Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 04/11/2022)

Euroopas elab hulgaliselt kultuuriloo ja hingematvalt arhitektuur, millest enamik on pildistatud läbi kontinendi tohutu kogumise pühakodade. Sellepärast täna, oleme ümardatakse 3 mida peame olla absoluutne must-näeb, hõlmab maailma tuntud hoonete üle mõned Euroopa kuulsamaid linnu.

 

1. Peetri basiilika, Vatikan

Asub müüride maailma väikseim rahvas, Vatikan, Peetri basiilika on kahtlemata üks tsivilisatsiooni suurim feats arhitektuuri ja kunsti. Nüüd a Peamiseks atraktsiooniks joonis 10 miljonit külastajat aastas, uimastamise struktuuri unustab Püha Peetruse väljakul ja uhke rikkamas kombinatsioon ajaloolise kunsti, marmorist sambad, ja Michelangelo kujundatud ikooniline mosaiikvoodriga kuppel (kus saab ronida tippu, peaks julged võtma 491 samme teel!).

Kuigi see on väga populaarne koht turiste, on veel range riietus jõustada, et sa peaksid olema teadlikud enne külastavad. Sa pead kandma pikki pükse (st ei püksid, olenemata sellest, kuidas kuum, et Itaalia päike on), naistega lubatud kanda seelikud enam kui põlve pikkus. Õlad peavad olema kaetud kõik sood üldse korda.

Peetri basiilika on avatud iga päev kella 07:00-07:00 aprillis septembris ja 07:00-06:00 oktoobrist märtsini. Sissepääs on tasuta (kuigi seal on sissepääs tasu piletitel lõigud, nagu Peetri Treasury ja Peetri Dome), Kuid, olema teadlik, et järjekorrad võivad olla pikad, tõttu lennujaama stiilis skannerid ja turvalisuse pead läbima esimese.

Milanost Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Pisa Rooma rongid

Napoli Rooma rongid

 

St Peter’s Basilica, Vatican is on Europe's Must-See Places Of Worship

 

2. Sultan Ahmedi mošee (Sinine mošee), Istanbul

Asub Türgi mandritevaheliste linna, Istanbul, Sultan Ahmed Mosque on tavaliselt nimetatakse Sinine mošee, sest tema unikaalne sinine interjöör. Ehitatud Ottomani sultan Ahmed I vahel 1609 ja 1616, Selle muljetavaldav struktuuri toimib nii suur turismimagnet ja aktiivne palvuskoht, tähendab mošee on suletud mitte-kummardajad viie palvet päevas – palveaegu saab kontrollida siit enne külastamist.

On range riietus, et kõik külastajad peavad järgima enne sisenemist mošee. Esiteks, kingad tuleb eemaldada ja asetada selge kilekotti poolt mošee tasuta – Seejärel on võimalus jätta oma kingad cubby auk või kanda kotti koos sinuga. Kui tegemist on teie riided, mehed peaksid valima lahti riided ja tagada nende jalad on kaetud, esemete vältimine nagu vestid ja lühikesed püksid. Naised peaksid kandma ka lahtisi riideid, tagades samal ajal oma käed, jalad, ja juuksed on kaetud kõikides punktides. See tähendab, et naised peaksid kandma pearätti, kui sees ja, kuna see võib olla uus mõiste paljude mitte-moslemite Lääne külastajat, soovitame õppimine kuidas õigesti kanda see tagasihoidlik riietus oluline Enne reisile.

Sissepääs on tasuta (kuigi väike annetus aitab kaasa üldine heakord hoone on soovitatav lahkudes) ja, kui sees, fotograafia flash on lubatud, mis tähendab, et olete vaba võtta palju klõpsatusega mošee interjööri muljetavaldav. loomulikult, On ütlematagi selge, et kui Sultan Ahmed Mosque on endiselt aktiivne palvuskoht, Kindlasti jääb vaikne ja lugupidav nii hoone kui tahes kummardajad oma külastuse ajal.

 

Sultan Ahmed Mosque

 

3. Sagrada Familia Basilica, Barcelona

La Sagrada Familia basiilika on muutunud ikooniks Hispaania vaatamisväärsus, hoolimata asjaolust hoone on veel pooleli – kuigi töö algas 1882, Praegu ei ole oodata valmima 2026! sellest hoolimata, Selle pooleldi roomakatoliku kirik on juba arhitektuuriline meistriteos, mistõttu on vaieldamatu vaatamisväärsuste atraktsioon külastajatele kogu maailmast.

Avatud churchgoers ja külastajat alates 19. sajandi, Sagrada Familia Basilica te Võtab 4.5 miljonit külastajat aastas ja nüüd tegutseb piletitel sisenemise süsteem tulemusena – these are available to buy online up to two months before the date of your visit. Need piletid tööd fikseeritud kande korda vähendamise vahendina ülerahvastatuse, Kuid, kui sa oled sees sa vabalt kulutada nii kaua kui soovite imetleda interjööri muljetavaldav. Soovitame võimaldades vähemalt 2 tundi korralikult võtta selles arhitektuuri ime. Külalistele, kes soovivad osaleda jumalateenistus, mass on toimunud 09:00 igal pühapäeval ja 8PM igal laupäeval, kestev 1 tund ja viiakse läbi mitmes keeles.

La Sagrada Familia Basilica ametlikult rakendab standard kleit kood roomakatoliku kirikud, Kuid, see ei kipuvad olema nii rangelt kui see on Sultan Ahmed Mosque või Peetri basiilika. See öeldud, see on ikka meie soovitust järgida seda riietus võimalusel, mis tähendab, sa peaksid kõrvaldama peakatete saabumisel, kandma vastavat ülakeha riietust, mis katab oma õlgadele, tagasi, ja vahelihas ja kulumist legwear mis katab allpool reie.

 

La Sagrada Familia Basilica of Europe's Must-See Places Of Worship

 

Euroopa on koduks paljudele kauneid kohti jumalateenistuse et tõeliselt kapseldada ületamatu võimsus arhitektuuri ja usuliste inspiratsiooni. Et näha neid kohti esmaallikast, reisida mandril rongiga ja broneerida Salvesta rong to leave no stone upturned across Europe’s many sights and attractions.

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “3 Euroopa tipp-vaatamisväärsuste pühakodade” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-places-worship%2F%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)