Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 01/08/2021)

Reisides seltsis ülikoolisõbrad, see on täiesti okei ole marsruuti ja lihtsalt olla spontaanne. Universaal kus pole ootusi või eelnev planeerimine on tegelikult parim viis avastanud peidetud aarded. See jätab piisavalt ruumi lõbus ja tsenseerimata uurimise. nii, where do you and your buddies start when you want to make authentic discoveries without having a strict to-do list? Kuidas leida parim avastused kodust eemal? Millised on teie võimalused?

hästi, õnne teile, see on nüüd võimalik teha võlts lennu broneerimine viisa ilma maksma lennupileti või reisikava. See võimaldab teil reisida ilma marsruuti. peale selle, tehnoloogia on teinud kaardid ja reisijuhid kergesti kättesaadav, nii et saate täielikult tugineda telefoni reisi näpunäiteid. Siin on 5 rohkem vihjeid uurimaks parim avastusi kolledži semud:

 

1. Liituge tasuta jalgsi tuuriga

Otsige ja registreerida tasuta ringkäike oma esimesel päeval uue linna. Neid on lihtne leida – küsige töötajad hotelli te kulutama esimese öö, või järelepärimise teiste õpilaste reisijaid leida oma hostel. Kiire otsing Internetis aitab leida ka head tasuta jalgsiekskursioon. Pange tähele, et kuigi ekskursioonid on peamiselt tasuta, on kõige parem, kui eraldate selleks väikese eelarve reisijuhtide kallutamine.

Kuidas tasuta ringkäike tööd? Leiad vaba Jalgsimatk kuupäeva ja kellaaega, kui on saadaval, logite, kohtumispaik on Teile edastatud, näitate üles sel hetkel aega, ja siis jätad kõik muu giid. Karismaatiline giid aitab teil avastada linna ja selle ääres kergust ja saada sügavamat arusaamist linna unikaalse arhitektuuriga ja kohalikku kultuuri.

Milanost Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Pisa Rooma rongid

Napoli Rooma rongid

 

Avastades Best avastusi College Mates bussis

 

2. Luba endale eksida

Nüüd, kogenud giid on aidanud teil avastada kõige linnaosadega, nüüd on aeg saada töölt juhuslik jaama ja uurida ümbrust oma. Teadlikult vältida Turistidele valdkondades ja "eksida" meres inimesi. Ja kuna sa oled koos sõpradega, sa ei pea muretsema liiga palju isiklikku ohutust. Sa avastad lugematuid peidetud kalliskivid – asjad ei turist on kunagi näinud. See aitab, kui sa oled avatud räägi võõrastega, sest keegi aitab teil avastada linna parem kui kohalikega.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

 

3. Kasutage rakendust Google Maps

Google maps või Apple maps on korras, ehkki Apple ei suuda võita Google Mapsi ennustatavust ja täpsust. Võibolla see on, sest enamik Interneti kasutajad on Android-seadmed, nii et enamik Turismi sihtkoht arvustused on teinud Google Maps. Õppimine Google'i kaardil ala tööd tõesti hästi rühm reisimine – See annab täiuslik idee, mis teie ümber. Google ülevaateid ütlen teile parimad kohad süüa, kust leida parim vein, ja hoiatavad teid, kus mitte külastada kolleegiumi reisija. See teave aitab teil uurida ja avastada rohkem.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Kasutage Google Maps

 

4. Osale Kohalikud sündmused

Kui te ei soovi tiir tänavatel ilma kindla eesmärgiga, miks mitte osaleda kohaliku sündmuse siis? Küsi ümber messidel, kunstinäitused, kontserdid, või festivalid ja sukeldu mõni neist. Kui sa armastad sport, staadionile minema või osaleda tänavajalgpalli matšil. Võite isegi mängida koos kohalikega, kui nad on külalislahke piisavalt. See annab teile hea perspektiivi linna ja võimaldab teil suhelda kohalikega ja kogeda oma igapäevast võitlust ja rõõmud – nagu kohalikud. Maratonil kui sa usaldad oma jooksvate võime. Konkureerivad oma kaaslasi muudab veelgi lõbusam.

Nürnberg Praha rongid

Müncheni Praha rongid

Berlin Praha rongid

Viin Praha rongid

 

Festival on üks parimaid avastusi College Mates

 

5. Võimendus Sotsiaalmeedia

Facebook ülevaateid ütleb teile, kuhu minna seenenoppimisse kolledži sõbrad, mida avastada samas, ja kõike, mida vaja teada, et alal. Liige lihtsalt kolledžisse teie valitud reisijate rühm, öelda Facebook, ja vali mõtetes teadlike liikmed. Sotsiaalne meedia on kullakaevandus koguda kesksed teavet inimeste kogemusest kogemus antud piirkonnas.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Kokkuvõtteks, Iga päev on õppimise võimalus iga rühma ambitsioonikas noor kolledži reisijaid. Lihtsalt on õige planeerimine oma tervise- ja reisikindlustuse, kuid ärge piirduge kindla marsruudiga. Lase oma uudishimulik noor ise uurida ja avastada ja kui teile meeldis meie artikkel, siis telli oma rongipiletid alates Salvesta Rong.

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Avastades Best avastusi College Mates” saidile? Võite võtta meie pilte ja teksti ja anna meile krediiti koos link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fdiscoveries-college-mates%2F%0A%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)