Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 21/02/2021)

EL on teinud ettepaneku investeerida rongidesse üle 100 miljardi euro, et Euroopa reisimist soodustada, See investeering kombineerida avaliku ja erasektori rahastamist. täiesti, koguinvesteering ületab € 4,5 miljardit. Investeering tulevad läbi rahastamise grupp nimega Euroopa Ühendamise Facility. Lühidalt, rahastamine tulevad mõned grupid. Need rühmad hõlmavad riiklike, privaatne, ja investeerimispangad.

Rahastamine aitab tõsta Euroopa reisi raudteevõrgustiku. ka, investeering aitab arendada alternatiivsete kütuste kasutamise võimaluste rongid. Lisaks, rahastamine sillutab teed heitevaba transport.

 

Euroopa Travel Projektid

Projects will focus on the core network of European travel. €719.5 million is for the Euroopa raudteevõrgustiku. €99.6 million is for upgrading road transport. ka, €78.9 million is for developing ports. And €44.7 million is for inland waterways.

Peamised algatused, et rahastamine katab hulka;

  1. suurendamine Rongide Taani ja Saksamaa.
  2. Uuendamine raudteeliinid Sloveenia
  3. Raudteetunnel Itaalia ja Prantsusmaa vahel
  4. lisades 340 laadimisjaamade tõttu elektriline autod
  5. Kohanemine veeteede tõttu kaubaveo

Köln Kopenhaagen rongid

Dresden sihtkohta Kopenhaagen rongid

Nürnberg Kopenhaagenisse rongid

 

Additional EU train funding of €37 Billion for European travel

According to some allikatest, Euroopa on investeerinud rongitööstusse täiendavalt 37 miljardit eurot. See summa annab rohkem inimesi töökohtade ja sissetulekute. Euroopa raudteevõrk on tingitud läbilaskevõime ja jätkusuutlikkuse suurenemisest. Siin on mõned projektid, mille jaoks kasutatakse 37 miljardit eurot;

Düsseldorf Hamburg rongid

Bonn Berliini rongid

Heidelberg Müncheni rongid

 

 

1. Gotthard Base Tunnel

Kuigi see tunnel on 17 aastat vana, see avati Euroopas reisimiseks ainult aastal 2016. Kuna Alpine mäed, see võttis 2,400 töötajate puurida läbi. Tunneli pikkus on peaaegu 57 KM, mis teeb sellest suurima tunnel maailmas. Kuna suurus tunnel, the cost was € 11 miljard.

See tunnel ühendab Põhja-Itaalias Southern Saksamaa, mis on kaks olulist riikide Euroopa reisi ökosüsteemi. Tulevikus, 240 kaubarongide kasutab seda tunnel. Kuna tunnel, Veoste asendab üle 2 miljonit veoautosõiduga aastas. Veoautod on sõita mäkke ja oodake teemaksu järjekorrad. Tulemusena, veoste, which will travel at an uninterrupted 160 KM per hour will be preferred.

Trento Garda järve Peschiera rongid

Bolzano Bozen Garda järve Peschiera rongid

Bologna Garda järve Peschiera rongid

Veneetsia Garda järve Peschiera rongid

 

2. Fehmarni vöötme Link

See püsiühenduse tunnel on pikim kastetud tunnel maailmas. The tunnel will link Denmark with the German Island of Fehmarn. The total cost of this link tunnel is €7 billion. See link lõigata rongisõit vaheline aeg Stockholm ja Hamburg 2 tööaeg. Kaubaveo tööstuse vahel Saksamaa, Taani, ja Rootsi on saanud tohutult selle link, see suurendab kindlasti Euroopa reisimist.

Stuttgart Hamburgi rongid

Antwerp Hamburgi rongid

Leipzig Hamburg rongid

Bonn Hamburgi rongid

 

3. Euroopa Travel Raudtee Network Connection Project VDE 8

VDE 8 on ilmselt suurim raudtee ehitusel Saksamaa. Projekt parandab transporti läbi Saksamaa. Tänu oma suurusele ja tehnoloogia VDE 8 piiri Berliini ja Müncheni costs €10 billion.

Düsseldorf Müncheni rongid

Dresden Müncheni rongid

Nürnberg Müncheni rongid

Bonn Müncheni rongid

 

Pilet tellimustele 3 minutit

Broneeringu rongipilet aastal Euroopa reisi? Miks mitte võtta 3 minutit meie saiti, et leida kõige odavama pileteid oma marsruudid. Logi sisse meie saidile nüüd raamat rongid. Pileteid saab maksta mitmel moel, sealhulgas ideaalne ja Krediitkaardid.

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feu-invest-1-billion-euros-european-travel%2F%3Flang%3Det - (Kerige näha Manustuskood)