Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 02/09/2022)

Põhiliselt reisi teekond on reisida Euroopas rongiga. See on kiiresti muutumas eelistatud keskkonnasõbralik reisi meetod. Reisimine, sisuliselt, mitte ainult laiendab oma silmaringi, kuid laiendab meie perspektiivi. Mõtle St. Augustine viljaka sõnad, "Maailm on raamat ja need, mis ei liigu, loe ainult üks leht ".

Selles tech-Savvy, digitaalse ajastu ühendus on kiire ja raevukas. koos kõik selle eelised, me kaotame seoses kõige olulisem osa reisides ja elu, Praegusel hetkel. Rongireisid läbi Euroopa INSPIRE, on mugavad, ja romantiline.

Need meist, kes ei ela riigis, kus rongi reisi on silmapaistev, see võib olla salapärane seiklus. Teine suur nõrguma Euroopa rongi reisi, et, erinevalt lennujaamadest, Euroopa rongijaamades asuvad keset linnu. Ta lõikab tarbetuid kulusid meie võimetele reisi eelarve.

Valides rongiga läbi Euroopa, oleme valides sõiduvahendi et mitte ainult tegelda meile aga võimaldab meil näha palju rohkem kui me tavaliselt oleks. Üks selline marsruudi avab kaksteist peamist Euroopa tipphetki ja tehakse umbes 3 nädalat. Loe edasi, et teada saada, kuidas reisida Euroopa Esiletõstetud rongiga 3 nädalat.

 

Euroopa Esiletõstetud Rongiga päev 1: Viin, Austria

Rong läbi Euroopa teekond algab Viinis, pealinn Austria. Kaks kuulsusrikas päeva seiklus salasepitsus. Baroque streetscapes ja paleed häälestuda esitleda kunstilise, arhitektuuri-, kultuuriline, ja muusikalised meistriteosed. See on koos oma kadestas kohvi-house kultuuri ja elavat disaini kulisside.

mumok on must-do, kui Viinis. Ta on tuntud oma avant-garde ja mõnikord šokeeriv kunstilise loomingu, mis sisaldavad teosed Pablo Picasso ja Andy Warhol. Kogumine tervikuna koosneb peaaegu 10,000 kunsti võlusid.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

Vienna is a stop on your European Highlights By Train

 

päev 2: Salzburg, Austria

Teie rong läbi Euroopa jätkab, veedame päeva Austria Salzburg linna. On piiril Saksamaa ja on suurepärased vaated Ida Alpid. Salzburgi kuulsus on lugude linn, mis oli kunagi koduks maailma suurimale heliloojale, Mozart.

Mäed elus Salzburgis. See oli kunagi kasutada filmimise asukohta paljukiidetud, “Muusika heli” ja on tunda käegakatsutavat kunstiloomet. Samuti õhkub vaikset rahu.

Müncheni Salzburg rongid

Viin Salzburgi rongid

Graz sihtkohta Salzburg rongid

Linz sihtkohta Salzburg rongid

Salzburg, Austria

 

Euroopa Esiletõstetud Päevad 3: München, Saksamaa

Järgmised kaks peatust rongiga läbi Euroopa on München ja Stuttgart Saksamaa. Oleks parem veeta päev kõik need tuntud sihtkohtade.

München ja selle Baieri pärand on koht, kus õlu ja pruulimistraditsioon on moodustanud nende kultuuri lahutamatu osa, peaaegu seitse sajandit. Oktoberfest on Münchenis edetabeli tipus. On tähistas miljonid inimesed, et visiidi üle kogu maailma, Nautida pidulikud.

Düsseldorf Müncheni rongid

Dresden Müncheni rongid

Nürnberg Müncheni rongid

Bonn Müncheni rongid

Visit Munich on your European Highlights By Train

 

päev 4: Stuttgart, Saksamaa

Stuttgart on elegantne tunne, kus kiired autod ja fancy restorani luua õhkkond tänapäeva elu, kuid seal on rohkem Stuttgart kui lihtsalt kaasaegne. Stuttgart on veini baarid ja rinna-mutter varjutatud õlleaedu mis näitavad laid-back, lüüa jalad pea.

Nürnberg Stuttgarti rongid

Müncheni Stuttgarti rongid

Frankfurt sihtkohta Stuttgart

Heidelberg Stuttgarti rongid

 

 

Euroopa Esiletõstetud Päevad 5: Strasbourg, Prantsusmaa

Hopping tagasi rongi, see maha Prantsusmaa! Veeda päev Strasbourgis.

Strasbourg tasakaalustab vahel keskaegse mineviku ja progressiivne tulevikus. Selle gooti katedraal on arhitektuuri ime ja vanalinna keerdunud alleedel ringi kolamine ja kõrtsitoidu nautimine on väga soovitatav.

Paris Strasbourgi rongid

Luksemburgi Strasbourgi rongid

Nancy Strasbourgi rongid

Dijon Strasbourgi rongid

Strasbourg is on the European Highlights By Train

 

Päevad 6 – 8: Pariis, Prantsusmaa

Paris vajab vähe kasutuselevõttu oma ikooniks arhitektuur sealhulgas Eiffeli torn, Arc de Triomphe, ja Notre Dame'i katedraal. Sõna Pariisi on sünonüüm stiili ja mõjuval põhjusel. ootama maailmatasemel kööki, ostud, ja galeriid, mis on lõputu inspiratsiooniallikas ja õndsus. Parim rongireisid Euroopas sisaldavad alati see tuntud linn.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

Eiffel Tower Paris, France

 

Euroopa Esiletõstetud Päevad 9 & 10: Brüssel, Belgia

Kui Paris on veenis romantika, kulutada järgmise kahe päeva Brüsselis, enne järgmise rongi jalg. Kaks päeva Brüsselis koosneb art deco fassaadide ja külastate Grand Palace Square. See asub linna südames, kus 17th sajandi viimase elustub.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

Colorful Brussels, Belgium

 

Päevad 11 – 13: Amsterdam, Madalmaad

Amsterdam on, kust reisi piki ajalooline kanalid, mis on tavaline, ja jalutada muuseumide ja vintage eeltäidetud poed. joomine, söömine, ja disainistseenid köidavad ja lõbustavad. Amsterdam on linn üllatus ja on koduks Van Gogh muuseum samuti hulgaliselt muid aardeid ekraanil.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

Amsterdam, The Netherlands

 

Euroopa Esiletõstetud Päevad 14 – 17: Bremen & Berliin, Saksamaa

Head tagasi Saksamaale ja veeta viis päeva rongis läbi Euroopas Bremen, Berliin, ja Dresden. Üks päev Bremen (alloleval pildil), külastavad paljude muuseumide ja galeriide nagu Bremen Overseas Museum. See on sadama linn, Bremerhaven on koht, kus nautida värskeid mereande ja õppida põnev sadama ajalugu.

Berliin on vaja kolme päeva keelekümbluse. Berliinil on maine “linn, mis kunagi ei maga”. Võimalused oma aktiivsust! Nights on mõeldud pillerkaar ja päevad on kultuurirajatiste.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Bremen and Berlin, Germany

 

päev 18: Dresden, Saksamaa

Dresden vajab vaid päev, imetlema selle Grand Dome ja selle Versailles inspireeritud Zwingeri palee majad muuseumid. Linn asutati 1743 ja tuli ümber pärast Teist maailmasõda 2. On hüüdnimega "Firenze Elbe’ tänu oma idüllilises kohas.

Berliin Dresden rongid

Hannover sihtkohta Dresden rongid

Potsdam Dresdeni rongid

Nürnberg Dresdeni rongid

Dresden, Germany stop along European Highlights By Train

 

Euroopa Esiletõstetud Päevad 19 – 21: Praha, Tšehhi Vabariik

Rongi reisi Euroopas lõpeb Praha, pärast keeristorm ime. Praha on linn kirikutornide ja võrreldakse sageli ilu Paris. Samuti on kirjeldatud kui koju Euroopa parimad õlu. Naudi spektaakel 14th sajandi kivisild, mäe otsas asuv loss, ja laisk jõgi. See on ideaalne võimalus end rongi teekond läbi Euroopa.

Nürnberg Praha rongid

Müncheni Praha rongid

Berlin Praha rongid

Viin Praha rongid

Prague, Czech Republic

 

Parim rongireisid Euroopas veenduge on mugavad ja puhanud. Hindan loodust mööda teed, rongiga reisimise ohutus, ja pigistada sisse võimalikult palju vaatamisväärsusi. Ei ole paremat viis reisida. raamatu Salvesta rong täna!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Euroopa Esiletõstetud rongiga 3 nädalat” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-highlights-by-train/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)