Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 02/05/2020)

Lihavõttepühade Euroopas erineda riigiti ja linnast linna. See on üks kõige olulisemaid ja vanim festivalid selle Kristliku Kiriku. Lihavõtted on tähistamine Jeesuse Kristuse ülestõusmise hauast.

Pidu kuupäeva lihavõtted muutub iga aasta. See on tavaliselt tähistatakse esimesel pühapäeval pärast täiskuu pärast kevadel pööripäev. See toimub eri aegadel aastas, alates hilja märts hilinenud aprill.

kristluses, Püha Nädala on nädal enne lihavõtteid ja sisaldab Palmipuudepüha, Suur neljapäev, Suur reede ja Pääsiäislauantai. Euroopas, Paljudes riikides tähistada Easter süüdates ulatuslikud tulekahjud, mida mõnikord nimetatakse Juudas tulekahjud. algselt, Nende jaanituli tähendas, et tähistada kevade saabumist. Siin on kiire pilk kuidas mõned oma lemmik-Euroopa riikides tähistada Easter.

 

Alustades lihavõtted Holland

sisse Holland, ettevalmistusi lihavõttepühade alustada päeval enne paastu. See päev on tuntud kui "Vastenavond" või Fast Eve. Selle aja jooksul, Holland naudib kõige olulisem hüppeline välisturistide kes soovivad saada osa nende pidulikud.

Kirikukäijatest lihavõtted teenuseid, mis järgivad sageli piduliku eine. lastele minna muna jahib otsima kirkavärvilisi keedetud munad või šokolaadi mune. omanik Tikken on lemmik Easter mängu, kus inimesed koputama munad koos. Eesmärgiks on mäng crack teise inimese muna lõhkumata sinu.

Antwerp sihtkohta Amsterdam rongid

Antwerpeni Breda rongid

Brüssel Amsterdam rongid

Antwerp Utrechti rongid

 

hollandi lipu

 

Lihavõttepühade Prantsusmaa

Prantsuse tähistada Easter käima spetsiaalne jumalateenistus, pidulik eine, ja lihavõttemuna hunt. Näete kauplused ja pagariärid šokolaadiga küülikud, kellad, ja märke kevadel.

Prantsuse armastan šokolaadi mune, kasutades neid laialdaselt laste lihavõttemuna jahib. Prantsuse ka muna-jooksvalt konkurentsi, mis hõlmab jooksva toorest muna alla kalle. Seal on ka laste mäng, mis hõlmab visklemine värskete munade õhus. Esimene murda muna määratakse kaotaja, kes annab mõned nende kommid teise lapse.

Huvitav lihavõtted traditsioon Prantsusmaa on kupleid Volantes või "lendavad kellad." No kirikukellad ring vahel reedel ja ülestõusmispühal hommikul. On alles pärast ülestõusmispüha jumalateenistus et kellad helisema, tähistame Jeesuse ülestõusmine. Prantsusmaa on tuntud ka oma ristilöömist reenactments.

Dijon Pariisi rongid

Reims Pariisi rongid

Lille Pariisi rongid

Tours Pariisi rongid

 

 

Lihavõttepühade Itaalias

lihavõtted Itaalia nimetatakse itaallased nagu La Pasquan. Erinevalt teistest Euroopa riigid, sa ei näe lihavõttejänes või lihavõttemuna jahib Itaalias. See rõõmus pidu on kõike armastatud traditsioonid.

Usulised rongkäikude hoitakse Itaalia linnad ja linnade reedel ja laupäeval enne lihavõtteid. Ülestõusmispüha, oodata toidu mängida olulist rolli pidustused. Pidudel on traditsiooniks lisada artišokid ja Angelino või röstitud beebi talleke ning valivate puhul on menüüs ka kits.. Ja inimesed annavad tuvi-kujuline või võra kujuga leiba kingitused.

Rooma, Vigil toimub St. Peetruse basiilika kohta Pääsiäislauantai. See algab kell 9 pm ja läheb kuni südaööni, sest see toob algust lihavõtted hommikul. Ülestõusmispüha, kõige oodatud mass algab paavst pakkuda õnnistus verandal.

Kuna paavst ja Vatikani, Rooma on sihtkoht lihavõttepühade Euroopas. Inimesed tulevad üle kogu maailma osaleda pidustused ja osaleda Vatikani Palmipuudepüha mass. Sest see on tasuta, see võib saada päris rahvarohke.

Milanost Rooma rongid

Bologna Rooma rongid

Siena Rooma rongid

Lucca Rooma rongid

Lihavõttepühade Itaalias

 

 

Kui te plaanite osaleda Easter mass Rooma, see on parim broneerida piletid varakult. Broneerige oma istmed ette, et nautida parimaid hindu. Kuna populaarsust lihavõttepühade linnades nagu Rooma, Pariis, ja Amsterdami, see on alati mõistlik planeerida.

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link selle blogi postitus, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feaster-festivities-europe%2F%3Flang%3Det - (Kerige natuke näha Manustuskood)