Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 11/06/2022)

Nimekirja Parim linnad Euroopas taimetoitlastele hakkab lõpuks ometi enam. See võis olla veidi aeglane minema, kuid taimetoitlane stseen hakkab lõpuks õhku tõusma. Me kõik teame, et liha-kesksemaks nõusid domineerivad menüüd Paljudes Euroopa riikides. Aga asjad on muutunud. Neil päevil, sa ei pea näljas, kui olete reisil taimetoitlane. Ega sa pead rahuldada üksnes ise.

 

Siin on mõned Parim linnad Euroopas taimetoitlastele ja kuidas sinna jõuda rongiga.

 

Parim linnad Euroopas taimetoitlastele

Best linnad Euroopas taimetoitlastele: Berliin, Saksamaa

ausalt, läheb liha-free on mõned rohkem patriootlik restauranteers swoling on mõelnud, kuid restoranid, mis on omaks see, võtame meie Müts maha! Berlin pakub nüüd uskumatu hulga taimetoidu restoranide. Me räägime vegan jäätist muljetavaldavale juurviljaburgerid. Enamik taimetoidurestoranid Berliin on kõrge kvaliteediga ja ka super trendikas. Berliin oli isegi nimega Uus Taimetoit Capital of the World Saveur 2015. Ja isegi kõige traditsioonilisem restoranid, on võimalusi sobivad Tylsimys söövad meie seas.

Münchenist Berliini rongid

Frankfurt Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Best linnad Euroopas taimetoitlastele: Barcelona, Hispaania

Me absoluutselt armastan Sain ja kuidas see on omaks taimetoitlased toidu! Barcelona, eriti, on nii innukalt tervitades, et ta kuulutas end "köögiviljasõbralikuks"., sõber vegan ja taimetoidu kultuuri sisse märts 2017. City Hall isegi toodetud oma taimetoitlane juhend linna ja on soovitanud oma elanikele proovida liha-free esmaspäeviti. Nagu enamik kohti, leiad segu lihtne köögivilju sobiv kohtades ja puhtalt vegan restoranid nagu BioBento ja asjakohaselt nimega Tylsimys aed. Cake armastaja? Siis pead külastama Santoni- Cafe, kus pakutakse vegan pitsa, vegan kuklid, ja vegan sarvesaiad, muu hulgas maitsev kohtleb.

 

Best linnad Euroopas taimetoitlastele: Stockholm, Rootsi

Kui otsite fine dining taimetoidusõbralikes piletihind siis vaata enam kui Stockholm. See populaarne Skandinaavia linn kuulub kindlasti meie nimekirja Parim linnad Euroopas taimetoitlastele. Samuti super lihtne saada rongiga! Üks taimetoidurestorani ei jäta: Paljud arvavad, Hermans (www.hermans.se) on parim taimetoidurestorani Euroopas. Nad pakuvad kõik-you-can-süüa taimetoitu buffet koos uskumatu vaade linnale.

 

Best linnad Euroopas taimetoitlastele: London, Inglismaa

üllatunud? Me ei arva nii! London tõesti on see kõik! Sealhulgas uimastamise summa Vegan võimalusi. Soho uhke riigi esimene kõik-köögivilju pub - Treener & hobused on Londoni (ja võibolla Inglismaa) Tuntuim taimetoidurestorani. See pakub vegan ja Tylsimys diagonaaljooned Briti pubi klassikat. Kui olete seiklushimuline, siis Vanilla Must on koht, kus sa pead olema! Soovitame jäävees avokaado oliivi raasuke ja maapirni kook parapähkli piima ja kapsas. Kõlab ahvatlev keegi, mitte ainult taimetoitlased.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Best linnad Euroopas taimetoitlastele: Glasgow, Šotimaa

Glasgow – Never mind lihtsalt taimetoitlane, see on üks riigi Kõige vegan-friendly linnades ja üha vähem erandlik pole kõik asjad taimetoitlane.

Tundub nagu seal uue Tylsimys või vegan leviala avamine peaaegu iga nädal, ja nõudlus on kindlasti olemas. Aeg-ajalt see on hääletatud kõige vegan-sõbralik koht UK. VegFest (Euroopa suurim vegan festival) Samuti on lisatud Glasgow oma nimekirja.

 

Ei ole olnud paremat aega kui praegu, et broneerida rongiga kõikjal Euroopas SaveaTrain kui sa oled taimetoitlane või vegan!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-europe-vegetarians%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)