Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 11/06/2021)

On raske öelda, mida kujutab endast parima ja halvima ilmaga, nii et kui hakkasime kirjalikult Euroopa riigid Best Ilm me ei tea, kuidas sellele läheneda. Pealegi, see on kõik individuaalne, ei ole see? Nii et me otsustasime panna meie väitekirja, et 365 päeva päikest, kerge tuul ja vihma ei saja dušid teha ideaalne kliima, ja alustada seal.

 

Meil on kokku pandud nimekirja Euroopa riikides, mis põhineb nende ilmastikutingimused, ja see on kuni teil otsustada, kuhu sa tahad minna järgmisele:

Meie 1. riik Euroopas riigid Best Ilm on: Hispaania

Vahemereline kliima, jõuline transpordi infrastruktuuri, suurepärane võimalus reisida, samuti erinevate sotsialiseerumist ja vaba aja veetmise, teha Hispaania päris palju unistus riik. Edela-Euroopas, Hispaania kindlasti loeb üks kõige Scenic rongireisid Euroopas. Hispaania ilmateade kuumaga, suved ja pehmed, vihmane talv. Kuna Hispaania on üks suurimaid Euroopa riikides, see on rohkem kui üks kliima. Niisiis, suurel keskplatool võib oodata kontinentaalsemast mõjutatud kliimat: saada valmis kuuma, kuiv suvi ja külmad talved. tõlge: kui te olete reisivad Hispaania ja kava viibib paar kuud, kaasa ujumistrikoo ja jope.

 

 

Portugal – Parimate ilmadega Euroopa riikide esimene koht

Neile teist, kes pigem nautida 22 ° C keskmiselt peaaegu kogu aasta peale higi see välja 35 + ° C kraadi, Portugal on 1. aasta Euroopa riigid Best Ilm. Portugal on klassifitseeritud csb kliima (see termin viitab Vahemere kliimale); sooja parasvöötme niiske metsa kliima, kuiva suve, ja niiske talv. Kui olete reisil rongiga, valida Portugal suvekuudel. Kuumim kuu Portugal on juuli keskmine temperatuur 24 ° C, ja külmem üks on jaanuaril kell 12 ° C. Sul püüda kõige päevas päikesepaiste tundi augustis. Pluss, saate alati Tour Lääne-Euroopa rongiga parima mulje, sõltumata kliimatingimustega riikides soovite näha.

 

Kreeka

Teine Vahemere riik, mis ei jäta teid armunud selles Euroopa osas. Kreeka on tüüpiline vahemereline kliima. Turistid ja kohalikud armastan seda oma sooja ja kuiva suve, kerge ja vihmane talv, ja pikema aja päikest peaaegu kogu aasta. Kreeka on vaid üks neist Euroopa riigid Best Ilm ja sa pead minema rohkem kui üks kord mõistaksid oma ilu. Rääkides täiuslik vahemereline kliima, see on ainult õiglane räägitakse Itaalia liiga, kuigi selle suve tuul võib tuua väga kuum, ebameeldivaid ilm mitte igaüks naudib.

 

London pole Euroopa riigid Best Ilm

Suurbritannia – Parima ilmaga Euroopa riikide nimekirjas halvim

Kuigi absoluutselt fantastiline arhitektuuriliselt, ajalooliselt, ja kultuuriliselt, Suurbritannia ei ole üks Euroopa riigid Best Ilm. hästi, kui te nautida pidev udu, vihm, pilved ja nii palju halli, et te unustate, mida teised värvid nägema. Niiske õhk ja selle üldise ettearvamatust ei aita. Kuigi Suurbritannia ei päikesepaisteline üllatusi siin ja seal, soovitame mitte (kunagi!) minema ilma vihmavari ja vaba T-särk. Kontrollige neid 4 rongi saabumise eel-reisi Essentials Euroopas enne kui lähed oma reisi.

Amsterdam London rongid

Lille Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Island

Ilmselt üks kõige uimastamist Euroopa riikides, Island tunneb uhkust oma hingekosutavate fjordide üle, lõputu smaragd rohelised maastikud, lumivalgeks mäeharjad, ja tähelepanuväärne kosed. oi, ärgem unustagem oma hiiglaslik liustike, kuumaveeallikates ja pursked, ja mõned sõbralikumad, inimesed maailmas! Kuid, kahjuks, Selle Skandinaavia riik on tuntud oma ettearvamatu ja vastik ilm. Island on umbes 320 päeva paks hall pilved, 215 päeva vihma, lumetormid, ja blizzards. See ei ole nende jaoks, kes otsivad nautida päikeselist vacay.

  • Kuid, kui te olete isik talvepuhkus, Islandi oleks peal oma nimekirja Euroopa riigid Best Ilm.

 

Leia oma lemmik Euroopas riigid Best Ilm teile! ja naudi oma reisi! Valida rongisõidu ja broneerida rongi piletid Salvesta rong.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-countries-best-weather%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)