Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 01/04/2021)

Hostels on olnud halb rap on määrdunud, sume, ja haisev. Kuid kas teadsite, et hosteleid on nüüd täiendatud? Neile, kes ei tea, mida hostelid on, me ei kirjutanud lihtsalt hotelli valesti ja jooksime koos sellega. Hostels on odav majutus mis aitavad teil venitada oma reisi eelarve.

 

Kas olete Üksikud reisijad või reisivad koos perega või muid olulisi, hostelid on majutus tüüp just teie jaoks. Hostels tavaliselt on jagatud tuba. Jagatud toas võiks olla 8 et 10 inimesed bunking koos. Mõned on tuba, mis võiks olla 3 või 4 inimesed jagavad tuba. Kui soovite oma ruumi, paljudes kohtades on privaatne tuba või peretoad, kui te olete reisivad koos pere.

Brüssel Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Marseille Pariisi rongid

Amsterdam Pariisi rongid

 

teel meie Hostel Majutus

 

Mida oodata

Hostels ei pruugi olla rüüsidega et hotellid pakkumine. Nii et võib olla kohvimasin sees oma tuba, tasuta seepe pole, või oma külmkapp. Sa isegi ei saada tasuta rätikud. Aga mõned hostelid tegelikult müüa seebi ja muu vajalikuga odav hind. ja kindlasti, siis ilmselt ei pea oma kummut või kapp jagatud tuba, kuid neil on kapid, kus saab salvestada asju. Sa oleks võinud tuua oma tabalukk kuigi. Kui teie kott on liiga suur ja pärast kassasse, sa ikka tahad teha mõned viimase hetke vaatamisväärsused, võite jätta oma koti pagasihoiuruum.

Peale selle, et teil oleks puhas magamiskoht ja turvaline kapp teie asjade hoidmiseks, mõned neist kohad pakuvad teised hüved samuti. Mõned kohad on asjad nagu basseini, tasuta hommikusööki, tasuta kohvi, ühenduse tegevus. Mõned on isegi sauna ja massaaži dušid ja sise- restoranid.

Okei, kindel, siis ilmselt ei saa sama privaatsust teeksite hotelli. On ühisruume nagu vannituba, köögid, salongialad, ja tööjaamad. Kuid, see on hea viis inimesi kohtama. Kui te Hengata ühisruume võiks vastata reisijate üle kogu maailma. Ja isegi alustada sisukat sõprussuhteid inimestega kohtuda oma reisidel ja uued tulevikus reisida semud, ka! Inimesed, kes töötavad hostelid on tavaliselt lõbus ja seltskondlik inimesed, nii et see on hea, et Minna ja suhelda nendega, samuti.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Kust neid leida

Mõned hostelid asuvad kesklinnad või kohti, mida muidu ei ole isegi avastada. Vabakäsi Miami, hostel Florida, on ainult kaks plokki kaugusel rannast ja pakub tasuta Jääkahvi oma külalistele. Ja Šveitsi spa hostel alustas mittetulunduslik nimetatakse Hostelling International on sisebassein restoran, mis unustab Šveitsi Alpides.

Bremen Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

 

Kui palju nad tavaliselt kulu

Kui teil on eelarve reisija, see väga tõenäoline, et teil on väga huvitatud viibivad hostel. Hinnad võivad alata nii mõnest sendist kuni $100 jagatud tuba, sõltuvalt sellest, milline osa maailmast olete, kuid see on väga harva hinnad minna kõrgem kui. Isegi hostel et unustab Alpid käib ringi $64 öö kohta.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

Viimane teavet me tahame teile on, Parim viis saada oma hostel rongiga reisida Salvesta Rong ja põhjus on, et rongid alati saabuvad linna südames ja see on, kus hostel majutus on, nautida oma reisi ja rongi saabumise.

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fenjoying-a-guilt-free-trip-hostel-accommodation%2F%3Flang%3Det- (Kerige natuke näha Manustuskood)