Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 30/01/2021)

Uus kiire, piiriülese rongide jätkuvalt avatud read üle maailma. Lisaks, nad peaaegu alati võita lennureiside puudutavad mugavust, kasumlikkus, ja sõidukiirus. Sel hetkel, seal on rohkem ja rohkem rongi võrgustike üle maailma! Igaüks, kes on arvesse piiriülese rongide armastab seda!

Euroopas reisiv rongis on umbes aeglustus kui kiirus. Nagu te läbima ilus maastikud oma tee lõppsihtkohta, tunned rahulik ja imeline. Tulemusena, toimub piiriülese rongide muutub aeg lõõgastuda, on mõnda aega oma ja isegi mediteerida.

Niisiis, Vaatame läbi mõned parimad piiriülese rongide Euroopas koos:

 

Eurostar Cross Border rongid

Ühendamine Londonis Amsterdam, Avignon, Brüssel, Väike, Lyon, Marseille, Pariis, ja Rotterdam, Eurostar on ilmselt kõige populaarsem kiire raudteeteenus Euroopas. Samuti, Getlink eraldi tegutseb ja omab rongid. Nad läbida Channel Tunnel Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa. Töötab võrgustiku suure kiirusega read, Eurostar rongid arv kaheksateist-auto klassi 373/1 rongid ja kuusteist auto klassi 374 rongid. Nad töötada kuni 186 mph (300 kilomeetrit tunnis). Lisaks, Eurostar veab rohkem reisijaid kui kõik lennufirmad kombineeritud. See teeb Eurostar domineeriv raudteeoperaatori liinidel, et ta tegutseb.

Eurostar piiriülese rongid teid läbi Ühendkuningriik, Prantsusmaa, Belgia, ja Madalmaad. Pluss, siis see võimaldab teil nautida suurepärast loodust nende marsruutide teel.

Hannover sihtkohta Rotterdam rongid

London Rotterdami rongid

Hamburg Rotterdami rongid

Kölni Rotterdami rongid

 

Cross Border rongid Hispaaniast Prantsusmaa

Thalysi Cross Border rongid (prantsuse: [selline])

Esialgu ehitatud Väikeveokitele Nord kiirraudteeliinil Pariisi ja Brüsseli vahel, Thalysi on Prantsuse-Belgia kiirrong operaator. Eurostari raudtee autod jagavad seda rada, muutes need üks parimaid piiriülese rongid. Thalysi läheb Pariisi, Brüssel või Amsterdam London kaudu Lille ja Channel Tunnel ja Prantsuse kodumaiste TGV rongid. Pluss, Thalysi teenib Amsterdam ja Kölni, ka! See on suurepärane uudis kõigile, kellele meeldib, et on palju võimalusi oma reisi. Thalysi International, NMBS / SNCB, ja Saksa raudtee hallata oma süsteemi, kui THI Factory ja NMBS / SNCB lendu. Tulemusena – koos Thalysi – koolitada Euroopas reisides on kindlasti fantastiline!

Amsterdam Kölni rongid

Brüssel Kölni rongid

Köln Antwerp rongid

Paris Amsterdam rongid

 

 

NS International

Varem tuntud kui NS HiSpeed, NS International on raudteeoperaatori Hollandis kõigile koos teravat silma hämmastav reisikogemus. NS International tegutseb rahvusvahelise linnadevahelise ja kiire Cross Border rongid ühendused:

– Belgia (linnadevaheline Direct)

– Saksamaa ja Šveitsi (Linnadevaheline-Express)

– Prantsusmaa (Thalysi)

Ennekõike, NS International praegu tegutseb nii kiire ja mitte-kiire teenindus ja on osa Nederlandse Spoorwegen. sarnaselt, NS International võib tutvustada semi-kiire ja kiire teenuste millalgi lähitulevikus.

Brüssel Leiden rongid

Antwerpeni Leiden rongid

Berliin Haarlem rongid

Paris Haarlem rongid

 

Cross Border rongid – TGV (prantsuse: High Speed ​​Train)

SNCF tegutseb TGV, mis on Prantsusmaa linnadevaheline kiirraudtee teenuse ja parima riigile kuuluv raudtee operaator. Kuigi algselt keskendunud Paris, võrk on, aastate jooksul, laiendatud. Nüüd ühendab suuremaid linnu kogu Prantsusmaa (Marseille, Väike, Bordeaux, Strasbourg, Rennes) ümbruskonna riigid. On umbes 110 miljonit reisijat aastas Prantsusmaal ratsutamise TGV. Vastavalt saadud andmetele aprill 2007, TGV on kiireim ratastega rongi, jõudmine 574.8 km / h (357.2 mph). Sul kogeda parimaid rahvusvahelisi ühendused Brüssel Belgia ja Luksemburg Põhja koos TGV rongid, kindlasti.

Rahvusvaheline TGV ida viib teid Frankfurt ja München. sarnaselt, oma lõuna reisib viib teid otse Milan Itaalia või Barcelona Hispaanias. Ära tee reisiviga, TGV on üks kõige mugavam piiriülese rongid! Lisaks, see viib teid kõige imelisemale romantilisele reisile alates Pariisist Vahemere. Või, gorgeous Bordeaux, Lyon ja Marseille ja maailmakuulus Cannes. seega, kui te soovite jõuda Prantsusmaal ja / või Šveits rongiga, saate teha, et ratsutamine piiriüleste rongides TGV Lyria.

Zurich Pariisi rongid

Paris Frankfurt rongid

Genfi Pariisi rongid

Paris Kölni rongid

 

Et saada parim rongi kogemus sinu elus, fantastiline hinnad ja vabastatakse ebameeldiv ettetellimistasude, kasutamine Salvesta rong

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcross-border-trains-europe%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)