Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 25/02/2022)

Uppunud rannad, luksuslikud villad, ja tema pere seltskond – Beth Ring oli leidnud ideaalse viisi jõulupühade veetmiseks. Chicago elanik, ta sõitis koos abikaasa ja nende viie lapsega Jamaicale kaheksapäevasele puhkusele luksuslikus Mais Oui Villas. Nad nautisid põhilist Kariibi mere puhkust, kuni Ringil tekkis kuiv köha ja kurguvalu päevi enne tagasilendu Chicagosse.. Öelda, et sealt edasi läksid asjad allamäge, oleks alahinnatud. Need on üliolulised reisiasjad, mida peaksite uues normaalses teadma.

 

Tähtsad reisiasjad uues normaalses: Karantiini õudusunenägu

Päev enne nende väljalendu Jamaicalt, pere tegi kodus antigeeni COVID kiirtestid. Vastavalt lennufirma standardprotokollidele, pardalemineku puhul on negatiivne teade kohustuslik.

Nende täielikuks pettumuseks, Ringi ja tema abikaasa test oli COVID-19 suhtes positiivne. Ei saa tagasilennule minna, perekond otsustas minna Jamaical karantiini, kuni neil on luba lennata.

Kuid korraliku karantiiniasutuse leidmine saareriigis oli hoopis teine ​​katsumus.

Mais Oui Villa on sõlminud vastastikused kokkulepped teiste majutusasutustega, et võtta vastu külalisi, kelle test on COVID-19 suhtes positiivne. Kuid tänu turismi massilisele tõusule puhkuseperioodi tõttu, enamik majutusasutusi Jamaical olid pilgeni täis.

Ringil ja tema perel ei jäänud muud üle, kui kolida valitsuse hallatavasse karantiiniasutusse. Kuid elementaarsete mugavuste ja hügieeni puudumine muutis nende viibimise vaevarikkaks.

Siis ulatas Ring annile õhu kiirabi teenindust ja hakkas pabereid täitma. See oli ainus viis, kuidas tema perekond Chicagosse naasta ilma valitsuse poolt määratud kümnepäevast karantiini läbimata.

Hõbedane on see, et Ringil ja tema perel õnnestus broneerida privaatne kiirabiauto ja nad jõudsid õigel ajal koju, et uusaasta tähistada.. Samuti, ühelgi tema perekonnast ei esinenud COVID-19 tõttu tüsistusi.

Kuid Ring maksis lõpuks tohutult $35,000 kasutada kiirabiteenust.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Crucial Travel Stuff In The New Normal: Air Ambulance

 

Oluline reisivärk: Reisimise uus norm

Beth Ringi karantiini ja evakueerimise kogemus pole erand. See on kiiresti saamas reaalsuseks turistide jaoks, kes soovivad välismaale reisida.

Vaktsineerimisaktsioonid on muutnud õue astumise turvalisemaks. See, vastutasuks, on ajendanud paljusid riike seda tegema leevendada reisipiiranguid. Kuid on oluline meeles pidada, et pandeemia ei ole veel lõppenud.

Niikaua, kuni inimesed haigestuvad COVID-19-sse, läbimurdeliste nakkuste ja uute variantide oht on suur. Kuigi see ei tohiks takistada teil uusi sihtkohti avastamast, peate reisi planeerides olema äärmiselt ettevaatlik. Panused on veelgi suuremad, kui reisite välisriiki.

Siin on mõned kasulikud näpunäited, mida peaksite enne järgmisele puhkusele minekut meeles pidama:

 

1. Katke põhitõed

On ütlematagi selge, et peate oma COVID-19 vaktsineerimisega kursis olema. Kui kordussüstid on teie koduriigis saadaval, veenduge, et olete oma annuse kätte saanud enne reisi. Samuti, laadige alla oma vaktsineerimistunnistus ja salvestage see oma telefoni.

Kui olete lennud broneerinud, kontrollige lennufirmalt, kas vajate enne pardaleminekut negatiivset RT-PCR aruannet. Ärge unustage kontrollida ka oma sihtkoha testimise ja karantiini eeskirju.

 

2. Kontrollige transpordivalikuid

Lennujaamad, bussiterminalid, ja raudteejaamad võib teid kokku puutuda paljude patogeenidega, sealhulgas uudne koroonaviirus. Seetõttu peate transpordi ajal olema eriti ettevaatlik.

Hea uudis on see, et enamik rongijaamu ja lennujaamu on reisijate ohutuse tagamiseks rakendanud rangeid saastest puhastamise protokolle.. Järgige ametivõimude poolt välja antud maskeerimise ja sotsiaalse distantseerumise juhiseid.

Samuti, kui reisite rongiga, hoidke käepärast isiklike tualett-tarvete kott koos kätepuhastusvahendiga. Uurige enne rongile minekut, kas vajate negatiivset RT-PCR aruannet.

Kui see saab olema üheööreis, kandke magamiskotti ja patja, et minimeerida kokkupuute ohtu.

 

3. Koostage karantiiniplaan

Kui on midagi, mida peate Beth Ringi kogemusest õppima, see on see, et uudne koroonaviirus võib vältida kõiki ettevaatusabinõusid. Vaatamata maskeerimisele ja rahvarohke vältimisele vaatamisväärsused, võite lõpuks nakatuda.

Enamikel juhtudel, see tähendab, et te ei saa oma kodumaale naasta enne, kui test on negatiivne.

Seetõttu on targem karantiiniplaan reisi alguses valmis hoida. Alustuseks kontrollige oma sihtkohas karantiiniruumide saadavust. Uurige, kas mõned erahotellid ja kuurordid lubavad COVID-19 positiivsetel külalistel karantiini panna.

Samuti, Küsige oma majutusteenuse pakkujalt, kas neil on COVID-19 positiivsete külaliste jaoks määratud karantiinipõrand.

teisel juhul, võid võtta ühendust sõprade või tuttavatega, kes elavad sinu puhkusekoha lähedal. Uurige, kas nad lubavad teil mõneks päevaks jääda, kui teie COVID-19 test on positiivne.

 

4. Võtke ühendust kiirabiga

Lennukiirabiautode kasutamine ei piirdu enam õnnetusjuhtumite ja tervishoiuga seotud hädaolukordadega. Täna, kiirabiautod USA-s ja kogu maailmas on muutumas eelistatud transpordiliigiks turistide jaoks, kes ei saa reisilende kasutada.

Kui teie COVID-19 test on välisriigis positiivne, meditsiiniline õhutransport võib olla teie jaoks ainus võimalus naasta oma kodu turvalisuse ja mugavuse juurde. Õhukiirabi oleks eriti oluline, kui arenete rasked tüsistused haigusest.

Seetõttu on hea mõte võtta ühendust usaldusväärse ja maineka kiirabioperaatoriga. Uurige transpordi maksumust, samuti arstlikuks ülekandeks vajalikud dokumendid. Samuti, kontrollige pardal saadaolevaid mugavusi ja varustust.

Rääkige oma ravikindlustuse pakkujaga, et teada saada, kas teie praegune plaan katab meditsiinilise lennutranspordi ja evakuatsioonikulud. Samuti, veenduge, et investeerite tugevasse reisikindlustusplaani, et katta reisi ajal ravikulud.

Milan Napoli rongid

Florence Napoli rongid

Veneetsia Napoli rongid

Pisa sihtkohta Napoli rongid

 

 

Olulised reisiasjad, mida peaksite uues normaalses teadma: Viimased kaasavõetud toidud

Pole midagi meeldivamat kui põnevus uute kohtade avastamisel, kultuurid, ja köögid. Kuid, pandeemia ajal reisimine nõuab põhjalikku planeerimist ja täiendavaid ettevaatusabinõusid. Kui plaanite välisreisi, ärge unustage enne välja minekut koostada karantiini- ja evakueerimisplaani.

Dijon Provence rongid

Paris Provence rongid

Lyon Provence rongid

Marseilles Provence rongid

 

Crucial Travel Stuff In The New Normal - Evacuation plan

 

siin Salvesta rong, Meil on hea meel jagada teiega olulist reisiasja, mida peaksite uues normaalses teadma.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "Olulised reisiasjad, mida peaksite uues normaalses teadma"? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fcrucial-travel-stuff-new-normal%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)