Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 13/05/2022)

Euroopas on palju hämmastavaid linnu, mida külastada. Igal linnal ja tänaval on oma iseloom ja võlu. Elav, täis suurepäraseid kohvikuid, butiike, tänavakunst, keerukaid kunstigaleriisid, ja keskkonnasõbralik, kui te pole nendel käinud 12 lahedamad linnaosad Euroopas, siin on mõned põhjused, miks oma ämbriloend üles panna.

 

1. Euroopa lahedamad naabruskonnad: Neukolln, Berliin

Peamisest kaugel vaatamisväärsused Berliinis, Neukollni naabruskond on omaette instituut. Lahe naabruskond on segu vanast ja uuest, kultuurid, linnalikkus, ja meelelahutuslikud haljasalad.

Kababid, kunstigaleriid, ja katusebaarid roheliste parkide kõrval teeb Neukollni naabruskonna üheks Euroopa lahedamaks. Pärast toredat õues veedetud päeva tohutu Tempelhofer Feld, või Britzeri aias võite jätkata idüllilises Richardplatzi külas või Klunkeranichi parklas, mis on muutunud katusebaariks.

Frankfurdist Berliini rongiga

Leipzigist Berliini rongiga

Hannover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

Gardens in Neukolln, Berlin Germany

 

2. Holesovice, Praha

Rohelised pargid, õlleaiad vaatega jõele, ja kaasaegne kunstimuuseum on vaid mõned varjatud kalliskivid Praha kõige lahedamas Holesovice linnaosas. Holesovice on koduks Tšehhi kunstnikele ja noortele peredele, kes veedavad oma vaba aega Letna pargis ja einestavad paljudes ümberkaudsetes bistroodes.

Kunagine Praha tööstuspiirkond on tänaseks muutunud loominguliseks ruumiks disaineritele ja loomingulised meeled. Niisiis, pole üllatav, et Euroopa ühes lahedamas linnaosas on omapärased kohvikud, disainipoed, ja kunstikeskused.

Nürnbergist Prahasse Rongiga

Münchenist Prahasse Rongiga

Berliinist Prahasse Rongiga

Viinist Prahasse Rongiga

 

Landscape of Holesovice, Prague

 

3. Euroopa lahedamad naabruskonnad: Ostiense, Rooma

Ostiense pole tüüpiline Itaalia naabruskond, aga just see paneb selle kausta 10 lahedamad linnaosad Euroopas. A endine tehas muudeti kunstimuuseumiks, purskkaevude asemel tänavakunst, trendikad kohvikud, ja 1 mittekatoliku surnuaed, kus romantilised luuletajad Keats ja Shelley leidsid oma igavese une koha Ostiense on nagu ükski teine ​​kapuuts.

Itaalia pealinna kunagine hall laik on vähehaaval muutunud erksate värvide ja loovuse kohaks. enamgi veel, siin saate külastada Caius Cestiuse erakordset püramiidi ja imetleda selle freskosid, kui olete teel Eataly'sse Itaalia toiduks. Kui soovite elada nagu kohalik, majutus trendikas Ostiense linnas on palju odavam kui Rooma rahvarohketes turismipiirkondades.

Milano Rooma rongiga

Firenze Rooma rongiga

Veneetsiast Rooma rongiga

Napolist Rooma rongiga

 

4. Pigalle lõunaosa Pariis

Jalutuskäik alla SoPi, aadressile Rue des Martyrs, kodu üle 200 kohvikud, šokolaadipoodide, ja baarid, Lõuna-Pigalle on Pariisi it-koht. Lisaks sellele, et Lõuna -Pigalle on toidutaevas, lahe naabruskond on koht, kus saate avastada hämmastavaid muuseume ja kunsti. Üks erilisemaid muuseume on romantilise elu muuseum. Musee de La Vie Romantique'is saate laiendada oma teadmisi Prantsuse ajaloo romantilise perioodi kohta.

Puhkuseks heast elamisest, võite suunduda Pigalle värvilisele korvpalliväljakule. Pigalle korvpalliväljak on renoveeritud, kujundatud erksates värvides, läbi aegade parimaks korvpallimänguks. Pariis on suurepärane puhkuse sihtkoht ja üks kõige rohkem fantastilised puhkusekohad suurepäraste korvpalliväljakutega Euroopas.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

atmosphere in South Pigalle Neighborhood In Paris

 

5. Euroopa lahedamad naabruskonnad: Tee, Moskva

Värvikas ja elav Arbati naabruskond on värske hingeõhk Moskva rahvarohkes kesklinnas. Leiad Arbati täis võlu, värvikate hoonetega, kohvikud, ja tänavakunst. Kui jalutate mööda Arbati, avastate kosmopoliitse linna hinge. Kuulus Vana Arbati tänav asub Moskva ajaloolises Arbati kvartalis, säilitades oma tähtsuse kaupmehekeskuses, alates 15. sajandist.

Tänapäeval, Arbati naabruskond on täis šikki butiike, suveniiride poed, käsitöö, ja veel palju aardeid. Lisaks, samas kui see piirkond on väga turistikas, leiad selle rahulikult, ja maaliline. Et nautida Arbati parimat, pange kirja paar päeva oma Moskva -reisil, vähemalt. Nii, saate avastada Moskva parimat ja ühe ilu kõige hämmastavamad kohad Venemaal.

 

 

6. 7Budapesti linnaosa

Noor ja lõbus, Budapesti 7. linnaosa on reisijate imedemaa. Suurepäraste baaridega, parimad põgenemisruumid Budapestis, õhtune turg, ja kultuuriüritusi, see naabruskond sumiseb alati, heas mõttes. See lahe naabruskond on ka juutide kvartal Budapestis, nii et saate külastada ka suurt sünagoogi, maamärk omaette.

enamgi veel, vanadest tänavatest on saanud viljakas pinnas Ungari kultuuri noorendamiseks. Lisaks restoranid ja poed, peamine vaatamisväärsus 7linnaosa on varemete baarid. Oma parima sõbra tähistamine pulmad, või sünnipäevaõhtu vanas omapärases baaris on elamus, mis on eriline ainult Budapesti kõige lahedamas linnaosas.

Viinist Budapesti Rongiga

Prahast Budapesti rongiga

Münchenist Budapesti rongiga

Grazist rongiga Budapesti

 

Bar in the 7th District of Budapest

 

7. Euroopa lahedamad naabruskonnad: Langstrasse Zürich

Tõlgitud kui pikim tänav, Zürichi linnaosa Langstrasse rikub kõike, mida teate täpse riigi kohta. Langstrasse on Zürichi paha poiss, puusa, seikluslik, eredate neoontuledega ja alati valmis pidutsema. Langtrassel on asöögikohtade sokutamine, baarid, ja ööklubi jaoks klubid, lihtsalt vali oma valik.

enamgi veel, kõige lahedam naabruskond on üks Euroopa sõbralikemaid LGBT sihtkohti. Siin saate oma soone sisse ajada LGBT-sõbralikus baaris/pitsakohas Les Garcons, näiteks. Kokkuvõtteks, see hämmastav naabruskond magab harva ja rahuldab teid paljudes etnilistes restoranides, poolte, ja muidugi ka järelpeod.

Interlaken Zürichisse rongiga

Luzern Zürichisse rongiga

Bern rongiga Zürichisse

Genfist Zürichisse rongiga

surreal picture in a Coolest Neighborhood in Langstrasse Zurich

 

8. Põhja -Amsterdam

Suurte rohealadega, ilus arhitektuur, ja võluv väike küla, Amsterdam-Noordil on kõik olemas. Lahe naabruskond asub otse üle IJ jõe, nii et Noords pakub hämmastavat piknikukohad ja elava muusika kontsertide asukohad. Lisaks kõik need võlud, Amsterdam-Noordis asub Euroopa kõrgeim kiik, adrenaliini armastajatele.

Kuid, kui plaanite rohkem aktiivne puhkus siis on jõgi ideaalne tegevused õues. Jalgrattasõit, jooksmine, ja isegi paadisõitu, IJ jõgi on ideaalne. Põhimõte on see, et Amsterdam-Noord on Hollandi väike maailm armsa Amsterdami linna sees. Valikuid on lõputult, ja õhkkond on fantastiline, pole üllatav, et reisijad naasevad pidevalt ühte Euroopa lahedamatesse linnaosadesse.

Brüsselist Amsterdami Rongiga

Londonist Amsterdami Rongiga

Berliinist Amsterdami Rongiga

Pariisist Amsterdami rongiga

 

Tulips By the canal in Amsterdam-Noord

 

9. Euroopa lahedamad naabruskonnad: Shoreditch London

Enamik reisijaid teab Shoreditch tänu fantastilisele Brick Lane turule. Kuid, Shoreditch on parim koht ainulaadsete esemete ostmiseks suurtes sõltumatutes butiikides. See on vaid üks näide grafiti maalitud naabruskonna ainulaadsetest külgedest. Shoreditch ei pruugi olla täiuslik, aga sellel on kindlasti oma hing.

Just sellepärast, et Shoreditch pole tüüpiline klassikaline inglise naabruskond, sellest on saanud kohalike kunstnike kodu. Lisaks, see linnapiirkond on parim koht, kus proovida tänavatoitu turul või hüpikakendes, püüdke katusekinos filmi ja otsige nurga taga peidetud seinakunsti. Kokkuvõtteks, Shoreditchi eripära muudab selle Londoni kõige lahedamaks linnaosaks.

Amsterdamist rongiga Londonisse

Pariisist Londonisse rongiga

Berliinist Londonisse rongiga

Rongiga Brüsselist Londonisse

 

Coolest graffiti in Neighborhoods In Europe: Shoreditch London

 

10. Findhorn, Šotimaa

Ilusal Šoti rannikul vaatega Atlandi ookeanile, Findhorn on maagiline. Asudes Morayshire'is, mõned nimetavad seda asulaks, pigem linnaosa kui naabruskond. Findhorn on suurepärane puhkusekoht, eriti mereäärne puhkusekoht. siin, leiate suurepäraseid võimalusi veespordiga tegelemiseks või rannas lõõgastumiseks.

enamgi veel, Findhornil on hämmastav ökoküla, ja puhkusereisid on tänapäeval väga trendikad. See roheline pool lisab lõdvestunud alale trendika vibe, koos suurepärase maastiku ja atmosfääriga.

 

Findhorn seaside, Scotland

 

11. Euroopa lahedamad naabruskonnad: Vesterbro, Kopenhaageni

Kõik, kes peatuvad Vesterbros, ütlevad, et selles lahedas naabruskonnas on paar väikest väga erinevat linnaosa. Üks on noor, võrgutav, ja kord Kopenhaageni punaste tulede piirkond ja teisel on selle kohta prantsuse šikk. Vesterbro on täis kontrasti, nii et igaüks, kes Kopenhaagenis esimest korda külastab, leiab midagi meelepärast.

Teisisõnu, Vesterbro on üks lahedamaid linnaosasid Euroopas, sest sellel on kõigile midagi hämmastavat pakkuda. Alates haljasaladest kuni suurepäraste restoranideni, šikid butiigid, ja Absaloni rahvamaja, kus saab einestada kohalikega, Vesterbro kogukond on väga külalislahke ja sõbralik. seega, pole ime, et Vestrbro on edetabelis 10 lahedamaid linnaosasid Euroopas igal aastal.

 

Coolest Neighborhoods In Northern Europe: Vesterbro, Copenhagen

 

12. Porta Venezia, Milano

Moodsaim linnaosa Milanos, Porta Venezia korraldab Milano moenädalat ja lõpetab pauguga 12 lahedamad linnaosad Euroopas. kunst, Itaalia toit, Milano parimate ostukohtade nurga taga, aga rahulik Porta Venezia on väike Itaalia, rahvarohkest turismikeskusest eemal.

Port Venezias on villadega pööratud kunstigaleriid, kohvikud, ja aiad, nagu vapustav Giardini Publici. Porta Venezia suurepärane õhkkond meelitab kohalikke, emigrandid, ja reisijaid veetma, segunema, ja pidu Milano homoparaadi ajal, ja iga päev kuni selle ajani. Niisiis, kui plaanite a nädalavahetuse puhkus Milanos, tee parem nädalaks, vähemalt.

Firenze Milaanosse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Milano Firenzesse rongiga

Veneetsiast Milaanosse rongiga

 

Porta Venezia, Milan

 

Meie kl Salvesta rong aitab teil hea meelega reisi planeerida 12 lahedamad linnaosad Euroopas.

 

 

Kas soovite oma ajaveebipostituse „12 Euroopa lahedamat naabruskonda” oma saidile kinnistada? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fcoolest-neighborhoods-europe%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)