Prahasse rongide hinnad

Viinist Prahasse rongide hinnad

 

charming old city centers in Prague

 

2. Salzburg, Austria

Salzburgi võluv vana kesklinn on erakordselt kaunis ja ainulaadne. Itaalia ja Saksa arhitektuuri segu, Kesk- kuni 19. sajandi stiilid, luua üks võluvamaid linnakeskusi Euroopas. Salzburg, tuntud ka kui Altstadt on a UNESCO maailmapärandi nimistusse sait ja imeline päevareis Viinist, kättesaadav rongiga.

Salzburgi vana kesklinna süda on printsi vana kodu, Residenzi osariik 180 toad. Residenzi väljak on koht, kus saate nautida Zalsburgi kaunist jõuluturgu, ja elava muusika kontserdid. Samuti, eksle kindlasti vanalinnas ringi, Residenzile purskkaev, Mozarti lapsepõlvekodu, ja Salzburgi katedraal.

Salzburgi linn asub Alpidest põhja pool, koos tornidega, ja taustal kuplid. Jõgi ületab üht kõige paremini säilinud vanalinna Euroopas, lisades postkaardivaateid.

Münchenist Salzburgi rongide hinnad

Viinist Salzburgi rongide hinnad

Grazist Salzburgi rongide hinnad

Linzist Salzburgi rongide hinnad

 

 

3. Brugge vana kesklinn, Belgia

Brugge, või nagu me kõik seda teame, Brugge, on veel üks imeline linn võluva vana kesklinnaga. Kunagi viikingite kodu, täna on üks Euroopa varjatud kalliskividest. Kasutatud’ kitsad alleed ja munakivisillutisega tänavad, värvilised kodud, ja kanalid teevad sellest UNESCO pärandi.

Kui te ekslete Brugge vanas kesklinnas, märkate väikseid poode, mis pakuvad kaunist pitsi. Kasutatud’ pits on kuulus kogu maailmas, nii et lisaks armsate piltide toomisele, pitsist saab suurepärane suveniir, mille saate Brugesest kaasa võtta.

Brugge juurde pääseb ühistranspordiga Brüsselist, ja saate vaguniga linna uudistada, jalgsi, või a paadisõit. Markt on suurepärane koht oma reisi alustamiseks läbi aegade, ja jätkake tähelepanuväärse Brugge kellatorniga, ja Jumalaema Brugge kirik. Kui soovite imetleda võluvat vanalinna keskust ülevalt, siis pakub Kellatorni torn erakordseid vaateid.

Amsterdamist Brugesesse rongide hinnad

Brüsselist Brugge rongide hinnad

Antwerpeni ja Brugge rongide hinnad

Genti Brugge rongide hinnad

 

Bruges Belgium canal and pretty houses

 

4. Colmar, Prantsusmaa

Colmari võluv vana kesklinn on üks armsamaid kohti, mida Alsace'is külastada. Vana kesklinn on üks enim säilinud vanu kesklinnasid Euroopas. Majad’ fassaadid on säilitanud oma postkaarditaolise võlu ja ilu keskajast, ja võite märgata varase renessansi elemente ülemeelikus arhitektuuris.

Colmarit ümbritsevad viinamarjaistandused, ja iseloomulikult vanalinna keskustele, leiad kauni Saint-Martini kiriku. Teine asi, mida ei tohiks vahele jätta, on Väike Veneetsia Colmaris, kust leiate omapäraseid väikeseid restorane, sillad, ja kanalid, mida uurida.

Väikeses Colmari linnas on palju majutusvõimalusi, kuid saate nautida ka Colmari vana kesklinna, päevareisil Strasburgist. Imelised viinamarjaistandused on prantslasele ideaalne vabandus linnapuhkus ja nädalavahetuse puhkus.

Pariisist Colmari rongide hinnad

Zürichist Colmari rongide hinnad

Stuttgartist Colmari rongide hinnad

Luksemburgist Colmari rongide hinnad

 

colmar old city center in the winter

 

5. Firenze vana kesklinn, Itaalia

Firenze katedraal, oma torni ja katedraaliga, valitse Firenze vana kesklinna võlu, suursugusus, ja ilu. Firenze vana kesklinn on üks 5 kõige võluvam ja silmatorkavalt ilusam Euroopas. Teie lähtepunkt selle UNESCO maailmapärandi nimistusse algab Piazza del Duomo juurest Piazza Della Signoriani.

Kui soovite avastada rohkem Firenzest, siis peaksite jätkama Uffizi galerii ja Boboli aedadega. Linna ajaloo ja kultuuri kohta sajandite jooksul pole paremat viisi õppida kui kunsti kaudu. Firenze on imeline Itaalia linn, kust saab panini haarata, otse Duomo väljapoole. Kui sul on aega, siis roni üles Duomo tippu, jaoks hingematvad vaated üks Itaalia ilusamaid linnu.

Firenze vana kesklinn on a ühepäevareis Veneetsiast. Kuid, peaksite pühendama vähemalt 2 täispäevi Firenze saitide ja kalliskivide uurimiseks.

Firenze - Milano rongide hinnad

Firenze - Veneetsia rongide hinnad

Milano Firenze rongide hinnad

Veneetsia - Milano rongide hinnad

 

Charming Florence Italy

 

Kui soovite rännata ajas tagasi keskaega ja renessansi, siis need 5 vanad linnakeskused Euroopas on ideaalne marsruut. siin Salvesta rong, aitame meeleldi rongiga reisi nendesse kõige võluvamatesse vanalinnakeskustesse planeerida.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie blogipostituse „5 kõige võluvamat vanalinna keskust Euroopas“? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcharming-old-city-centers-europe%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)